Katar'da 'Tecavüze Uğradım' Diye Polise Giden Kadın, Zinadan Tutuklandı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Katar'da 'Tecavüze Uğradım' Diye Polise Giden Kadın, Zinadan Tutuklandı!

Hep diyorum şu tür konulara hemen kilit atın. Maalesef içinde dini ilgilendiren konuları medeniyetli şekilde tartışamayacak kadar olgun değiliz...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sen neden bu kadar sinirli bir insansın? Az gevşe yav her yorumunda birilerine kin kusuyorsun.

tapatalk

Bende sikinti yokda hep ayni kisiler devamli sacma sapan basliklar aciyor, o basliklar üzerinden belli bir zümreyi hem dini hemde siyasi mesajlarla assagiliyor..dikkat ediyorum sonra ayni tipler birbirini yaliyor begenileride ayni kisilerden aliyorlar... buna algi yaratmak denir

aynen haklisin

Hakan Sarı Nickli Üyeden Alıntı
Anti-Islam hate comments loading..

kuran acip ayet okuyup yorum yapacak halimiz yok, onu bi zahmet islama gore ulke yonetenler yapsin eger gercekten dedigin gibi islami yanlis anliyolarsa. bu kadar yanlis anlasilma tesaduf mudur o da ayri bir musamere hususu

Bende sikinti yokda hep ayni kisiler devamli sacma sapan basliklar aciyor, o basliklar üzerinden belli bir zümreyi hem dini hemde siyasi mesajlarla assagiliyor..dikkat ediyorum sonra ayni tipler birbirini yaliyor begenileride ayni kisilerden aliyorlar... buna algi yaratmak denir

gercekler yuzume vuruluyor bu yuzden sikayetciyim demek istedin sanirsam

Belli bir zümreye laf ediliyor diyorsun; ama başka bir konuda, sen de başka bir zümreye takma isim takıyorsun. Sence bu yaptığın şey doğru mu?

tapatalk

yaaa hayri sende Mod olacak kapasite yokkk, Mod dedigin birlestirici , akli basinda olgun insanlarin yapacagi isdir...devamlida alinti yapip cevap verme , yok say...

yaaa hayri sende Mod olacak kapasite yokkk, Mod dedigin birlestirici , akli basinda olgun insanlarin yapacagi isdir...devamlida alinti yapip cevap verme , yok say...

zaten yok sayiyorum da belki baska uyeler ders alir diye cvp veriyorum
zira modlugun asli gorevlerinden biri, akli kapasiteye haiz olmayan cigirtkan uyeleri egitmektir

zaten yok sayiyorum da belki baska uyeler ders alir diye cvp veriyorum
zira modlugun asli gorevlerinden biri, akli kapasiteye haiz olmayan cigirtkan uyeleri egitmektir

Kuran-i kerime 7000 yil önce yazilmis sacma sapan seydir diyen, bir insanevladi egitmen falan olamaz..o kisinin insanliga tek faydasi öldükten sonra vücudunu bir üniversiteye kadavra olarak bagislamasi olurdu..

Üst Alt