Kazım Kazım Galatasaray'da! - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kazım Kazım Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kazım Kazım Galatasaray'da!

Birde takir takir topunu oynar, onu istemeyenlerin yuzunu kizartirsa seni yollariz o zaman.

Bu tarz yorumlar gerçekten çok boş siz gördünüzmü kaç senedir takır takır top oynayan topçu bu takımda? bir umutla gelio gelen ya yönetimsel problemler çözülmedikçe bu takıma kimi getirsen oynamaz. Kazım ın da kapasitesi belli fazla umutlara kapılmanın bi fadası yok, kendimizi avutmayalım.

Bu tarz yorumlar gerçekten çok boş siz gördünüzmü kaç senedir takır takır top oynayan topçu bu takımda? bir umutla gelio gelen ya yönetimsel problemler çözülmedikçe bu takıma kimi getirsen oynamaz. Kazım ın da kapasitesi belli fazla umutlara kapılmanın bi fadası yok, kendimizi avutmayalım.

Misimovic'in de kapasitesi belliydi geldiginde. Bundesliga assist krali, bizi ucurur, kanatlandirir diyorlardi. Bu isler uyum-kimya-elektrik meselesi. hic belli olmaz. Ustelik Kazim kapasitesi kisitli bir oyuncu degil.

Olay kazım değil, febeden gelmesi-disiplinsizliği de değil, hedeflerimiz küçülmüş resmen, her transfer döneminde dağ fare doğuruyor, gerçi sezginden aslan beklemekte hata, sezgin-polat neki aslan doğuracak,ancak fare doğururlar.

Sevgili Galatasaraylılar

Bilindiği gibi Colin Kazım Fenerbahçe’den Galatasaray’a transfer olmuştur geldiği kulüpteki yaşantısı, davranışları ve kötü imajı ile tanınan ve sık sık gördüğü kırmızı kartlarla takımını en hayati maçlarda yalnız bırakmayı alışkanlık haline getirmiş bu oyuncunun teknik direktörümüz Georghe Hagi tarafından mutlaka alınmak istenmesi kendisi hakkındaki olumlu görüşlerimizi zedelemiştir.

Elbetteki Galatasaray’da transferi teknik direktör ister yönetim hayata geçirir ancak daha kısa bir süre önce disiplinsiz diye kendi evladımız kaptanımız Arda Turan’a bile ceza veren, Misimoviç, Jo, Keita gibi uluslararası yetenekleri gönderen yönetimimizin bu transferi gerçekleştirmesine akıl sır erdiremedik. Ne Colin Kazım'ın söz verip "yakında çocuğum olacak ben futbol oynamak istiyorum” demesi ne de Hagi'ye söz vermesi bu transferin gerçekleşmesini sağlamamalıydı.

Tarihi örnek sporcu ve kaptanlarla dolu olan (Metin Oktay, Cüneyt Tanman, Bülent Korkmaz, Hakan Şükür) Galatasaray'ımızın bu oyuncuyu transfer etmesi saydığımız tüm kaptanlara da bir haksızlık olduğunu belirtir, ultrAslan olarak herkesi aklı selim davranmaya davet ederiz.

Bugüne kadar olan ağırbaşlı ve soğuk kanlı duruşumuz kimseyi yanıltmasın, bizlere Galatasaray terbiyesi ve duruşunu öğreten tüm büyüklerimize ve yönetimimize bu öğrettiklerini hatırlatır buna da uygun davranmakları gerektiğini belirtiriz.

Anlaşılıyor ki bu işi yapamıyorsunuz...

Oğuz ALTAY

ultrAslan Genel koordinatörü

Yaşasın GALATASARAY

Yaşasın BAĞIMSIZ ultrAslan

Sevgili Galatasaraylılar

Bilindiği gibi Colin Kazım Fenerbahçe’den Galatasaray’a transfer olmuştur geldiği kulüpteki yaşantısı, davranışları ve kötü imajı ile tanınan ve sık sık gördüğü kırmızı kartlarla takımını en hayati maçlarda yalnız bırakmayı alışkanlık haline getirmiş bu oyuncunun teknik direktörümüz Georghe Hagi tarafından mutlaka alınmak istenmesi kendisi hakkındaki olumlu görüşlerimizi zedelemiştir.

Elbetteki Galatasaray’da transferi teknik direktör ister yönetim hayata geçirir ancak daha kısa bir süre önce disiplinsiz diye kendi evladımız kaptanımız Arda Turan’a bile ceza veren, Misimoviç, Jo, Keita gibi uluslararası yetenekleri gönderen yönetimimizin bu transferi gerçekleştirmesine akıl sır erdiremedik. Ne Colin Kazım'ın söz verip "yakında çocuğum olacak ben futbol oynamak istiyorum” demesi ne de Hagi'ye söz vermesi bu transferin gerçekleşmesini sağlamamalıydı.

Tarihi örnek sporcu ve kaptanlarla dolu olan (Metin Oktay, Cüneyt Tanman, Bülent Korkmaz, Hakan Şükür) Galatasaray'ımızın bu oyuncuyu transfer etmesi saydığımız tüm kaptanlara da bir haksızlık olduğunu belirtir, ultrAslan olarak herkesi aklı selim davranmaya davet ederiz.

Bugüne kadar olan ağırbaşlı ve soğuk kanlı duruşumuz kimseyi yanıltmasın, bizlere Galatasaray terbiyesi ve duruşunu öğreten tüm büyüklerimize ve yönetimimize bu öğrettiklerini hatırlatır buna da uygun davranmakları gerektiğini belirtiriz.

Oğuz ALTAY

Yaşasın GALATASARAY

shaving_face.jpg

Sevgili Galatasaraylılar

Oğuz ALTAY

Yaşasın GALATASARAY

Destekliyorum.

Soyle bir mac oynasin, sonra gorun burda Kazim'a sallayanlari..

[video=youtube;_8FPPW7rPA4]https://www.youtube.com/watch?v=_8FPPW7rPA4[/video]

sevgili galatasaraylılar

bilindiği gibi colin kazım fenerbahçe’den galatasaray’a transfer olmuştur geldiği kulüpteki yaşantısı, davranışları ve kötü imajı ile tanınan ve sık sık gördüğü kırmızı kartlarla takımını en hayati maçlarda yalnız bırakmayı alışkanlık haline getirmiş bu oyuncunun teknik direktörümüz georghe hagi tarafından mutlaka alınmak istenmesi kendisi hakkındaki olumlu görüşlerimizi zedelemiştir.

Elbetteki galatasaray’da transferi teknik direktör ister yönetim hayata geçirir ancak daha kısa bir süre önce disiplinsiz diye kendi evladımız kaptanımız arda turan’a bile ceza veren, misimoviç, jo, keita gibi uluslararası yetenekleri gönderen yönetimimizin bu transferi gerçekleştirmesine akıl sır erdiremedik. Ne colin kazım'ın söz verip "yakında çocuğum olacak ben futbol oynamak istiyorum” demesi ne de hagi'ye söz vermesi bu transferin gerçekleşmesini sağlamamalıydı.

Tarihi örnek sporcu ve kaptanlarla dolu olan (metin oktay, cüneyt tanman, bülent korkmaz, hakan Şükür) galatasaray'ımızın bu oyuncuyu transfer etmesi saydığımız tüm kaptanlara da bir haksızlık olduğunu belirtir, ultraslan olarak herkesi aklı selim davranmaya davet ederiz.

Bugüne kadar olan ağırbaşlı ve soğuk kanlı duruşumuz kimseyi yanıltmasın, bizlere galatasaray terbiyesi ve duruşunu öğreten tüm büyüklerimize ve yönetimimize bu öğrettiklerini hatırlatır buna da uygun davranmakları gerektiğini belirtiriz.

Oğuz altay

ultraslan genel koordinatörü

yaşasın galatasaray

yaşasın baĞimsiz ultraslan

siz taraftarligi becerbildiginiz gun, yonetimde yonetmeyi becerir.

İyi o zaman tüm bedelsizleri toplayalım bunlar su yakıyor zaten degil mi ? Kazıma 1 milyon eurodan az verilir mi sence yıllık ? Bunu yaz bir kenara

Sonra gece hayatından bize ne diyorsun ne demek kardeşim bize ne. Arda bir açılışa gitti diye dünyayı birbirine kattı taraftar. Ee o zaman arda ve diğerlerinin suçu ne.

Adam avrupa kültürüyle büyümüşmüş. Barcelonadaki futbolcular neyle büyüdü ? Avrupada büyüdü diye içsin s.çsın dagıtsın normal mi ?

Evet bu adam gol attıgında ben sevinmeyeceğim hatta bunun oynadığı maçlarda direk ön yargıyla bakacağım takıma. Ve de en önemlisi bunu getirdi diye artık zerre kadar bu yönetime destek çıkmayacağım.

Forma almayacağım, gs bonusumu iptal ettireceğim. Ben tek başıma bunu yapacağım tepki olarak. Adam gibi transfer yapıp bunları getirdikleri için.

Seckin bazı noktalarda katılmamla beraber, transfer sezonunun bitmesini beklemekte fayda var diye dusunuyorum. Yonetim, sadece Kazım ı alarak transferi bitirmemistir Hatta Kazım Baskanın soyledigi 4 transferden biri bile degildir kanımca. O yuzden fazla moral bozmamak lazım.

Rijkaard zamanı yönetimi yerden yere vuranlar, Hagi geldiğinden beri şakşakçı oldular. Ne yapılsa yarabbi şükür diyorlar. Fener Caner'i kovsa mesela, yönetim gidip onu da alacak, sonra herkes "ya aslında hızlı adam, daha da genç, gelecek vaadediyor" diyecek. Bu taraftar Misimovic'in kadro dışı bıakılmasını, Kazım'ın ve Necati'nin transferini nasıl kabullenebiliyor anlayabilmiş değilim. Böyle yüzsüzlük görmedim ben hayatımda.

Rijkaard zamanı yönetimi yerden yere vuranlar, Hagi geldiğinden beri şakşakçı oldular. Ne yapılsa yarabbi şükür diyorlar. Fener Caner'i kovsa mesela, yönetim gidip onu da alacak, sonra herkes "ya aslında hızlı adam, daha da genç, gelecek vaadediyor" diyecek. Bu taraftar Misimovic'in kadro dışı bıakılmasını, Kazım'ın ve Necati'nin transferini nasıl kabullenebiliyor anlayabilmiş değilim. Böyle yüzsüzlük görmedim ben hayatımda.

Sen "bundesliga assist kralininin" nasil bir duzine macini izleyipte takima hic bir katki saglayamayisini kabullenebildiysen bende kadro disi kalisini o sekil kabullendim. Hemde o bicim hosuma gitti.

Sen "bundesliga assist kralininin" nasil bir duzine macini izleyipte takima hic bir katki saglayamayisini kabullenebildiysen bende kadro disi kalisini o sekil kabullendim. Hemde o bicim hosuma gitti.

Bundesliga asist kralını forvetsiz ve orta sahasız (!) bir takımda üstelik sol kanatta oynatırsan ondan birşey beklemeye de hakkın yok.

Bundesliga asist kralını forvetsiz ve orta sahasız (!) bir takımda üstelik sol kanatta oynatırsan ondan birşey beklemeye de hakkın yok.

Bu adamin asist yapabilmesi icin illa onunde Edin Dzeko veya Grafite oynamasi gerekiyorsa yiyeyim ben onun asistlerini..

Dzeko ve Grafite bizim sarp'i bile bundesliga da asist krali yapar..

Bu haberi dün duyunca içtigim su bogazımda kaldı,ağladım resmen bu transfere cidden şaka gibi oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt