Kazım Kazım Galatasaray'da! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kazım Kazım Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kazım Kazım Galatasaray'da!

Metin Oktay Rahmetlinin kemikleri sızlıyor.. Metin gibi oynayın dedik adamlar gitti kelepceli ...... aldilar . Artik isterseniz Messiyi getirin, yonetim benim gozumde artik bir hicten ibarettir. Haldun Ustunel demekki bu transfere onay vermemis. Acaba Kazim ve Arda takas mi olacak. Artik bunu da beklerim bu vizyonsuz yonetimden. Yeter Sezgin , Yeter hagi.. Rijkaard istifa !

Hayırlı olsun kulübümüze. Bu forma Fenerbahçe formasına benzemez. Oraya gençlik hatalarını pisledi, burada tertemiz bir sayfa açanlardan olursun umarım.

Kazım iyi topçudur orası tartışılmaz ama değerlerimize Galatasaray ahlakına uymayan birisine neden ihtiyaç var anlamadım,sorun çıkarmassa iyi umarım hayırlı olur..

anadolu kulübü yapti bu adnanlar bizi sarp zan serdar özkan simdi de kazim nedir lan bu sinir hastasi ettiler adami ya

Keita ve Misimoviç disiplinsiz Kazım disiplinli..

Bunu yapan,bu kadar çelişkilerle dolu insanlar bu klübü yönetmemeli..Bu bir değil iki değil kaçıncı rezillik..Ben böyle bir yönetim anlayışı böyle bir iş bilmezlik görmedim...

Bana göre Kazım üst düzey yeteneklere sahip bir oyuncudur...Kesinlikle katkısı olacaktır..Hatta iyi bir bonservisle elden bile çıkarılabilir.

Daha düne kadar bu rezil yönetimi hala savunanlar Kazımı alınca tepki vermeye başladılar..

Yahu serdar özkanı aldılar bu adamlar neredeydi o tepkiler....Birde Necatiyi isteyenleriona olumlu bakanlar Kazım olunca ahlak dersi veriyorlar..

Zaten bu taraftar tepkiyi ne zaman nerede vereceğini bilemediği için bu hallerde bu takım...

verilen tepkilere anlam veremiyorum. tamam istikrarsiz bir oyuncu. ama potansiyel olarak Arda'dan sonra en iyi türk oyuncumuz olur. oynatmayi bileceksin. Fatih Terim bu adamda bosuna israr etmedi. Serdar Özkan bir kere milli oldu mu?? elma ile armut'u karistirmayalim. Kazim'in fizigi bile futbolcuyum diye bagiriyor. bence denemeye deger.

Hıncal Uluç Galatasaraylı olmaktan utanmaya başladım dediğinde hep kızdık ama şimdi gerçekten Galatasaraylı olmaktan utanıyorum.Biz beşiktaşın fenerin çöplüğü olduk.Gökhan zan,serdar,şimdide Kazım.Acaba küfretsem ceza alırmıyım?Küfretmemek için çok zorlanıyorum.Adnan Polat ve ekibi artık yeter diyorum başka birşey demiyorum.Bu kadarını hiç kimse yapmadı.Hatırlıyormusunuz?

disiplinsiz ama tekniği iyi olan bi futbolcu ama disiplin problemi yaşarsa başarılı olamaz...

bu adamim hayati boyunca oynayacagi en buyuk takim fb olur diyordum, adnan brothers lar bana bu lafimi yedirtti. bundan sonra barcayi izleriz artik

verilen tepkilere anlam veremiyorum. tamam istikrarsiz bir oyuncu. ama potansiyel olarak Arda'dan sonra en iyi türk oyuncumuz olur. oynatmayi bileceksin. Fatih Terim bu adamda bosuna israr etmedi. Serdar Özkan bir kere milli oldu mu?? elma ile armut'u karistirmayalim. Kazim'in fizigi bile futbolcuyum diye bagiriyor. bence denemeye deger.

Ya potansyel potansyel nere kadar aga Serdaridi potansyeli var dige aldik bikerede sorunsuz soyle 3-4 milyon odeyik bi turk oyuncu alamiyicakmiyiz kaliteli ufff cok coktum ya yazamiyorum.

Portekizce'den sıkılmıştır. Çevresinde ingilizce konuşabileceği insanlarla sağlıklı bir ilişki kurar ise yeni stadın verdiği gazla faydalı olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt