Karar Açıklandı: Fenerbahçe Maçı Seyircili Oynanacak | Para Cezası Geldi! - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karar Açıklandı: Fenerbahçe Maçı Seyircili Oynanacak | Para Cezası Geldi!

Cevap: Son dakika : PFDK para cezası verdi, Fenerbahçe maçı seyircili oynanacak !

Fenerlileri forumda barındırıyoruz dediysek de her türlü kışkırtmalarına izin veriyoruz demedik. Suan senin yaptığın kışkırtmaktan başka bir şey değil üyeleri. Beşiktaşlı biri orda eğer öyle yaptıysa dayakta atılır tribündende atılır -ki atılma gibi bir durum yok.

Herkes kendi çöplüğünde ötsün , ne işi var tribünde o adamın ?

Çok mu seviliyoruz biz , burada da bir sürü fenerli , bjk li adam var..

Her türlü kışkırtma demişsinizde ben yanlış karar yazıp bırakmışdım. Ama sürekli bendn alıntı yapılıncada bende konuyu açtım. Kışkırtmak istesem olayları başka yönlere çeker veya sivri dil kullanırdım. Ama sadece gördüğümü yorumluyorum. Zaten adamın atılmadığında hm fikiriz. Açıkcası ordaki adamın takımı hakkında herhangi bir bilgim yok. Sadece haberlerde abisi onun için çok iyi bir galtrylı denmiş onu duydum. Eğer rahatsız oluyorsanız ihraç edin üyeliğimi bende yazamıyım daha. İtiraz eden olmamış böylelikle sizde rahatca para cezası bile çok filan yazabilirsiniz.

Cevap: Son dakika : PFDK para cezası verdi, Fenerbahçe maçı seyircili oynanacak !

Çoçuğu dışlamayın renktaşlar,madem üye olmuş aramıza katılmış,kafasına tokatı vura vuraa...Gerçeklerin ne olduğunu öğretin..

Birden forum kurallarına bağlanmışsınız :) O kurallar arasında diğer üyelere hakaret etmeyin diye bir yazı olması gerek, ama yazdıklarınıza bakılınca yok gibi duruyor. Hakaret etmek kolaydır ama en gergin tartışmalarda bile seviyeyi korumak kolay değildir.

işte tam olarak provakasyon diye buna diyoruz biz

Birden forum kurallarına bağlanmışsınız :) O kurallar arasında diğer üyelere hakaret etmeyin diye bir yazı olması gerek, ama yazdıklarınıza bakılınca yok gibi duruyor. Hakaret etmek kolaydır ama en gergin tartışmalarda bile seviyeyi korumak kolay değildir.

Sana denildi ki Türkçe'yi düzgün kullan sen hala bıdı bıdı yapıyorsun.

Her türlü kışkırtma demişsinizde ben yanlış karar yazıp bırakmışdım. Ama sürekli bendn alıntı yapılıncada bende konuyu açtım. Kışkırtmak istesem olayları başka yönlere çeker veya sivri dil kullanırdım. Ama sadece gördüğümü yorumluyorum. Zaten adamın atılmadığında hm fikiriz. Açıkcası ordaki adamın takımı hakkında herhangi bir bilgim yok. Sadece haberlerde abisi onun için çok iyi bir galtrylı denmiş onu duydum. Eğer rahatsız oluyorsanız ihraç edin üyeliğimi bende yazamıyım daha. İtiraz eden olmamış böylelikle sizde rahatca para cezası bile çok filan yazabilirsiniz.

Mustafa Atmaca;1003763]Her türlü kışkırtma demişsinizde ben yanlış karar yazıp bırakmış''T''ım. Ama sürekli bend''E''n alıntı yapılıncada bende konuyu açtım. Kışkırtmak istesem olayları başka yönlere çeker veya sivri dil kullanırdım. Ama sadece gördüğümü yorumluyorum. Zaten adamın atılmadığında h''E''m fikiriz. Açıkcası ordaki adamın takımı hakkında herhangi bir bilgim yok. Sadece haberlerde abisi onun için çok iyi bir galtrylı denmiş onu duydum. Eğer rahatsız oluyorsanız ihraç edin üyeliğimi bende yazam''A''yım daha. İtiraz eden olmamış böylelikle sizde rahatca para cezası bile çok filan yazabilirsiniz

msn diliyle yazmakta ısrar edeceğe benziyorsun bu gidişle ihracına az kalmış o konuda fazla beklemezsin emin ol ama herşeyi geçtim de ''galtrylı'' ne oluyor onu bir söyle hala mı öğrenemediniz ya da ismini bile yazamayacak kadar mı korkunuz büyük :D aklınızdan çıkarmayın '' TÜRKİYE'DİR GALATASARAY''

Cevap: Karar Açıklandı: Fenerbahçe Maçı Seyircili Oynanacak | Para Cezası Geldi!

Biraz daha uğraşırsak olacak gibi. En azından Türkçe yazıyor artık . :D

''Misafirin iyisi gelir geçer kuş gibi, Kötüsüyse oturur daima baykuş gibi '' tam sana göre biçilmiş söz :)

Bunu yapmıyıcaktın arkadaşım , 3 gün sonra GALATASARAY'ı yazmayı öğrenip gelirsin.

Cevap: Karar Açıklandı: Fenerbahçe Maçı Seyircili Oynanacak | Para Cezası Geldi!

Ya bırakın arkadaşlar çok görüyoruz böylelerini.

Böyle zamanda hortlarlar hep.Ama mağlubiyetlerinde vs.lerde bulamayız.:evilsmile:

Cezası biter bitmez geri gelecektir. :D Eğitime devam ederiz.

tamam bu kadar kişi napcaz şimdi açın elano konusunu:asd::asd:

8690286111211.jpg

Ziyaretçilerin içinde kuş varsa.

:f68.gif::evilsmile:

hoşgeldiiiin yeni haberin oluyor heralde ama büyük eğlence kaçtı renktaş haberin olsun :D

Farketmez...

Benim için haber yeni...

Tabiki Kurallara uymak gerekir...

Kurallar süs olsun diye değil Uyulsun diye konulur...

Bazen bende uyumsuzluk gösteriyorum...

Yapısal durum herneyse...

Karar için gerçektende sevindim...=)

Bence ağırlaştırılmış müebbeti haketmişti,GALATASARAY'ımızın ismini yanlış telaffuz etmek 3 gün olmamalı.

Üst Alt