Haber - Kayserispor: "Zillete karşıyız" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Kayserispor: "Zillete karşıyız"

Seçime 2 ay kala toplum birleşmiş herkes her şeyin farkına varmışken şu maçlarda protesto işini bir anda çıkaran tekrar kutuplaşma ile akp ye can simidi olan kişilerin iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum. 2 ay lan 2 ay sonra sandığa gideceksin hükümet istifa ne demek istifayı 2 hafta düşünseler kararını alsalar meclise sunsalar yürürlüğe girene kadr seçim zamanı gelir zaten. Bunun yerine seçime yönelik slogan atılsa daha mantıklı. Dediğim gibi derin akpnin işleri.

2023 yılında hala devlet ve hükümet ayrımı yapamayan vir kitle var. Hakikaten insan çıldırır bu ülke'de.
O ayrımı 2 gün önceye kadar kimse yapamıyordu. Çığrından çıkmıştı iş devlet yok. Devlet şöyle böyle. Devleti eleştirmek kadar saçma bir şey yok yanlış anlamayın devletci biri değilim ama kaza yapan sarhoş sürücü yerine arabayı eleştirmek ile eşdeğer bence.

Kasimpasa_2012.png

Seçime 2 ay kala toplum birleşmiş herkes her şeyin farkına varmışken şu maçlarda protesto işini bir anda çıkaran tekrar kutuplaşma ile akp ye can simidi olan kişilerin iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum. 2 ay lan 2 ay sonra sandığa gideceksin hükümet istifa ne demek istifayı 2 hafta düşünseler kararını alsalar meclise sunsalar yürürlüğe girene kadr seçim zamanı gelir zaten. Bunun yerine seçime yönelik slogan atılsa daha mantıklı. Dediğim gibi derin akpnin işleri.
reis senin yorumlara bakıyorum
aynı şu zihniyettesin
aman bir şey yapmayın hükümete yarar

böyle bir şey olamaz

O ayrımı 2 gün önceye kadar kimse yapamıyordu. Çığrından çıkmıştı iş devlet yok. Devlet şöyle böyle. Devleti eleştirmek kadar saçma bir şey yok yanlış anlamayın devletci biri değilim ama kaza yapan sarhoş sürücü yerine arabayı eleştirmek ile eşdeğer bence.

Çünkü bilerek cahil bırakılıyor. Adamlar neyin ne olduğunu olacağını o kadar iyi biliyordu ki ama halkın kaybedecek canı bile kalmayınca bu halk patlamaları başladı.Bence önünü alamazlar bu işin.

Bu da ayrı mesele ve kimlerin yaptırdığı da çok net belli.

reis senin yorumlara bakıyorum
aynı şu zihniyettesin
aman bir şey yapmayın hükümete yarar

böyle bir şey olamaz
Kesinlikle öyle düşünmüyorum. Bu eylemleri 2019 da 2020 de yapacaktım seçimlere 2 ay kala değil. Siyaset strateji işidir. Seçime 2 ay kalmış bir ülkede hükümet istifa diye bağırmak malliktir açıkça yazayım. Dünyanın her yerinde.

:')

1677445754645.png

Boş muhabbet. Dediğimi anlasaydin keşke seçime 2 ay kala ne hükümeti ne istifası orayı Mayıs'ta görüşürüz diye inleteceksin sandık pankartı açacaksın. Birde Tayyip istifa değil nedense tek adamin olduğu ülkede hükümet istifa :) Orasıni da ayrı düşün. Sence Bahçeli'nin bu kulüplerin açıklamaları normal mi ? Toplumu tanımıyorsunuz akp buradan +3-5 puan ile çıkar.

Üst Alt