Haber - Kayserispor: "Zillete karşıyız" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Kayserispor: "Zillete karşıyız"

Bu arada da gundem degismemeli..

gundem belli;

- deprem ve deprem oncesi/sonrasi hukumetin (evet burada hukumet sorumludur zira tek adam rejimidir ve hersey ona baglidir/tabidir) onlem ve gerekli aksiyonlari alamamasi ya da dogru zamanda organize olamamasi..
- ekonomi
- issizlik
- gocmen sorunu
- yuksek egitimin/egitim kurumlarinin duraklatilmasi
- kurumlarin yetersizligi
- hukmetin (evet yine hukumet zira devaminda yapilanlar onlarin imzasiyla oldu ve tek adam rejimi, malum) asiri gereksiz ve fazlaca harcamalar yapmasi (sarayin giderlerinde, yapilan altyapi islerinin kullanim haklari ve verilen garanti ucretler, harcanan deprem birikimleri ve eyt vs..).

Gundem degismemeli ve bu sistemin istenildigi sekilde yada halka arz edildigi sekilde islememesi devlet mekanizmalarinin hem liyakatsizlik hemde organizasyonsuzluk sebebiyle yavaslamasi ve dogru isleyememesi..

Tum bu gundeme bakinca, kisilerden istifasini istemek ustelik sovmeden dokmeden bunu talep etmek cok masumane kaliyor. Ayrica, gundem degismemeli demis miydik ? Gundem bunlardir unuttuklarimiz da vardir elbet ancak genel olarak Turkiye'nin ve T.C. vatandaslarinin asli gundemi bunlar olmalidir.

Emraha katılıyorum ve ortada feci bir oyuna getirme durumu yaşandığını düşünüyorum.
Bir anda hükümetle arası e iyi kulüp ve camia olan fenerin güya meşaleyi yakması ardından beşimtaş maçında yapılan ufak şov ve akabinde bahçelinin istifa ve kulüplerden hızlıca açıklamalar.
Güzel bir orta oyun dönüyor. Toplumu hem kutuplaştırıyorlar hemde seçimde adaylığa yasal bir zemin hazırlanıyor.
Meclis yarın açılıp bu hafta geçmesi gereken acil maddeler geçirilip hafta sonuna doğru meclis kendini fesih eder bu kamil muhalefet olduğu sürece de o 400 vekili bulurlar.
3 ay sonra zaten seçim var sanarsın seçime yıllar var da hükümet istifa sloganları ortaya çıktı.

Emraha katılıyorum ve ortada feci bir oyuna getirme durumu yaşandığını düşünüyorum.
Bir anda hükümetle arası e iyi kulüp ve camia olan fenerin güya meşaleyi yakması ardından beşimtaş maçında yapılan ufak şov ve akabinde bahçelinin istifa ve kulüplerden hızlıca açıklamalar.
Güzel bir orta oyun dönüyor. Toplumu hem kutuplaştırıyorlar hemde seçimde adaylığa yasal bir zemin hazırlanıyor.
Meclis yarın açılıp bu hafta geçmesi gereken acil maddeler geçirilip hafta sonuna doğru meclis kendini fesih eder bu kamil muhalefet olduğu sürece de o 400 vekili bulurlar.
3 ay sonra zaten seçim var sanarsın seçime yıllar var da hükümet istifa sloganları ortaya çıktı.
Dediğin gibi yine dolaplar dönüyor olabilir. Seçime odaklanmak lazım, olayı saha dışına çekmek istiyorlar

Yav takiliyorum her seyi ciddiye almayin bu kadar. Sivaslilar ile dalga gecmek icin Köpegi ile meshur olanlar denilmiyor mu
Fp7Jxf0WIAc2Sns

Üst Alt