Kazım Kazım Galatasaray'da! - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kazım Kazım Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kazım Kazım Galatasaray'da!

Kazım koşacak, pres yapacak tabi. Misimoviçten bile fazla koşar defansada yardım eder. Kazımın defansa katkısı SIFIRdır. sahada soyunma odasında laylaylom, havalıdır. arda ile çok iyi anlaşırlar!!!!!!!!. Tam bize göre!!!!!!!! bir transfer oldu bu. Şimdi Tekke ve Necatide gfelip transferi kapatırız. 2.yarıda da telekom Arenada şov yaparız. Gelen 3 atar giden 5 atar...

Misimovic,Lincoln vesaire bu tarz oyuncuların alıp harcanmasının nedeni klubün bozukluğudur.Oyuncuların değil.İnsanları çıldırtan Kazım'ın gelmesinden çok tezatlığı yönetimin.Keita gibi takımı tek başına sırtlamış ve Galatasaray ruhunu taşıyan ender adamlardan birini karaktersiz kılıfına uyduranların, denize düşerken yılana sarılması misali Kazım'ı alması. Tutarsızlık, yalancılık canımızı sıkıyor.

çok başarılı bir transfer yazmadım , aman aman çok sevindim de demedim, fakat senin dediğine hiç katılmıyorum, lincoln de misi de adam olmadıkları için oynamadılar sallamadılar açıkcası galatasarayı Türkiyeyi sallamadılar onlar buraya top oynamaya değil para kazanmaya geldiler, keitaya gelince bence hiç takip etmiyosun futbolu ki keitayı gönderdiler diyosun o adam evet yetenekli başarılı bi adam bi kaç maç iyi oynadı taki kendini kulübün üstünede görene kadar, nonda gitti diye adam tavır aldı takıma oynamadı , adam gibi bir adamsa senin dediğin ruhu taşıyosa gidene gelene değil işine bakacaktı, sezon sonuda kendisi gitmek istedi giderkende hiç üzgün değildi çünkü adamın derdi başarı değil paraydı, işin özeti evet yanlış transferler var yönetim doğru işler yapmıyor, yönetim yalakası değilim ama galatasaraylıyım, kazım hem statüsü gereği hemde ülkeye istanbula alışık olamsı gereği adaptasyon sorunu yaşamayacak dizginleri ele alınırsa faydalı olabilecek domuz gibi ve teknik bir adamdır, bonservis verilmemiştir, bonservis verilerek takımı ve ülkeyi sallamayan yabancılardan daha kötü değildir bu kadar yerlere vurulamaz, antu da bile aklı selim fenerliler adamı boşa yediler görcez şimdi diye dövünüyor. bu kadar kötümser olmaya gerek yok

çok başarılı bir transfer yazmadım , aman aman çok sevindim de demedim, fakat senin dediğine hiç katılmıyorum, lincoln de misi de adam olmadıkları için oynamadılar sallamadılar açıkcası galatasarayı Türkiyeyi sallamadılar onlar buraya top oynamaya değil para kazanmaya geldiler, keitaya gelince bence hiç takip etmiyosun futbolu ki keitayı gönderdiler diyosun o adam evet yetenekli başarılı bi adam bi kaç maç iyi oynadı taki kendini kulübün üstünede görene kadar, nonda gitti diye adam tavır aldı takıma oynamadı , adam gibi bir adamsa senin dediğin ruhu taşıyosa gidene gelene değil işine bakacaktı, sezon sonuda kendisi gitmek istedi giderkende hiç üzgün değildi çünkü adamın derdi başarı değil paraydı, işin özeti evet yanlış transferler var yönetim doğru işler yapmıyor, yönetim yalakası değilim ama galatasaraylıyım, kazım hem statüsü gereği hemde ülkeye istanbula alışık olamsı gereği adaptasyon sorunu yaşamayacak dizginleri ele alınırsa faydalı olabilecek domuz gibi ve teknik bir adamdır, bonservis verilmemiştir, bonservis verilerek takımı ve ülkeyi sallamayan yabancılardan daha kötü değildir bu kadar yerlere vurulamaz, antu da bile aklı selim fenerliler adamı boşa yediler görcez şimdi diye dövünüyor. bu kadar kötümser olmaya gerek yok

Yönetimden mi gönderdiler seni?

kazım forvete barosun yedeği olarak alınmıştır bence. o yüzdende Necatiden vazgeçildi. Bizim beceriksiz adnanslar bunu golcü sanıyor. Yuh ki ne yuh. Yine gol kısırlığına devam:(((

adnan sezginmisin sen :)

bence oku yazdıklarımı sonra mantıklı eleştiriler yap yazdıklarımda yanlış olanlar varsa anti tez koy ortaya, ben yönetimi savunmuyorum bence yanlış iş çok ama cin olmadan adam çarpanlarada uyuz oluyorum, söyle keita çokmu adamdı fener maçından sonra bıraktı top oynamayı, misi çok mu adam geldiği gün almanya da schalke olmadığı için gelim dedi, ya lincoln bide hala lincoln diye yazabiliyosun o çok şaşırtıcı adam beslendi sömürdü gitti, kazım evet geçmişi kirli bi adam ama aynen misi ve keita da olduğu gibi iyi topçu ama sabıkalı, onlar geldiğinde ya oynarsa ya tutarsa adamlar çok kaliteli diyip ortalı yıkmadıkmı, ee şimdi de bu adama bedavaya aldık, oynamazsa defolur gider bi görelim niye diyemiyoruz , ben yönetimden geldiysem sende fener, bjk adınamı yazıyosun bu mu mantık ?

Ben de karışık duygular içindeyim. sizinle hemfikir olduğum noktalar çok.

Bir de dip not; Cümlelere büyük harfle başlarsanız yazınızın Türkçe içeriği oldukça iyi.

adnan sezginmisin sen :)

sen adnan sezigin konulutğunu gördünmü kardeş bunu hakaret sayarım bidaha bana adnan felan deme, biraz mantıklı olun futbol , transfer bunlar öyle derinlemesine bakmadan atıp tutulacak konular değil, adriano sorunlu adam dimi gelse havaalnı yıklır, ya mutu adamın yediği haltlar dizboyu yaşı 32 ve biz hala mutu der dururuz , adamları ya tutarsa diye bekler olmayınca söveriz, ya bu adam süper transfer değil ama tutarsa süper olur dediğim gibi 5 aydın 9 serdar yapar, bedavaya aldık beyler deneyelim sonra sövelim baştan sövünce galatasaraylı ounmuyor.

bence oku yazdıklarımı sonra mantıklı eleştiriler yap yazdıklarımda yanlış olanlar varsa anti tez koy ortaya, ben yönetimi savunmuyorum bence yanlış iş çok ama cin olmadan adam çarpanlarada uyuz oluyorum, söyle keita çokmu adamdı fener maçından sonra bıraktı top oynamayı, misi çok mu adam geldiği gün almanya da schalke olmadığı için gelim dedi, ya lincoln bide hala lincoln diye yazabiliyosun o çok şaşırtıcı adam beslendi sömürdü gitti, kazım evet geçmişi kirli bi adam ama aynen misi ve keita da olduğu gibi iyi topçu ama sabıkalı, onlar geldiğinde ya oynarsa ya tutarsa adamlar çok kaliteli diyip ortalı yıkmadıkmı, ee şimdi de bu adama bedavaya aldık, oynamazsa defolur gider bi görelim niye diyemiyoruz , ben yönetimden geldiysem sende fener, bjk adınamı yazıyosun bu mu mantık ?

1- Keita bu takımın en iyi oyuncusuydu.Ne demek fener maçından sonra oynamayı bıraktı.Takımın sürünürken Atletico deplasmanında tek başına sırtlayan adamdı.Tekmeye kafa sokan adamdı. Ben hayatımda böyle bir kanat oyuncusu görmedim .Ribery de dahil.Keita üçün beşin hesabı yapılmadan satıldı.

2-Misimovic.Almanya'da son dört senenin en çok asist yapan oyuncusu.Dünyanın en ruh hastası disiplin anlayışına sahip teknik direktörü Felix Magathla çalışmış ve başarılı olmuş bir adam. Misimovic'i alıyorsun ve yanında Mustafa Sarp,Barış Özbek gibi adamlara mahkum ediyorsun, herşeyi geçtim adamı sol kanat oynatıyorsun ve gözünün üstüne kaş var diye gönderiyorsun.Bana kimse Misimovic hareketinin mantıklı olduğunu açıklayamaz.Allahı gelse tınlamam.

3-Linconl dediğin adam takımdaki yerlilerin gruplaşması sonucu küstürülmüş ve bitirilmiş bir adamdır.Skibbe döneminde oynadığı futbol ve asistleri ile bana futboldan zevk almayı öğreten adamlardan biridir. Bu adamı küstürmek için herşeyi yapıyorsun ve basının oyununa geliyorsun. Küfür ederek gönderilen adam klubün arkasından tek kelime etmiyor. Efsane dediklerimizden daha çok sahip çıkıyor.

İşte senin zihniyetin sorunu isimlerde armaya devam ederse yüzlerce yılımız daha kaybolacaktır. Bırakın bu masalları. Klubün anası ağlatılıyor, ortasına çam dikilmiş koskoca camianın.Gelen işiyor o çamın gölgesine. Bana gelmiş halen Keita şöyle , Misimovic böyle diyorsun. Bir git işine.

Kazımın transferi Adnan polat ve ekibinin son şansıdır ttarenada alınacak ilk mağlubiyetten sonra yönetim istifa sesleri durdurulamayacak bir hal alacak ve gittikçe büyüyecektir çünkü taraftarın sabrı gerçek anlamıyla tükenmiştir. adnanların oynadığı kumar değil rus ruletidir. eğer gerçek anlamıyla bu takım ileriye gidemezse yada taraftar bir ışık göremezse bu yönetimin yeni sezonu görme olasılığı nerdeyse yoktur....

+++++++++++++++++++++++++++

Ben de karışık duygular içindeyim. sizinle hemfikir olduğum noktalar çok.

Bir de dip not; Cümlelere büyük harfle başlarsanız yazınızın Türkçe içeriği oldukça iyi.

Teşekkür ederim fakat çok yoğun bir çalışma ortamında , dar alanda kısa paslaşmalar içindeyim, acele yazdıım için çok dikkat edemiyorum imla kurallarına, ama dikkat etmeye çalışırım.

Şuan Hagi basın toplantısı yapıyor bi ara asosyallikten cıkıp tv ye bakarsanız nıye ıstedıgını anlarsınız kazımı saygılar

1- Keita bu takımın en iyi oyuncusuydu.Ne demek fener maçından sonra oynamayı bıraktı.Takımın sürünürken Atletico deplasmanında tek başına sırtlayan adamdı.Tekmeye kafa sokan adamdı. Ben hayatımda böyle bir kanat oyuncusu görmedim .Ribery de dahil.Keita üçün beşin hesabı yapılmadan satıldı.

2-Misimovic.Almanya'da son dört senenin en çok asist yapan oyuncusu.Dünyanın en ruh hastası disiplin anlayışına sahip teknik direktörü Felix Magathla çalışmış ve başarılı olmuş bir adam. Misimovic'i alıyorsun ve yanında Mustafa Sarp,Barış Özbek gibi adamlara mahkum ediyorsun, herşeyi geçtim adamı sol kanat oynatıyorsun ve gözünün üstüne kaş var diye gönderiyorsun.Bana kimse Misimovic hareketinin mantıklı olduğunu açıklayamaz.Allahı gelse tınlamam.

3-Linconl dediğin adam takımdaki yerlilerin gruplaşması sonucu küstürülmüş ve bitirilmiş bir adamdır.Skibbe döneminde oynadığı futbol ve asistleri ile bana futboldan zevk almayı öğreten adamlardan biridir. Bu adamı küstürmek için herşeyi yapıyorsun ve basının oyununa geliyorsun. Küfür ederek gönderilen adam klubün arkasından tek kelime etmiyor. Efsane dediklerimizden daha çok sahip çıkıyor.

İşte senin zihniyetin sorunu isimlerde armaya devam ederse yüzlerce yılımız daha kaybolacaktır. Bırakın bu masalları. Klubün anası ağlatılıyor, ortasına çam dikilmiş koskoca camianın.Gelen işiyor o çamın gölgesine. Bana gelmiş halen Keita şöyle , Misimovic böyle diyorsun. Bir git işine.

valla ben işimin başındayım bu bir, keita da misi de lincolnde adam değildi bu iki, lincolnü küstüren yerliler hagiyi, riberyi , kewelı niye küstüremediler adamla çek senet sorunlarımı vardı bu üç, misi barışla sarpla oynarken pino 400 bin dolara xaviyle iniestaylamı terini akıtıp top oynuor bu dört, daha fazla şahsi tartışamam farklı yerlerden farklı gözlerle bakıyoruz futbola adam olma kavramına bu altı, kim nereye işer onu bilmem ilgilenmiyorum ama bu kulüp th aman yandım bittim bidha bi yol olmaz bu takımdan diyenlere geçmişte de gelecektede çok cevap verdi bu yedi,

bence mantıklı transfer. Kazım istediği zaman inanılmaz oynayabiliyor. İşte sorun isteyip istememesi onu da zamanla göreceğiz.

bişeyi atlamış pardon eğer sen bu takımın tarihinde futbol zevkini lincolnle tattıysan seninle aslllla aynı yerden bakamayızbu sekiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt