kazım ersun yanal - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kazım ersun yanal

Video filan çekebilirsem bıçakla keserim en kötü boyun, alın ciddiyim zira mümkün değil kör olmak lazım siz adamın soyadına, herkesin Fenerli oluşuna ne bileyim ihtiyacı olmasına şampiyonluk gelirine ihtiyaç olması ne ifade edecek ki :) evet olmazsa fener sen ne yapacaksın ben dedim

Vücuduma zarar verecek kadar manyak değilim canım tatlı benim ama Fener olamazsa avatarıma senin belirleyeceğin İsmail Enver fotoğrafını 1 ay falan koyabilirim. Fener olursa da senin sevmediğin birini koyarsın. Olur mu?

Vücuduma zarar verecek kadar manyak değilim canım tatlı benim ama Fener olamazsa avatarıma senin belirleyeceğin İsmail Enver fotoğrafını 1 ay falan koyabilirim. Fener olursa da senin sevmediğin birini koyarsın. Olur mu?
Manyaklık değil benim canımın pek bir kıymeti yok zaten yara bere içindeyim kendin söylemişim zaten canım “kıymetli” diye 🤣

Yok avatarıma bir ninnoşu liboşu koyamam bıçakla çizerim kendimi çekerim işte senin avatarını ben seçerim ama bir ay değil tüm yaz ;) tamam mı?

Zaten kaybetme ihtimalim yok gibi o yüzden sen düşün fenere güven olmaz :)

Manyaklık değil benim canımın pek bir kıymeti yok zaten yara bere içindeyim kendin söylemişim zaten canım “kıymetli” diye 🤣

Yok avatarıma bir ninnoşu liboşu koyamam bıçakla çizerim kendimi çekerim işte senin avatarını ben seçerim ama bir ay değil tüm yaz ;) tamam mı?

Zaten kaybetme ihtimalim yok gibi o yüzden sen düşün fenere güven olmaz :)

Vücuduna zarar vermen bana zevk vermez. Avatarına liboş birini koymak daha çok hoşuma gider. Avatar konusunda anlaşırsak 3 ayı da kabul ediyorum.

Yav giyin fener formalarını çıkın sokağa. Madem ikinizde o kadar iddialısınız. Bakalım kim lafının arkasında durabilecek kadar cesaretli?

Sana zevk vermek gibi bir niyet beyanında mı bulundum üstat :) faça atarım işte ya da başka bir şey ama avatar olmaz onu sen yaparsın işte
sen façayı normal zamanlarda da atıyormuşsun gibime geldi. pek ceza olmaz gibi senin için. Avatar konusunda anlaşırsak okey. Yoksa daha yazma bana zaten senden pek haz etmiyorum. Daha önce de belirtmiştim.
Yav giyin fener formalarını çıkın sokağa. Madem ikinizde o kadar iddialısınız. Bakalım kim lafının arkasında durabilecek kadar cesaretli?

Hacı sen bugün Muriç'in pozisyona penaltı, bizim Rize maçındaki son pozisyona da faul değil demedin mi? Biz niye giyiyoruz sen giy.

sen façayı normal zamanlarda da atıyormuşsun gibime geldi. pek ceza olmaz gibi senin için. Avatar konusunda anlaşırsak okey. Yoksa daha yazma bana zaten senden pek haz etmiyorum. Daha önce de belirtmiştim.

Hacı sen bugün Muriç'in pozisyona penaltı, bizim Rize maçındaki son pozisyona da faul değil demedin mi? Biz niye giyiyoruz sen giy.

Ben de senden

Faça değil başka bir şey olsun o zaman senin bir yaz avatarını değiştireyim :)

Muriç'in pozisyonu bence hala penaltı. Engelleme mevcut.

Bizim pozisyonu da tekrar izleyince fikrim değişti yav fenerli değilimdir inşallah valla ben de farkında değilim

Muriç'in pozisyonu bence hala penaltı. Engelleme mevcut.

Bizim pozisyonu da tekrar izleyince fikrim değişti yav fenerli değilimdir inşallah valla ben de farkında değilim

Şaka yaptım ha fb formasında ısrar edince :) Darılmazsın inş.

Ben de senden

Faça değil başka bir şey olsun o zaman senin bir yaz avatarını değiştireyim :)

Haz etmiyorsan yazma işte. Ben mesela dün Berkay konusunda sana yazacaktım anlaşmamız var diye yazmadım.

Üst Alt