Katar'da 'Tecavüze Uğradım' Diye Polise Giden Kadın, Zinadan Tutuklandı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Katar'da 'Tecavüze Uğradım' Diye Polise Giden Kadın, Zinadan Tutuklandı!

nazilerden sonra dünyadaki en büyük tehlike bu yozlaşmış islam anlayışı özellikle de selefilik ve vahhabilik.

Sacmaligi tasiyan suclu filan dedim mi sana hemen atar yapiyon rica etti sadece. Konu sacma dedim acana birsey dedim mi?

Atar niye yapim olm cümlenin neresinde atar var :asd22:

Saçma olduğu için konuşuyoruz işte malum dünyada olan her şeyden haberimiz oluyor. İnternet böyle bir ortam niye rahatsız oldun onu diyorum.

Harbiden bu konuyu acan arkadas neyi hedefliyor anlamiyorum..amerikada her 15 dakikada 1 tecavüz vakasi oluyor ama kimse kahrolsun jesus kahrolsun cristmus diye baslik acmiyordur yada ne bileyim Gercek hristiyanlik bu degil demiyorlardir...

ne diyon saban
ilk msjda dine vurgu var mi, yok. qatara var
ha qatar hangi kitapnan yonetiliyor onu da okuyanlarin taktirine birakmisiz

Harbiden bu konuyu acan arkadas neyi hedefliyor anlamiyorum..amerikada her 15 dakikada 1 tecavüz vakasi oluyor ama kimse kahrolsun jesus kahrolsun cristmus diye baslik acmiyordur yada ne bileyim Gercek hristiyanlik bu degil demiyorlardir...

amerika'da tecavüze uğrayan birini tutukladıkları zaman gel link koy..

"tecavüze uğrayan bir insanın tutuklanması" gibi bir sapıklığın tartışılması kadar doğal bir olay yoktur

ne diyon saban
ilk msjda dine vurgu var mi, yok. qatara var
ha qatar hangi kitapnan yonetiliyor onu da okuyanlarin taktirine birakmisiz

lann senin derdinin katarla -iranla- suriyeyle olmadigini bilmek icin alim olmaya gerek yok...verdigin cevapda bile dayanamayip itiraf ediyorsun...icindeki islam nefretini kusmak icin GALATASARAY forumunu kullanma bari...

Moderatör tarafında düzenlendi:
lann senin derdinin katarla -iranla- suriyeyle olmadigini bilmek icin alim olmaya gerek yok...verdigin cevapda bile dayanamayip itiraf ediyorsun...icindeki islam nefretini kusmak icin GALATASARAY forumunu kullanma bari...

msjlarimda sikinti yok
geciniz
katilmiyosan konudan kendini dehle hadi eyW

Moderatör tarafında düzenlendi:
:asd22:

Kadın tecavüze uğruyor. Zinadan tutuklanıyor.

Ülkemiz Katar. İslamiyetin hukuk siyaset sosyal hayatta etkin olduğu bir ülkemiz.

Suçlu Hayri Cund

:asd22::hat:

Üst Alt