kazım ersun yanal - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kazım ersun yanal

Kendi adına konuş... hamza hocayı yeren körlerin sayısı anca düz dünyaya inananlar kadar... genelleme yanlış...

Galatasaraylılar hamza hocaya sevgi ve saygı besler...

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

renktaş kendi adına konuş . hamza bu ülkede Galatasaray gibi takımın başına geçebiliyorsa her adamın böyle bir hayal kurması gayet doğaldır.
kondüsyon yükleme yapan ama meyve vermesi beklenmden kovulan prandelli'nin ekmeğini yedi rakipler berbattı hepsi birbirine ikram etti en son şampiyonluk bizde kaldı.
ertesi sezon doğru dürüst adam aldırmadığı gibi yerli vasıfsızlar bana yeter dedi adeta yabancı düşmanlığı yaptı üstüne takımı yaz döneminde hazırlamadı tatil havasında zaman geçirdi hem bizi hem de kendi kendini bitirdi.
kupalar şahsen gözümde onun değerine değer katmadı

renktaş kendi adına konuş . hamza bu ülkede Galatasaray gibi takımın başına geçebiliyorsa her adamın böyle bir hayal kurması gayet doğaldır.
kondüsyon yükleme yapan ama meyve vermesi beklenmden kovulan prandelli'nin ekmeğini yedi rakipler berbattı hepsi birbirine ikram etti en son şampiyonluk bizde kaldı.
ertesi sezon doğru dürüst adam aldırmadığı gibi yerli vasıfsızlar bana yeter dedi adeta yabancı düşmanlığı yaptı üstüne takımı yaz döneminde hazırlamadı tatil havasında zaman geçirdi hem bizi hem de kendi kendini bitirdi.

yahu adam duygun dede zamanı geldi şampiyon oldu... ünal aysal'ın finansal enkazından 2 kupa çıkarttı... Yönetim "hocam para yok" dediği için yıldırımları kendi üzerine çekti... dursun da ilk fırsatta kendini kurtarmak için Hamza hoca'yı sattı... siz farklı bir lig mi seyrediyorsunuz nedir?

Hep bahaneler hep bahaneler,Prandelli adam olsaydı da kendi yeseydi ekmeği neden başkası yiyor?Salak mı bu adam?

Prandelli aradan 5-6 sene geçmesine rağmen hala daha Fb'nin aldığı en son kupanın runner-up'ıdır bu arada.Bir GSlinin en son savunacağı adamlardan biridir.

Üst Alt