Haber - Kayserispor: "Zillete karşıyız" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Kayserispor: "Zillete karşıyız"

Boş muhabbet. Dediğimi anlasaydin keşke seçime 2 ay kala ne hükümeti ne istifası orayı Mayıs'ta görüşürüz diye inleteceksin sandık pankartı açacaksın. Birde Tayyip istifa değil nedense tek adamin olduğu ülkede hükümet istifa :) Orasıni da ayrı düşün. Sence Bahçeli'nin bu kulüplerin açıklamaları normal mi ? Toplumu tanımıyorsunuz akp buradan +3-5 puan ile çıkar.
bi bok çıkmaz

Seçime 2 ay kala toplum birleşmiş herkes her şeyin farkına varmışken şu maçlarda protesto işini bir anda çıkaran tekrar kutuplaşma ile akp ye can simidi olan kişilerin iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum. 2 ay lan 2 ay sonra sandığa gideceksin hükümet istifa ne demek istifayı 2 hafta düşünseler kararını alsalar meclise sunsalar yürürlüğe girene kadr seçim zamanı gelir zaten. Bunun yerine seçime yönelik slogan atılsa daha mantıklı. Dediğim gibi derin akpnin işleri.
Renktaş 44 bin kişi hayatını kaybetmiş insanların canı yanmış, elbette tepkiler olur. Skandal olan iki anadolu kulübü bizzat hükümete destek verdi. İşte bu siyasete karışmaktır

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Seçime 2 ay kala toplum birleşmiş herkes her şeyin farkına varmışken şu maçlarda protesto işini bir anda çıkaran tekrar kutuplaşma ile akp ye can simidi olan kişilerin iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum. 2 ay lan 2 ay sonra sandığa gideceksin hükümet istifa ne demek istifayı 2 hafta düşünseler kararını alsalar meclise sunsalar yürürlüğe girene kadr seçim zamanı gelir zaten. Bunun yerine seçime yönelik slogan atılsa daha mantıklı. Dediğim gibi derin akpnin işleri.
Bu konuda benim de korkularım var. Gerginlik bu aşamada onlara yarar, seçime kadar sükuneti korumak lazım. seçimi ertelemenin konuşulduğu ortamda bahane vermemek lazım. Sabır

Boş muhabbet. Dediğimi anlasaydin keşke seçime 2 ay kala ne hükümeti ne istifası orayı Mayıs'ta görüşürüz diye inleteceksin sandık pankartı açacaksın. Birde Tayyip istifa değil nedense tek adamin olduğu ülkede hükümet istifa :) Orasıni da ayrı düşün. Sence Bahçeli'nin bu kulüplerin açıklamaları normal mi ? Toplumu tanımıyorsunuz akp buradan +3-5 puan ile çıkar.
Sence o pankartı stada sokarlar mı?
O zaman eleştirmeyin yok bu zaman eleştirmeyin diye diye 20 yıl geçti Onur.

Bütün kulüpler açıklama yapar. Büyükler dahil..
Büyük kulüpler bu toplara girmez ve açıklama yapmaz diye düşünüyorum. Açıkcası bu taraftarların yaptığı protestolarada FB-BJK veya x taraftarı olarak bakmakta yersiz geliyor bana çünkü tüm tribünün ortak yaptığı bir protesto değil dolayısıyla taraftar olarak bakmaktan ziyade Türk vatandaşının Anayasal protesto hakkıdır katılan olur, katılmayan olur ama anayasal haktır ve saygı duyulmalıdır diye düşünüyorum. Ha korktuğum bir şey var ileride bu sefer o tribünlerden planlı şekilde hükümeti destekleyici tezahüratlar olması ve tribünlerin karışması bundan korkuyorum şahsen.

yeter ya yıllardır sustuk sustuk ne oldu her yerde konuşmalıyız her yerde tepki koymalıyız.

sanki anarşi olsun diyoruz, gayet medeni şekilde istifaya davet ediliyorlar.

Benzer düşünüyorum. Her şey güzel olacak denilebilirdi mesela.

Üst Alt