Kazım Kazım Galatasaray'da! - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kazım Kazım Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kazım Kazım Galatasaray'da!

Bu takımda servet gibi maç satanlar, serdar gibi adamlar varken kimse daha hiç oynamamış olan kazıma laf etmesin. Adam oynasın bakalım neler yapacak, zaten bu onun Türkiye'deki son şansı, o da farkında bunun. Siz hala sağ kanatta aydını, serdar özkanı görmek istiyorsanız devam edin kazıma sallamaya. Hatta forvette batdal'dan ve pino'dan daha iyi oynar kazım. Akıllı durup adam gibi oynamazsa tutunamaz zaten takımda.

Fatih tekke gelse daha mı iyi olacaktı.

Bu takımda servet gibi maç satanlar, serdar gibi adamlar varken kimse daha hiç oynamamış olan kazıma laf etmesin. Adam oynasın bakalım neler yapacak, zaten bu onun Türkiye'deki son şansı, o da farkında bunun. Siz hala sağ kanatta aydını, serdar özkanı görmek istiyorsanız devam edin kazıma sallamaya. Hatta forvette batdal'dan ve pino'dan daha iyi oynar kazım. Akıllı durup adam gibi oynamazsa tutunamaz zaten takımda.

Fatih tekke gelse daha mı iyi olacaktı.

Serdar Özkan'ın gelmesini biz mi istedik? Fatih Tekke'nin gelmesini biz mi istiyoruz? Böyle yorumlar yaparken bunları göz önüne alalım lütfen. Geçmişte yanlış transferler yapıldı diye yeni yanlışlar mı yapalım? Zaten Galatasaray'ın bu hale gelmesindeki en büyük sebeplerinden biri de "Oynasın, bakalım neler yapacak", "Belki akıllanmıştır.", "Akıllanmazsa, oynamazsa kendi kaybeder." gibi düşüncelerle yapılan transferlerdir. Bu kafa yapısıyla milletin kapı önüne koyduğu oyuncuları toplaya toplaya rehibilitasyon merkezine döndük.

İşte sırf bu yüzden yırtınmaya fazla gerek yok. Çünkü bizim istediğimize göre ne futbolcu gelir nede gider

Adam bize her türlü çirkinliği ağıza alınmayacak cümleler söyledi. Taraftarın dalga geçtigi her zaman olumsuz konuştuğu futbolcuyu aldık. Nede mi aldık çünkü para gitmeyecek çünkü masrafı yok. Yönetim cidden işin farkında değil halen kafası dik gidiyor. Staddan o kadar para geldi onun bedeli bu büyük taraftara Kazım yani Colin Kazımımı hediye etmek mi ?

Serdar Özkan'ın gelmesini biz mi istedik? Fatih Tekke'nin gelmesini biz mi istiyoruz? Böyle yorumlar yaparken bunları göz önüne alalım lütfen. Geçmişte yanlış transferler yapıldı diye yeni yanlışlar mı yapalım? Zaten Galatasaray'ın bu hale gelmesindeki en büyük sebeplerinden biri de "Oynasın, bakalım neler yapacak", "Belki akıllanmıştır.", "Akıllanmazsa, oynamazsa kendi kaybeder." gibi düşüncelerle yapılan transferlerdir. Bu kafa yapısıyla milletin kapı önüne koyduğu oyuncuları toplaya toplaya rehibilitasyon merkezine döndük.

Noktası noktasına katılıyorum üstad. Ancak devamlı böyle transferler yapıldığına göre sanırım ekonomik açıdan çok güçsüzüz. Yoksa kesinlikle böyle oyuncuların yeri olmamalı takımda.

ben hayatimda boyle bir fiyasko gormedim arkadas.Misi@yi disiplinsiz diye gonder aldiklari adama bak.once yonetm siieeedirip gitmesi lazim yoksa bir cacik olmayacak bizden

Kazım geldikten sonra bir anlamı kalmıyor, samimi gelmiyor. Gerçekleri görmek için, Kazım'ın parçalı giymiş fotoğraflarına bakmanız yerine, Mustafa Sarp, Barış ve Servet vs gibilerinin yaptıkları fark edildiği zaman; bu kadar tepki gelseydi o zaman samimi bulurdum. Kazım'ın bu forma altında göstereceği performansla her şeyin unutulmayacağı fikrini de samimi bulmuyorum. Bunun örneğini bir çok kez gördük, o kadar eminim ki kendimden, her türlü yemini dahi edebilirim.

Çözüm için; önce bizim balık hafızalı olduğumuzu kabulleneceksiniz sonra da bu düşürülen futbol kapasitesini dolaylı yollardan reddedeceksiniz.

Dolayısıyla, bu yazıdan sonra geride kalacak tek şey; orantılı derecede süslenmiş anlatım biçiminden başka bir şey olmayacaktır.

Kazım geldikten sonra bir anlamı kalmıyor, samimi gelmiyor. Gerçekleri görmek için, Kazım'ın parçalı giymiş fotoğraflarına bakmanız yerine, Mustafa Sarp, Barış ve Servet vs gibilerinin yaptıkları fark edildiği zaman; bu kadar tepki gelseydi o zaman samimi bulurdum. Kazım'ın bu forma altında göstereceği performansla her şeyin unutulmayacağı fikrini de samimi bulmuyorum. Bunun örneğini bir çok kez gördük, o kadar eminim ki kendimden, her türlü yemini dahi edebilirim.

Çözüm için; önce bizim balık hafızalı olduğumuzu kabulleneceksiniz sonra da bu düşürülen futbol kapasitesini dolaylı yollardan reddedeceksiniz.

Dolayısıyla, bu yazıdan sonra geride kalacak tek şey; orantılı derecede süslenmiş anlatım biçiminden başka bir şey olmayacaktır.

Sorun Kazım'dan çok yönetimin transfer politikası.Keita,Lincoln,Misimoviç,Jo'yu disiplinsizlik sebebiyle gönderip Kazım'ı almak yanlış.Yoksa Kazım'ı beğenmezsen gönderirsin.

fft9mm452114.jpg

alın size doğuştan Galatasaray lı kazım kazım:mad::mad:

Sorun Kazım'dan çok yönetimin transfer politikası.Keita,Lincoln,Misimoviç,Jo'yu disiplinsizlik sebebiyle gönderip Kazım'ı almak yanlış.Yoksa Kazım'ı beğenmezsen gönderirsin.

Mutlaka Kazım'dan belirli bir teminat almışlardır, yani öyle düşünmüşlerdir. Ha tamam yanlış bir düşünce şekli ama bunun bir çok kez örneğini yaşamışız, neden her şey Kazım'da patlıyor onu anlamıyorum.

Sizin yaptığınız şey gibi 'biz parayı verdik senede 1 kere formayı aldık şimdi messivari bi topçu bekliyoruz'(Biri cıkmıs ben gsmobıle ve gs bonusumu ıptal ettırcem dıyor e sen ıyı gunde bunları kullansan nolcak takım kotu gıderken destek vermek daha manıdar bı fb taraftarı olamadık kı ne yazık uzuluyorum) bu yonetım kewelli barosu santosu rijkaardı getirdiğinde stadı yaptığında en büyüktü şimdi ne oldu da yönetime birden sırt donebılıyorsunuz.yönetim gidene kadar arkasındayım takım kume dussede arkasındayım.Sıkıntı olduğu zaman bunu kabullenıp arkasında durmak zordur kaçmak kolaydır kaçan taraf sız olun emınım benımgıbı dusunen ınsanlar vardır bu forumda da . yonetıme ve takıma yaptığı transferlere verdıgı kararlara tepkı gostermek takıma verebılcegım en buyuk zarar oldugu olgusunu tasıyorum.He siz yönetimden daha iyi biliyorsanız iç işlerini takımın ve klubun onu bılemem herkes haddini bilsin. yöneticilik oynamayın eger hosunuza gıdıyorsa egonuzu tatmın edıyorsanız manager oyunları var bıldıgım kadarıyla.sandığınız kadar kolay şeyler değildir bi klubu o klube mal olmus mılyonları mutlu etmek yonetmek.klavyeden yazmak fıkır ortaya sunmak cok kolaydır kardeslerım.yonetıme tepkınızı takıma sırt donerek vermeyın.

Siz milyonlara mal olmuş bi klübü yönetmeyi o klübe gönül vermiş insanları mutlu etmeyi kolay sanıyorsunuz.Sen takımının kötü gidişatında GSMobile ve GSBonus üyeliklerini iptal ettirmeyi taraftarlık veya haklı bir tepki olarak mı görüyorsunuz.Tepkini yönetime vericeksen takımına zarar vermeyeceksin,takımıma zarar veren tepkileri ben kınarım.Kazım hoşgeldi artık sarı-kırmızı renklerin futbolcusu.Benim için futbolcu esas değildir,formam ve armam kutsaldır.Bunu layıkıyla taşıyan her sporcuyu bağrıma basar benimserim.Kusura bakmayın eğer siz taraftarsanız ben taraftar değilim sizin haddini bilmez düşünceleriniz ve fikirleriniz takıma zarar veriyor görmüyorsunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt