Karar Açıklandı: Fenerbahçe Maçı Seyircili Oynanacak | Para Cezası Geldi! - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karar Açıklandı: Fenerbahçe Maçı Seyircili Oynanacak | Para Cezası Geldi!

Cevap: Karar Açıklandı: Fenerbahçe Maçı Seyircili Oynanacak | Para Cezası Geldi!

yav gelin okul anılarına geçelm ordan devam ederiz:D

Cevap: Karar Açıklandı: Fenerbahçe Maçı Seyircili Oynanacak | Para Cezası Geldi!

keşke tam ezikbahçe maçından sonra açsaydın:D

8690286111211.jpg

Ziyaretçilerin içinde kuş varsa.

:f68.gif::evilsmile:

19 Mart 2010 Cuma

Bugun itibari ile Fenerbahçe Spor Kulübü havuzdan çıkmıştır.

Federasyonun bütün kurulları istifa etmediği sürece hiç bir yayıncı kuruluş Şükrü Saracoğlu Stadı´ndan görüntü alamaz.

Fenerbahçe Spor Kulübü

-------------------

Bugun itibari ile Fenerbahce havuzdan cikmistir.

Federasyonun butun kurullari istifa etmedigi surece hic bir yayinci kurulus Sukru Saracoglundan goruntu alamaz.

Ne bir kelime fazla‚ ne bir kelime az.

Nedenini bile aciklamayin‚ soru bile almayin.

Aciklamayi yapin ve toplantiyi bitirin.

böyle şeyler hayal ediyo angutlar :asd: Ey allahım sen neler yaratıyosun :biggringift:

Bu arada Ankaragücüne 1 mac seyricisiz oynama cezasi verilmis. 4. kez küfürlü tezahurat yüzünden sanirim.

Dolasan dedikodulara göre eger fenere karsi küfür olursa, ki olmamasi mümkün degil bizim Diyarla olan macimiz seyricisiz oynanacakmis.

19 Mart 2010 Cuma

Federasyonun bütün kurulları istifa etmediği sürece hiç bir yayıncı kuruluş Şükrü Saracoğlu Stadı´ndan görüntü alamaz.

Fenerbahçe Spor Kulübü

-------------------

Federasyonun butun kurullari istifa etmedigi surece hic bir yayinci kurulus Sukru Saracoglundan goruntu alamaz.

böyle şeyler hayal ediyo angutlar :asd: Ey allahım sen neler yaratıyosun :biggringift:

Bende okudum bunu,yahu adamlar resmen psikolojikmen çökmüşler neler düşünüyorlar,acıdım adamlara resmen :)sanki bunlar havuzdan çıksa türk futbolu kan ağlayacak.

Bende okudum bunu,yahu adamlar resmen psikolojikmen çökmüşler neler düşünüyorlar,acıdım adamlara resmen :)sanki bunlar havuzdan çıksa türk futbolu kan ağlayacak.

bence yaratanda bunları artık kendi haline bıraktı :D bu kadar beyinden yoksun insanın bir araya gelmesi bizim için bir nimet :asd: bunları okuyunca resmen insanın bozuk olan keyfi yerine geliyo.. :coffee:

bu arada bir sitede gördüm daha önce fenerbahçe hakkında şöyle bir karar verilmiş

""47- Fenerbahçe Kulübü hakkında: 17.03.2007 tarihinde oynanan Bursaspor-Fenerbahçe müsabakasında; F.D.T.nın 20.maddesi "evsahibi kuruluş müsabakanın oynanacağı stadın ve çevresinin düzeninden ve güvenliğinden sorumludur" hükmünü getirmiş olmakla, incelenen dosyada üst arama tedbirlerinin yeterli seviyede uygulanmadığı, Fenerbahçe tribününde bulunan taraftarların iki gruba ayrılarak birbirleriyle kavga ettikleri, ancak kavganın adli soruşturma gerektirecek boyutlarda olduğu, müsabakanın başlamasına, devamına veya bitimine engel olacak nitelikte olmaması nedenleriyle saha olayları boyutunda değerlendirilmesi mümkün olmadığından ceza tayinine yer olmadığına""

bi kendini bilmezin yüzünde yedigimiz para cezasina bak adam kendini atiyor asagiya video da bu acikca görülüyor medya bu isin üstüne bu kadar gidince bu kadar ceza verdiler

belediye maçından sonra hakeme ve ist. bşb.li futbolcunun gözünü çıkartamaya kadar giden bozuk paraları atan angutları kınayıp ceza almalıydık niye demediniz kuş beyinliler ve tarafsız spor basını ?

""47- Fenerbahçe Kulübü hakkında: 17.03.2007 tarihinde oynanan Bursaspor-Fenerbahçe müsabakasında; F.D.T.nın 20.maddesi "evsahibi kuruluş müsabakanın oynanacağı stadın ve çevresinin düzeninden ve güvenliğinden sorumludur" hükmünü getirmiş olmakla, incelenen dosyada üst arama tedbirlerinin yeterli seviyede uygulanmadığı, Fenerbahçe tribününde bulunan taraftarların iki gruba ayrılarak birbirleriyle kavga ettikleri, ancak kavganın adli soruşturma gerektirecek boyutlarda olduğu, müsabakanın başlamasına, devamına veya bitimine engel olacak nitelikte olmaması nedenleriyle saha olayları boyutunda değerlendirilmesi mümkün olmadığından ceza tayinine yer olmadığına""

bu kararı iyi okusun bu ezik kuşlar. bizim maçtada olan olay maçtan sonra oldu. dolasıyla TFF'nin dediğine göre müsabakanın başlamasına devamına veya bitimine engel olacak nitelikte bi olay olmadığı için sahamız kapatılmamıştır. Hala Federasyon diye ezik ezik ağlamasınlar okusunlar.

19 Mart 2010 Cuma

Fenerbahçe Spor Kulübü

-------------------

okumaya başladığımda nasıl sevindim anlatamam :D:D ama sonra hayal ve angut kelimesini görünce üzüldüm :eek:mg: yazık bu çocuklara :D

böyle bi iyilik yapsanız TÜRK FUTBOLU İÇİN MİLAT OLUR :D:D

Haftaya seyircimiz önünde bunları mutlaka yenmemiz lazım,o zaman tam çökerler.

Uefa' ya gidelim diyorlar :mad: satın lan ülkeyi gidin uefa'ya rezil olalım sayenizde !! bide angut göreve demiyorlarmı o zaman kahkahalar atıyorum :D:D:D

heeeee peki...

yahu bir araştırın önce mümkünmü böyle bir olay diye

adam seni kümemi düşürür ne yapar biliyormusun

çekilelim havuzdan oldu peki

havuz sanki hiltonun havuzu

ya bizden biri sızmış :D

ya da ilk defa akıllı bir angut gördüm :) (şu havuzdan çıkalım topicinde)

ya bizden biri sızmış :D

ya da ilk defa akıllı bir angut gördüm :) (şu havuzdan çıkalım topicinde)

Harbinden ordakilerin hepsi Gerizekalı.İçlerinde bir tane akıllı adam yok.Ama gülmek için bire bir tavsiye ederim.Hepsi şuan dokunsan ağlayacak :)

Bundesliga´ya gideceksin kalsınlar fenersiz! fener Türkiyesiz‚ Türkiye fenersiz..

Arkanızdan bunu söyleriz :D

Güle güle hoşçakal sevgilim , sen olmasan bile geçer günlerim, sarıyla kırmızı tek vazgeçilmezim CİMBOMUM BENİM :D:D:D

Euro 2016 adaylığından çekilelim. Bu utanç bize yeter.

Trübinden adam atılıyor...

Futbol takımları taşlanıyor...

Sahalara taş yağmuru yağıyor...

Foto muhabirinin gözü çıkarılıyor...

Saha içi ve saha dışı rezillikler diz boyu...

Daha ne sayalım?...

Artık Euro 2016 adaylığından çekilelim. Bu utanç bize yeter.

Buda süper. :asd:

Arkadaslar angut.com'un anasayfasinda bir anket var.

Başkan ve Yönetim Kurulu Başarılı mı?

Teknik Direktör Başarılı mı?

Futbolcular Başarılı mı?

Ücünede evet verin. :asd:

Üst Alt