kazım ersun yanal - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kazım ersun yanal

Olmaz kabul etmiyorum. Zaten ben Fb'nin şampiyon olacağı konusunda senin fb'nin şampiyon olmayacağı konusunda olduğu kadar iddialı değilim.

Fb'yi yüzde 50,Sivas ve Ts'yi 25 olarak görüyorum sadece.
Ooo hemen çark ettin daha başta iddiada anlaştık cayamazsın o zaman avatarı şimdi söyle kimin ona göre onay vereyim

Ooo hemen çark ettin daha başta iddiada anlaştık cayamazsın o zaman avatarı şimdi söyle kimin ona göre onay vereyim

Avatar konusunda anlaşma olursa iddiaya gireceğimi söylemiştim. Sana kesin cevap vermedim. Ne kesik ne de başka bir şey istiyorum senden. Avatara OK dersen gireriz yoksa girmeyeceğim.

siz küs değil miydiniz yav ahbab çıkacaksınız az kaldı

küsüz de yazıyor işte ben ne yapayım

Saksafoncu Clinton'ı sevmiyorsan o olabilir.

Geçenlerde birbirimizden alıntı yapmayacağımız konusunda anlaşmıştık. Şimdi de engelleyemiyorum görünce yazıyorum diyorsun. Ben sana bana sataşmadığın sürece hiç yazmadım.
Öff be sataşmadım saçma bir görüş fenerin şampiyonluğu görünce yazdık amma abarttın

Bill clintonın istediğim resmi olursa olur??? O da eminin fenerin şampiyon olamayacağından o yüzden korktu demesinler diye

Üst Alt