Karar Açıklandı: Fenerbahçe Maçı Seyircili Oynanacak | Para Cezası Geldi! - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karar Açıklandı: Fenerbahçe Maçı Seyircili Oynanacak | Para Cezası Geldi!

Cevap: Son dakika : PFDK para cezası verdi, Fenerbahçe maçı seyircili oynanacak !

Ceza orda seyirciler çatıya çıktığı için. Çıkmayın işte o çatıya kardeşim, YA-SAK. Eskiden orda çatıda yoktu direkt aşağıya uçma potansiyeli vardı :D 5-1 aldığımız sion maçında kapalı üstte o korkuluklardan izliyordum maçı hey gidi günler :)

Cevap: Son dakika : PFDK para cezası verdi, Fenerbahçe maçı seyircili oynanacak !

valla pek tanımam da kendisi Galatasaraya ceza veremezler vermemeliler diyen basındaki ender kişilerden biriydi heralde '' Şu sıralar sabah gazetesi'nde yazan, Futbol Extra dergisinin sahibi Trabzon'lu gazeteci. Haberciliğin günümüzde çamur olduğu bir dönemde yaptığı haber ve yazdığı yazılarla can çekişen Spor basınının yüz akı. '' diye tarif edilmiş ama başkana ne sıfatla laf atabilmiş onu anlamış değilim

Hocam umarım aynı kişiden bahsediyoruz,adam ntvspora bağlandı ve dediki Galatasarayın ceza alması gerekirdi,geçmişteki olaylar ile aynı olduğunu düşünüyorumuş,gözlemcinin raporlarının eksik yazıldığından felan bahsetti,ayrıca Adnan Polatada ithamlarda bulundu,neymiş efendim Bursa-diyar maçının tekrar oynanması gerektiğini Adnan Polat söyleyemezmiş haddi değilmiş felan,birde bu olaydan sonra fb camiasına seslendi çıkıp adnan gibi açıklama yapmamaları için,çünkü yapmazlarsa büyük kulüp olurlarmış felan.

Arkadaşlar paylaşıldımı bilmiyorum doğruluk payınıda bilmiyorum ne kadar doğru bir Bursalı renkdaş Başkanımız Bursaya gitmiş başkanımızla konuşma fırsatı bulmuş dost siteden alıntıdır başkan şunları demiş olayla ilgili Paylaşan arkadaşın nicki:gsl134

Ayrıca başkanımız Adnan Polat dün öğlen bir konuya daha açıklık getirdi.

Şu statta tribünden düşen adam olayı..

O kişi maçlara devamlı sarhoş gelip olay çıkardığından artık içeri alınmıyormuş. Stadın kapıları erken çıkmak isteyenler için 80. dakikada açıldığı sırada bir güvenlik zaafından yararlanarak tribünlere girmiş. Gelir gelmez de tribünün ucuna gitmiş. Orda birine yumruk atmış sonra da biri buna yumruk atmış sonrasında tribünün ucunda saçmasapan bir manevrayla kendini atmış. Fotolarda onu itti gibi gösterilen renktaşımızda onun düşmesini engellemek için tutmaya çalışıyormuş.. Neticede adam yoğun bakımda ve bizim kulüpde onu kurtarmak için seferber.. Çünkü ölürse saha kapatılma durumu olabilirmiş. Ve nasıl bir talihsizlikse! fener maçına denk geliyor..

mod arkadaşların anlayışına sığınarak burdan paylaştım

Saygılar

yanlış karar. Bundan sonra hiçbir derbiyi seyircisiz oynatamazlar...

Ceza orda seyirciler çatıya çıktığı için. Çıkmayın işte o çatıya kardeşim, YA-SAK. Eskiden orda çatıda yoktu direkt aşağıya uçma potansiyeli vardı :D 5-1 aldığımız sion maçında kapalı üstte o korkuluklardan izliyordum maçı hey gidi günler :)

benimde aklımda real maçı var 2-0 dan 3-2 biten maçta ve diğer tüm şampiyonlar ligi maçlarımızda o çatıdaki sevinen taraftarlarımızı izlerdik samiyene ilk gittiğim maçta gözlerim ilk orayı aradı :)

Tamam sana sorarlar artık... Eğer kapatılacak bir durum olsaydı bu federasyon kapatırdı kesin sahamızı merak etme sen.

kapatılcak durum olması için ne olması gerekirdi. Taraftarların ellernden ve kollarından tutarak biiirr ikkiiii üçççç diyerek aşağıya fırlatmasımı gerekirdi mesela:confused:

daha önce haksızdık ve Beşiktaş derbisi seyircisiz oynanmıştı ama bu sefer dibine kadar haklıydık ve neticesinde derbi seyircili.

kapatılcak durum olması için ne olması gerekirdi. Taraftarların ellernden ve kollarından tutarak biiirr ikkiiii üçççç diyerek aşağıya fırlatmasımı gerekirdi mesela:confused:

Adam onu aşağı mı attı ? Ne kadar boş yorum yapıyorsun. Kavga ettiler adam kaçtı kendini aşağı attı.

Adam kendisi atladı.Videolar açık ve net. İyi o zaman ben de gideyim kadıköy'de atlayım.Fener'e de kritik haftalardan birinde mesela Bjk maçında ceza aldırıyım ne güzelmiş lan.Böyle gerizekalıca şey olur mu?

Rahat olun.;)

Görüntüyü bir kere olsun izledin mi? Gelmiş burada saçma sapan yorumlar yapıyorsun. Amacını biliyorum ben. Biraz ortamı geriyim diyorsun sanırım. Bu yazdıklarını git antuda yaz. Orada kahraman olursun. :D

Adam onu aşağı mı attı ? Ne kadar boş yorum yapıyorsun. Kavga ettiler adam kaçtı kendini aşağı attı.

aşağı attı demek istesem direk yazardım raht ol. Ben boş yorum yazmıyorm sen boş okuyosn bence :) Görüntüler var zaten böyle bi iddia çok rat çürütülür;) Dediğin gibi adam dayakdan kaçmaya çalışırken düştü. Taraftarda hiç suç yok şimdi dime nede olsa kendi düştü adam...

aşağı attı demek istesem direk yazardım raht ol. Ben boş yorum yazmıyorm sen boş okuyosn bence :) Görüntüler var zaten böyle bi iddia çok rat çürütülür;) Dediğin gibi adam dayakdan kaçmaya çalışırken düştü. Taraftarda hiç suç yok şimdi dime nede olsa kendi düştü adam...

Ne işi var beşiktaşlı adamın orda ?

Pardon , antuda bu adamın Galatasaraylı olduğunu söylüyorlardı dimi...

Kapatılacak bir durum olması için,maç esnasında herhangi bir taraftarın ateş açması veya maç esnasında herhangi bir taraftarın bıçakla bir taraftarı kalbinden bıçaklaması ve maçın durması,fakat burada maç bitmiş herkes evine gidiyor.Alkollü bir bjkli çıkıp orada bulunun ultraslan grubunun önünde şampiyon bjk diye bağırıp provake ederse saha kapatma ağır olur.

Galatasaray'ın sahasında ne kimsenin kafası yarılmış, ne ölüm tehlikesi geçirmiş, ne maç esnasında sahanın içinde koşturan ya da oyunculara saldıran olmuş. ama en fazla sahası kapanan takım yine de Galatasaray.

Galatasaray, deplasmandayken taraftarları 1-2 dk kadar küfür ettiği için sahası kapatılmış bir takım.

Galatasaray, taraftarı maç boyunca sadece 40 sn boyunca küfür ettiği için sahası kapatılan bir takım. Bu sebeplerden dolayı sahası kapanan başka bir takım varmı?

bi iletişim sorunu olmuş beyler ben adamı attınz demek istemiyorum. Ceza almak için illa adamı fırlatmanızmı gerek diyorum. Keşke biraz daha anlamaya çalışsaydınz dedklerimi. Ortamı germek gibi bir niyetim yok. Sadece o görüntülerde gördüklerimi yazıyorum. Bu szi niye gersinki :)

Burada Galatasaray taraftarını kızdıracak mesaj yazarsan ceza alırsın. Ona göre yorumunu yap.

Burada Galatasaray taraftarını kızdıracak mesaj yazarsan ceza alırsın. Ona göre yorumunu yap.

kim nasıl uslup kullanırs ona göre cevap yazıyorum bende. Sen demek istediğimi tam anlamadn ne kadr boş yorum yapıyosun fln yaz sonrada bana gelp bunları söyle... Sizi kızdrmak için yorum yapmam, ama siz kızmayn diyede bazı yerlerde susmam

Üst Alt