Kazım Kazım Galatasaray'da! - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kazım Kazım Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kazım Kazım Galatasaray'da!

Zaten 2. yarı Türkiye Kupası dışında bir hedefimiz yok. Kazım'ı kazanırsak ne ala, kazanamazsak kendi düşünsün bizim kaybedecek bir şeyimiz yok.

Lig tarihinin en cirkef en karaktersiz en antipatik oyuncularindan biri kazim ve simd bizim takimda :eek:

Vizyonsuz yönetim...

Lig tarihinin en cirkef en karaktersiz en antipatik oyuncularindan biri kazim ve simd bizim takimda :eek:

Vizyonsuz yönetim...

Çekecek çilemiz varmış. Ne yapalım bir de Kazım'ı deneyelim bakalım. Bir mesaj önce yazdım kaybedecek bir şeyimiz kalmadı. Artık hiç bir şey şaşırtmıyor beni. Polat & Sezgin gidene kadar da şaşırtmayacak.

Hayırlısı olsun diyelim. Kazım'ın motive olduğu maçlarda nasıl oynadığını biliyoruz. Genel bu maç sayısı yılda 3-5'i geçmiyor. Ama Euro 2008'i hatırlatayım, geçen sene Servet ve Balta'yı nasıl perişan ettiğini biliyoruz. Bu transfer FATİH TERİM transferidir bence. 6 ay daha bekleyin, göreceksiniz.

Bu adamin asist yapabilmesi icin illa onunde Edin Dzeko veya Grafite oynamasi gerekiyorsa yiyeyim ben onun asistlerini..

Dzeko ve Grafite bizim sarp'i bile bundesliga da asist krali yapar..

Belki Dzeko,Grafite gerekmiyor ama bir santrafor gerekiyor. Ayrıca adamı kendi yerinde bir kere oynatmadılar, sol kanatta birkaç maç elinden geleni yapmaya çalıştı, hatta Antalya maçında falan da baya iyiydi.Sen Elano gibi ruhsuzlara sabret, Misi gibi adama 2 ay şans verme, bu nasıl anlayıştır? Haa bir de disiplinsiz damgası vur, sonra Kazım'ı getir... Ben cidden bi yönetimin böyle saçmalıklar yapacağını 40 yıl düşünsem akıl edemezdim.

Hayırlısı olsun diyelim. Kazım'ın motive olduğu maçlarda nasıl oynadığını biliyoruz. Genel bu maç sayısı yılda 3-5'i geçmiyor. Ama Euro 2008'i hatırlatayım, geçen sene Servet ve Balta'yı nasıl perişan ettiğini biliyoruz. Bu transfer FATİH TERİM transferidir bence. 6 ay daha bekleyin, göreceksiniz.

Fatih Terim bir daha bu klubün kapısından girerse adamlığı sorgulanır. Fener maçından korktuğu için gelemedi zamanında derler.

O artik Galatasarayimizin oyuncusudur. Bize sadece destelemek duser. Guven vermemiz lazim Kazim'a... Insallah basarili olursun Kazim.

valla çok yorum var forumda genelde okurum cevap yazmam ama bence çok abartıldı, elin misimoviçine gidip 8,5 milyon euro ödüyoruz adamın olumlu bitane hareketi çıkmıyor, ağzında sakız umrunda değil dünya, gidip keitayı getiriyoruz 8 milyon euro verip adam da her türlü disiplinsizlik var, carruscayı alıyoruz adam ülkesinde yıldız gelip buraya alışamıyor, bedavaya Türk statüsünde adam alıyoruz yerlere vuruyoruz tamam adam sabıkalı belki ama keita için misimoviç için ortalığı yıkıp sevinen bizler bu adama sevinmeselerde sövmesinler en azından, adamın eksileri kadar artılarıda var arkadaşlar bikere teknik, domuz gibi , disiplin sorunu aşılırsa 5 tane aydın 9 tane serdar özkan eder gelsin kafasına göre pinoyu kessin demiyorum bende ama mümkünse aydınla serdarı kessin 18 de iyi bir alternatif bence kontrol altında tutulursa kendisine verilen bu şansı değerlendirebilir, en azından ülkeye alışamadım geyiği yapmaz handikapı belli ve özel hayatı kontrol altına alınırsa faydalı olabilr.

Fatih Terim bir daha bu klubün kapısından girerse adamlığı sorgulanır. Fener maçından korktuğu için gelemedi zamanında derler.

Terim'in tek derdi mali bütçe + Adnan Sezgin. Sezgin yavşça uzaklaştırılıyor kulüpten muhtemelen bu aşama yıl sonuna kadar devam edecek. Terim ise Hagi'nin üstüne ya da onun yerine bütün yekilerle getirilecek. Net konuşuyorum zira Terim devre arasında takım alacak biri değil bunu biliyorum. Bu tamamen kişisel öngörüm. Herşeyi yine zaman gösterecek.

03914d7276fd65fef1cef4a513827b23_k.jpg

valla çok yorum var forumda genelde okurum cevap yazmam ama bence çok abartıldı, elin misimoviçine gidip 8,5 milyon euro ödüyoruz adamın olumlu bitane hareketi çıkmıyor, ağzında sakız umrunda değil dünya, gidip keitayı getiriyoruz 8 milyon euro verip adam da her türlü disiplinsizlik var, carruscayı alıyoruz adam ülkesinde yıldız gelip buraya alışamıyor, bedavaya Türk statüsünde adam alıyoruz yerlere vuruyoruz tamam adam sabıkalı belki ama keita için misimoviç için ortalığı yıkıp sevinen bizler bu adama sevinmeselerde sövmesinler en azından, adamın eksileri kadar artılarıda var arkadaşlar bikere teknik, domuz gibi , disiplin sorunu aşılırsa 5 tane aydın 9 tane serdar özkan eder gelsin kafasına göre pinoyu kessin demiyorum bende ama mümkünse aydınla serdarı kessin 18 de iyi bir alternatif bence kontrol altında tutulursa kendisine verilen bu şansı değerlendirebilir, en azından ülkeye alışamadım geyiği yapmaz handikapı belli ve özel hayatı kontrol altına alınırsa faydalı olabilr.

Misimovic,Lincoln vesaire bu tarz oyuncuların alıp harcanmasının nedeni klubün bozukluğudur.Oyuncuların değil.İnsanları çıldırtan Kazım'ın gelmesinden çok tezatlığı yönetimin.Keita gibi takımı tek başına sırtlamış ve Galatasaray ruhunu taşıyan ender adamlardan birini karaktersiz kılıfına uyduranların, denize düşerken yılana sarılması misali Kazım'ı alması. Tutarsızlık, yalancılık canımızı sıkıyor.

Kazımın transferi Adnan polat ve ekibinin son şansıdır ttarenada alınacak ilk mağlubiyetten sonra yönetim istifa sesleri durdurulamayacak bir hal alacak ve gittikçe büyüyecektir çünkü taraftarın sabrı gerçek anlamıyla tükenmiştir. adnanların oynadığı kumar değil rus ruletidir. eğer gerçek anlamıyla bu takım ileriye gidemezse yada taraftar bir ışık göremezse bu yönetimin yeni sezonu görme olasılığı nerdeyse yoktur....

Hayırlı olsun.Eğer isterse takımın vazgeçilmezi olur türk statüsünde olduğu için.Herşey kendinde bitiyor.

taraftar olarak bu dakikadan sonra bize düşen görev, galatasaray formasını giyen her futbolcuya destek olmaktır. eğer kazım bu desteğe ve güvene rağmen buna ihanet ederse kendisi bilir. bundan sonra kendisini alacak bir tane takım bulamaz. milli takımın yüzü de göremez. o da bunları gayet iyi biliyordur. duyduğuma göre çocuğu da olacakmış, eğer biraz olgunlaşıp, aile yaşantısına dönerse kendisi kazanır, tabi doğal olarak bizde teknik, kaliteli bir türk futbolcusu kazanmış oluruz.

Hadi diyelim ki aldınız alternatif olsun dediniz, adam olacağını artık sorun çıkarmayacağını düşündünüz. Ama verilen yıllık ücretin fazlalığını kimse açıklayamazsınız. Yıllık 700 bin euro ver neyse ama 1 milyonu aşan ücretler böyle bir oyuncu için fahiş

taraftar olarak bu dakikadan sonra bize düşen görev, galatasaray formasını giyen her futbolcuya destek olmaktır. eğer kazım bu desteğe ve güvene rağmen buna ihanet ederse kendisi bilir. bundan sonra kendisini alacak bir tane takım bulamaz. milli takımın yüzü de göremez. o da bunları gayet iyi biliyordur. duyduğuma göre çocuğu da olacakmış, eğer biraz olgunlaşıp, aile yaşantısına dönerse kendisi kazanır, tabi doğal olarak bizde teknik, kaliteli bir türk futbolcusu kazanmış oluruz.

en içten dileğimle senle aynı duyguları paylaşmak isterdim ama , işte çenemi tutamıyorum yazıklar olsun bu yönetime haysiyetsiz herifler formanın ne kadar kutsal armanın ne kadar değerli olduğunun farkında değiller allah nasıl biliyorsa öle yapsın sizi midesizler

Kazımın transferi Adnan polat ve ekibinin son şansıdır ttarenada alınacak ilk mağlubiyetten sonra yönetim istifa sesleri durdurulamayacak bir hal alacak ve gittikçe büyüyecektir çünkü taraftarın sabrı gerçek anlamıyla tükenmiştir. adnanların oynadığı kumar değil rus ruletidir. eğer gerçek anlamıyla bu takım ileriye gidemezse yada taraftar bir ışık göremezse bu yönetimin yeni sezonu görme olasılığı nerdeyse yoktur....

Aynen, adnanlar ipi tavana astı boyunlarına geçirdiler, sandalyenin de üzerine çıktılar sağolsunlar. Artık en ufak kötü bir sonuçta taraftar itecek o sandalyeyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt