Kavak Yelleri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kavak Yelleri

Cevap: Kavak Yelleri

Haftaya ne olur bilmiyorum. Ama tahminen;

Sezon sonuna kadar sırayla herkes Efe'yi bulur ancak bunu Aslı'dan saklarlar. Herhalde Güven'le evlensin falan diye. Efe'nin zaten hafızası kayıp olduğu için, kendilerini hatırlatmakla vs. uğraşırlar bilmemne.

Sezon finalinde ise Efe ve Aslı birbirini görür ve bölüm orada biter.

Haftaya ne olur bilmiyorum. Ama tahminen;

Sezon sonuna kadar sırayla herkes Efe'yi bulur ancak bunu Aslı'dan saklarlar. Herhalde Güven'le evlensin falan diye. Efe'nin zaten hafızası kayıp olduğu için, kendilerini hatırlatmakla vs. uğraşırlar bilmemne.

Sezon finalinde ise Efe ve Aslı birbirini görür ve bölüm orada biter.

Nereye kadar oyalayacaklar ki 7-8 ay ? :D Şöyle birşey buldum ;

Kavak Yelleri'nin Mine'si Aslı Enver, bombayı patlattı - Habertürk

Bölümü yeni izledim dün halısaham vardı :) işler çok karışık...Bu buluşma olayının zamanı uzadıkça buluşmanın izleyiciye verceği duyguda azalıyo bence..

Şimdi Kavak Yelleri'nin senaristlerinin açıkçası pek iyi olmadığını bariz. Kavak Yelleri'ni başlatan adam (Sınav filminin de senaristiydi, adını unuttum şimdi) oldukça yetenekli bir adamdı, esprileri sağlam, bu yüzden ilk bölümler çok başarılıydı. Ama sonradan yerine bu arkadaşları bıraktı. Bu arkadaşlarsa ilk başlarda mirası iyi taşıdılar, sonra yemeye başladılar, şimdi yaklaşık 1 senedir miras bitti, kendileri yeni bir şey dikmeye çalışıyorlar.

Yeni bölümde buluşurlar belki diyorduk.. 134.bölüm fragmanı çıktı. N kadar berbat bi bölüm olucak bu ya.Güven geri dönmüş.Aslı'nın Fikret'le konuşmasını engelliyor.Kanada'ya gitmek istiyor vs.

Ben hala bu diziyi çözemedim. Herkes birbirine dalıyor.. :eek: Güven Aslı'ya, Efe Aslı'ya, Deniz Aslı'ya... :eek:

Dünkü bölümü çok güzeldi.Güven de kendini Aslı'dan uzaklaştırmak için herşeyi yaptı.Diğer bölümde de Efe Aslıyı hatırlamaz filan 5-6 bölümde öyle geçer:D

Senaryonun içine ettiler zaten seneristler. Artık ne saçmalıyorlarsa. Efe-Aslı karşılaşması oldu tamam şimdi Deniz,Mine,Metin,Atakan,Su,Halil vs. de görsün :) 137.bölüm de dahil. güzel şeyler izlicez. 150'de falan dizi biter herhalde.

Üst Alt