Katıldığım Facebook Yarışması İçin Desteğinizi Rica Ediyorum


Cevap: Katıldığım Facebook Yarışması İçin Desteğinizi Rica EdiyorumHadi bakalım eritin şu farkı. Bir de şu linki ve kaç fark kaldığını sürekli güncelleyin ki, göz önünde olsun. Bakalım forum Kadir'e yarışma kazandırabilecek kapasiteye sahip mi, görmüş olalım :)


bak facebook'a üye olman için bir sebep daha , üye ol da bir işe yara la :D
 
Cevap: Katıldığım Facebook Yarışması İçin Desteğinizi Rica EdiyorumKadir hayırdır listeyi refresh yaptım ilk 10 da gözükmüyorusn , senden daha az oyu olanlar bile listede sorun mu var ?
 
Cevap: Katıldığım Facebook Yarışması İçin Desteğinizi Rica EdiyorumOzan abi 1 oy 1 oydur.Eğer üye değilsen büyük ayıp etmiş olursun vala. En azından renktaşımıza destek uğruna üye olmalısın. :D
 
Cevap: Katıldığım Facebook Yarışması İçin Desteğinizi Rica EdiyorumKadir için hesap açtım. Onay kısmındayım :D Şu yarışmayı bu adama kazandıramazsanız, alayınızı kızılcık sopasıyla kovalarım :D
 
Cevap: Katıldığım Facebook Yarışması İçin Desteğinizi Rica EdiyorumDavet attıgın gün halletmistim kadir kardesim :yenieek:Kazanırsın umarım.
 
Cevap: Katıldığım Facebook Yarışması İçin Desteğinizi Rica EdiyorumDeğerli GSCimbom üyeleri. Dil eğitimi almakta olduğum Akdemİstanbul'un Facebook'ta düzenlediği yarışmaya katıldım. Yarışmayı kazanmak için sizlerin desteğini bekliyorum. Forumumuz, en büyük Galatasaray taraftar forumlarından biri olduğu için burada konu açmanın yarışma neticeme büyük tesiri olacağını düşündüm. Bana ayıracağınız birkaç dakikanızla benim yarışmada başarılı bir sonuç almama vesile olacaksınız.Facebook'ta arkadaş listemde olan üyelerimize davet yolladım. Bende ekli olmayan arkadaşlarımızda beni bu linkten eklerlerse sevinirim.Kadir Safa Karakaş | FacebookSiz beni ekledikten sonra arkadaşlık isteğinizi kabul edip size Akdemİstanbul daveti göndereceğim. Umarım davetimi kabul edip davet linkindeki sayfayı beğenirsiniz ve yarışmadaki destekçilerimden birisi olursunuz. Hepinize şimdiden teşekkürler.[GÜNCEL] NOT: Yarışmanın bitmesine 4 günlük bir süre kaldı. Benim şu anda 103 destekçim var ve 1. olabilmek için en az 200 destekçi kitlesine ulaşmam gerekiyor.

.
 
Cevap: Katıldığım Facebook Yarışması İçin Desteğinizi Rica EdiyorumBağlantıya tıkladım. Arkadaş ekle yazıyordu ona tıkladım. Sanırım oldu değil mi ?
 
Üst Alt