kazım ersun yanal - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kazım ersun yanal

yahu adam duygun dede zamanı geldi şampiyon oldu... ünal aysal'ın finansal enkazından 2 kupa çıkarttı... Yönetim "hocam para yok" dediği için yıldırımları kendi üzerine çekti... dursun da ilk fırsatta kendini kurtarmak için Hamza hoca'yı sattı... siz farklı bir lig mi seyrediyorsunuz nedir?
bak o seneyi açıklamalarını hatırlıyorum .
zaten o sene bizim sabotajcı herifler prandelli çok çalıştırıp yoruyor diye herifi resmen kovdurdu . hamza geldi çok üstelemedi takımı ama bir kere şırıngayı yemişlerdi.
sonra kupalar aldık sen de dahil hamza'ya lord dediniz.
ama ne zamanki takım tamamen hamza'ya kaldı yaz döneminde yatış yaptırdı . sneıjder zaten umursamıyordu bile . tüm futbolcular dip yaptı maç bitse de duş alıp yatsak modundaydılar.

bak o seneyi açıklamalarını hatırlıyorum .
zaten o sene bizim sabotajcı herifler prandelli çok çalıştırıp yoruyor diye herifi resmen kovdurdu . hamza geldi çok üstelemedi takımı ama bir kere şırıngayı yemişlerdi.
sonra kupalar aldık sen de dahil hamza'ya lord dediniz.
ama ne zamanki takım tamamen hamza'ya kaldı yaz döneminde yatış yaptırdı . sneıjder zaten umursamıyordu bile . tüm futbolcular dip yaptı maç bitse de duş alıp yatsak modundaydılar.
hamzadan tiksinirim fakat sneijder daha bu sene kendisini övmüyor muydu ebabil

Bunlar Avrupa'ya gidip oyalansın mı sence yoksa sadece ligde gitmeleri mi iyi?

Valla fark etmiyor ki,aha gördün Avrupasız halleri de aynı bok.Tek fark 20. haftaya kadar nefesleri yetti kümede kalmaya oynamak yerine. :asd: Fb çözüldü artık tamamen,o Aziz dönemindeki Fb bitti.Bunun ilk emarelerini 2016-17'de bilmemkaç sene sonra ilk 2 dışında kaldıklarında almıştık.O 2015 yaz transfer dönemi mahvetti bunları.Nani RVP vb.'ye tüm parayı gömüp 50 milyon Euro harcayıp sezonu kupasız kapayınca parayı çıkaramadılar,deniz orada bitti o günden beri de toplayamadılar arkayı.Başlarım FFP'sine falan diyip men yemeyi göze alıp iyi kadro kurmazlarsa böyle giderler bir süre.Orta vadede toparlanmaları zor.

Valla fark etmiyor ki,aha gördün Avrupasız halleri de aynı bok.Tek fark 20. haftaya kadar nefesleri yetti kümede kalmaya oynamak yerine. :asd: Fb çözüldü artık tamamen,o Aziz dönemindeki Fb bitti.Bunun ilk emarelerini 2016-17'de bilmemkaç sene sonra ilk 2 dışında kaldıklarında almıştık.O 2015 yaz transfer dönemi mahvetti bunları.Nani RVP vb.'ye tüm parayı gömüp 50 milyon Euro harcayıp sezonu kupasız kapayınca parayı çıkaramadılar,deniz orada bitti o günden beri de toplayamadılar arkayı.Başlarım FFP'sine falan diyip men yemeyi göze alıp iyi kadro kurmazlarsa böyle giderler bir süre.Orta vadede toparlanmaları zor.
peki bundan birkaç yıl önce nerdeyse kümede kalmaya oynadıgımız dönemden sonra fernando, ndiaye , feghouli , gomis,mariano gibi adamları aldık ?
onlar da böyle bir yapılanmaya gidemezler mi ?
ffp durumu haricinde diyorum

peki bundan birkaç yıl önce nerdeyse kümede kalmaya oynadıgımız dönemden sonra fernando, ndiaye , feghouli , gomis,mariano gibi adamları aldık ?

40 milyon harcadık işte onlara ama şampiyon olduk sonunda ordan kurtardık Fb şampiyon olamadığı için hep içeri giriyor.

Kümede kalmaya oynamadık ki.Orta sıralarda bitirdik ligi.

FFP varken yapamazlar.Men yemeyi göze alıp FFP'yi delerlerse olur anca.Biz bile ceza alıyorduk az daha,bunlar her türlü alır.

Prandelli iyi kondisyon yükledi Hamzaoğlu çalıştırmadı olayına katılmıyorum. Fatih Terim 2017'de tekrar geldikten sonra futbolcuların uzun süredir maaş alamadığı ortaya çıkmıştı. Dursun yönetimi futbolcu maaşlarını düzenli ödemiyordu. Futbolcular da maaş alamadıkları için oynamayınca suçlu hoca oldu. Hamza hocanın en büyük amatörlüğü her gördüğü kameraya konuşup kendisini yönetime kalkan etmesiydi. Yönetim de kendini kurtarmak için hamza hocayı yedi.

yakın geçmişten bile nasıl bukadar bihabersin ilginç yav.
selçuk ve burakı ts bize kazık olarak çaktı vs söylemleri üzerine cidden acayip bu yorumunda

Daha gitmedi mi damat. Daha ne kadar sivayacak Acaba. Antrenmani kari kız tavlama teknikleri şeklinde geçiyorlar herhalde. Surdan 3 ksii toplansak dhaa iyi hazırlardi takimi. Sokuk.
Bi koyduk sirazesi kaydı takimin

44 milyon harcadık ama
36 milyon kazandık transferden o sezon
devre arası ndiaye gitmese ffp deliniyodu

ffp şeysi varken 0 dan takım kurmak çok sakat

Ndiaye satışı ilaç gibi geldi zaten yoksa oyuncuların maaşı bile kalıyordu tabii çok riskliydi ama hoca Anka kuşundan Hank Donk'u çıkardı ortaya hem orta sahayı kurtardı hem takımı.

Üst Alt