Karşı Cinsle İlişkide Kendine Güvenmeme Durumu


Cevap: karşı cinsle ilişkide kendine güvenmeme durumu:D bu olasılık milyonda bir. Ayrıca o anda kafayı koyarsın adamın burnunun üstüne kavga o anda biter. Bu ne kendine güvensizlik ya, silkelen biraz, kendine gel!
ben de bilmiyorum işte, normalde ben kendimi öz güveni tavan yapmış biri olarak nitelendirirdim ancak dün yaptığım bir msn görüşmesi her şeyi değiştirdi. bu nedenle böyleyim.senin yaşadığın durumları çoğu insan yaşıyor. durumu öyle değerlendir bütün sorunlar ortadan kalkar.ben neden rastlamadım? :eek:
 
Cevap: karşı cinsle ilişkide kendine güvenmeme durumuben de bilmiyorum işte, normalde ben kendimi öz güveni tavan yapmış biri olarak nitelendirirdim ancak dün yaptığım bir msn görüşmesi her şeyi değiştirdi. bu nedenle böyleyim.ben neden rastlamadım? :eek:MSn de daha rahat olursun ya, yaz gitsn ne olcak :) İlkinde reddedlirsin ikincisinde olur. Takma bu kadar. Kimse anasının karnından herşeyi bilerek çıkmıyor.
 
Cevap: karşı cinsle ilişkide kendine güvenmeme durumuMSn de daha rahat olursun ya, yaz gitsn ne olcak :) İlkinde reddedlirsin ikincisinde olur. Takma bu kadar. Kimse anasının karnından herşeyi bilerek çıkmıyor.yok aga yanlış anladın, msn de kardeşiim diyebileceğim bir kızla yazışırken dedi bunları. tüm gece gözüme uyku girmedi. yoksa msnden yazmak falan o kadar da değiliz hani :D
 
Cevap: karşı cinsle ilişkide kendine güvenmeme durumuben de bilmiyorum işte, normalde ben kendimi öz güveni tavan yapmış biri olarak nitelendirirdim ancak dün yaptığım bir msn görüşmesi her şeyi değiştirdi. bu nedenle böyleyim.ben neden rastlamadım? :eek:çünkü kimse bu sorundan bahsetmek istemez. geneli içinde yaşar. senin bunu bizimle paylaşman bile kendi adına olumlu birşey.
 
Cevap: karşı cinsle ilişkide kendine güvenmeme durumuEğer hassas biriysen reddedilmek seni sosyal fobiye itebilir. Değilsen ters tepki yapar ve daha çok cesaretlenirsin. Bence her ne olursa olsun, rahat olmaya çalış, özgüvenini topla sonuçta karşındaki de bir insan. Farklı bir varlık değil.
 
Cevap: karşı cinsle ilişkide kendine güvenmeme durumuEğer hassas biriysen reddedilmek seni sosyal fobiye itebilir. Değilsen ters tepki yapar ve daha çok cesaretlenirsin. Bence her ne olursa olsun, rahat olmaya çalış, özgüvenini topla sonuçta karşındaki de bir insan. Farklı bir varlık değil.işte, ilk durum geçerli olduğu için cesaretsizlik var. ilk ilşkimde kıza mektupla çıkma teklifi etmiştim :D ve işin daha garibi 2 gün cevap alamayınca bunalıma girmiştim. meğer kız kabul edecekmiş, ne bu hiddet bu celal demişti :D çok utanmıştım :eek:
 
Cevap: karşı cinsle ilişkide kendine güvenmeme durumuişte, ilk durum geçerli olduğu için cesaretsizlik var. ilk ilşkimde kıza mektupla çıkma teklifi etmiştim :D ve işin daha garibi 2 gün cevap alamayınca bunalıma girmiştim. meğer kız kabul edecekmiş, ne bu hiddet bu celal demişti :D çok utanmıştım :eek:Kızlar konusunda tecrübe kazanmak istiyorsan reddedilmek en iyisidir. Bu tarz konularda gurur yapmamak lazım yoksa halin duman olur. Kendini sorgulamaya başlarsın.
 
Cevap: karşı cinsle ilişkide kendine güvenmeme durumuşimdiki gibi yani :D e reddedildiğinde olay daha da ilerlerse nolacak? aşırı güvensizlik gibi?Şimdiki durumun bu şekildeyse rahat ol. Kızı gerçekten çok seviyorsan elde etmek için biraz çabala, gururunu yerler altına aldığında kız; "Bu çocuk gerçekten beni seviyor, ben en iyisi teklifini kabul edeyim" diye düşünebilir ama sakın kaba hareketler yapma bir daha hayatta bu fırsatı yakalayamazsın. Tabi kızın kişiliğine göre değişir, ben olsaydım önce kızla samimi olmaya çalışır daha sonra teklif ederdim. Bu şekilde kızın karakterini kısmen çözmüş olurdum.
 
Cevap: karşı cinsle ilişkide kendine güvenmeme durumuŞimdiki durumun bu şekildeyse rahat ol. Kızı gerçekten çok seviyorsan elde etmek için biraz çabala, gururunu yerler altına aldığında kız; "Bu çocuk gerçekten beni seviyor, ben en iyisi teklifini kabul edeyim" diye düşünebilir ama sakın kaba hareketler yapma bir daha hayatta bu fırsatı yakalayamazsın. Tabi kızın kişiliğine göre değişir, ben olsaydım önce kızla samimi olmaya çalışır daha sonra teklif ederdim. Bu şekilde kızın karakterini kısmen çözmüş olurdum.Kişiliğe göre değişir demene katılıyorum fakat gururu ayaklar altına atmak bu devirde pek uygun olmuyor.
 
Cevap: karşı cinsle ilişkide kendine güvenmeme durumuŞimdiki durumun bu şekildeyse rahat ol. Kızı gerçekten çok seviyorsan elde etmek için biraz çabala, gururunu yerler altına aldığında kız; "Bu çocuk gerçekten beni seviyor, ben en iyisi teklifini kabul edeyim" diye düşünebilir ama sakın kaba hareketler yapma bir daha hayatta bu fırsatı yakalayamazsın. Tabi kızın kişiliğine göre değişir, ben olsaydım önce kızla samimi olmaya çalışır daha sonra teklif ederdim. Bu şekilde kızın karakterini kısmen çözmüş olurdum.peki şöyle bir soru sorayım şimdi de. kızla samimi bir arkadaşlığa sahip olduğunda ilişki için teklif yaparsan toptan kopma durumu olmaz ım bağların? ya hep ya hiç olarak?
 
Cevap: karşı cinsle ilişkide kendine güvenmeme durumupeki şöyle bir soru sorayım şimdi de. kızla samimi bir arkadaşlığa sahip olduğunda ilişki için teklif yaparsan toptan kopma durumu olmaz ım bağların? ya hep ya hiç olarak?Kurduğun samimiyete bağlı, eğer seni kardeşi gibi görüyorsa o zaman kopar. Dediğim gibi biraz samimi ol, kişiliğini kavra sonra teklifini yap. Kişiliğine bak derken, sana bakış açısını da kavramaya çalış.
 
Cevap: karşı cinsle ilişkide kendine güvenmeme durumuKurduğun samimiyete bağlı, eğer seni kardeşi gibi görüyorsa o zaman kopar. Dediğim gibi biraz samimi ol, kişiliğini kavra sonra teklifini yap. Kişiliğine bak derken, sana bakış açısını da kavramaya çalış.20 yaşına gelmiş biri olarak hala bun kafayı takmak da ayrı bir sorun tabii, umarım dedikleriniz gerçekleşir :) Teşekkürler yardımlar için herkese.
 
Üst Alt