kazım ersun yanal - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kazım ersun yanal

Evet gerçek adındı o zaman malum benim de çıkıyor ecnebi gelinler filan :) ama sen beni severdin yahu üstat öyle hatırlıyorum :(

Sevmiyorum demedim ki, şuan yaptığımız gibi konularda boş muhabbet döndürüyorsun, ilk geldiğinde analizler analizlerdi, ekonomiden kredilere bir sürü bilgi vardı. Bugünlerde analizlerin hairylerden maturelara, ebonylerden, double penetrationlara yönelik. Ya da gereksiz laf kalabalıklarına. Buda eski sevenlerini üzüyor :asd:

Sevmiyorum demedim ki, şuan yaptığımız gibi konularda boş muhabbet döndürüyorsun, ilk geldiğinde analizler analizlerdi, ekonomiden kredilere bir sürü bilgi vardı. Bugünlerde analizlerin hairylerden maturelara, ebonylerden, double penetrationlara yönelik. Ya da gereksiz laf kalabalıklarına. Buda eski sevenlerini üzüyor :asd:
Öbür türlü barındırmıyorlar ki hemen faşist deyip liseci deyip linç ediyorlar karı-kız paylaşınca o kadar da tehlikeli değil diyorlar ;) 4-5 kez uçuruldum ben hep dediğin mevzulardan...

Aziz Silin eksikliği hissediliyor. 2013/2014'de de maçlara Fenerbahçe kötü başlar, sonra Aziz Başkan'in soyunma odasina inmesi ve taktiği değiştirmesi ile maçları çeviriyordu Ersun Yanal...

Şimdi nerde Ali Koç'da taktiği değiştirecek futbol bilgisi.
Mesela Aziz Yildirim maçı trübünden adeta bir şahin gibi izler, devre arası takim boyunu milimlik bir titizlik ile ayarlardi.

Ali koça takim boyu desen Ozan Tufanin boyunu ölçmeye kalkar.

Ersun Yanal takimi koşturuyor iyi güzel, ama sonuca götüren taktiğin kerameti Aziz Yildirim'daydi...

Samandiraya kari kiz almaya başladiğinda, zaten benim taktiklerim ile şampiyon olduk dedi ve kovdu irz düşmanini.

Üst Alt