Kazım Kazım Galatasaray'da! - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kazım Kazım Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kazım Kazım Galatasaray'da!

Sen forma almazsan maçlara gitmezsen lisanslı ürünlerden kaçıp çakma ürünler alıyorsan tarifesi pahalı diye GSMobile kullanmıyorsan kusura bakma biz taraftar olarak Kazımlara layığız.Bu adama kımseler haksız yorum yazmasın bi oynasın görelim bakalım.

valla ben işimin başındayım bu bir, keita da misi de lincolnde adam değildi bu iki, lincolnü küstüren yerliler hagiyi, riberyi , kewelı niye küstüremediler adamla çek senet sorunlarımı vardı bu üç, misi barışla sarpla oynarken pino 400 bin dolara xaviyle iniestaylamı terini akıtıp top oynuor bu dört, daha fazla şahsi tartışamam farklı yerlerden farklı gözlerle bakıyoruz futbola adam olma kavramına bu altı, kim nereye işer onu bilmem ilgilenmiyorum ama bu kulüp th aman yandım bittim bidha bi yol olmaz bu takımdan diyenlere geçmişte de gelecektede çok cevap verdi bu yedi,

Ne demek adam değillerdi? Koysana teraziye ölçelim adamlıklarını.Ne yaptı bu adamlar? Bazı takımdaşları gibi maç mı sattı? Önünden geçen topa vurmadı mı? Bu hocanın son şansı, futbolu bilen karşıma çıksın diye laflar etti mi? Orta sahaya gelen her adam neden oynayamadı? Bir düşün.Futbola neden bütün olarak bakamıyorsun?

Karaktersiz dediğin adamların hepsi buraya gelen en karakterli futbolculardandır.

bişeyi atlamış pardon eğer sen bu takımın tarihinde futbol zevkini lincolnle tattıysan seninle aslllla aynı yerden bakamayızbu sekiz.

Lincoln'ün oynadığı futboldan ben zevk alıyorum ve bunu sorgulamak sana düşmez. Skibbe dönemindeki maçları aç ve tek tek izle.Hagi'den sonra öyle bir maestro performansı görülmüş mü?

Biz sorunlu adamları düzeltme merkezi miyiz? Biz Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın çöplüğü müyüz? Kazım'a şans vereceğimize elimizdeki gençlere şans versek doğru düzgün bir adam kazanma ihtimalimiz daha mı düşük olur? Nasıl seviniyorsunuz bu transfere anlayamıyorum.

Colin Kazım'ı sevmezdim.Fakat şimdi sevmesemde benimsemek zorundayım.Siz hemen kelle istiyorsunuz bukadar kör olmayın.Alışmışsınız Kewell Baros Keita gibi futbolcu transferine.Hersene böyle transfer olcak diye bi kural yok bazen işler ters gidebilir.Ters gittiği zamanda sırtınızı dönmeyin bunun adı takıma,armaya,formaya yapılan ihanet ve kahpeliktir.

Colin Kazım'ı sevmezdim.Fakat şimdi sevmesemde benimsemek zorundayım.Siz hemen kelle istiyorsunuz bukadar kör olmayın.Alışmışsınız Kewell Baros Keita gibi futbolcu transferine.Hersene böyle transfer olcak diye bi kural yok bazen işler ters gidebilir.Ters gittiği zamanda sırtınızı dönmeyin bunun adı takıma,armaya,formaya yapılan ihanet ve kahpeliktir.

Yönetime sırtımızı dönüyoruz biz. Sarpa barışa kazıma sırtını dönsen ne olur dönmesen ne olur. Ortada bir ihanet ve kahpelik varsa o da şu an yönetime ve teknik direktöre tepkisiz kalmaktır.

Hagi israr etmis arkadaslar. Kazim´la konusmus ve arzusuna güvenmis. Hagi Kazim´i istemeseydi daha transfer yapacaklari yoktu bunlarin. Anca bedava oyuncu getirebilir bizimkiler.

Aslinda alemci olmasi umrumda degil fakat bu adam nenim en sevdigim oyunculardan Emre Asika saldirip, Lugano ile olaylari baslatan kisi degil mi? Yakistiramiyorum bu adami bize

Birader biz o transferlere gönül vermedikki biz o renklere gönül verdik .Fenerbahçe nin kapı dışarı ettigi adamı 1 saat sonra alan şahıslara tepkimiz bu takım 14 sene sampıyon olamamıs ama Galatasaraylılıktan ödün vermemiş şimdi durum farklı bizm de tepkimiz buna sen sırtını dönmesende olur durumun farkında deilsin galiba.

Kazım bu takımda oynadıgı surece bır tane bıle forma almıyacagım Gsmobile ve Gsbonusu suan ıtıbarıyle ıptal ettırıyorum istersenız kızın bana içim yanıyor...Oyunculuguna bsey demıyorum ama karakter olarak bızım formamızı gıyecek bı ınsan deyıl bu colın gol atsada atmasada ıyı oynasada oynamasada sevmedım sevmıyecegim..

Ben benimsemek zorunda değilim Kazım'ı.Sen herşeye evet de,benimse,eleştirme,kabullen arkadaşım. Biz kabullenemeyenlere de saygı göster ama.Takım diyosun arma diyosun da Biz zaten o armaya yakışmadığı düşüdüğümüz için eleştiriyoruz. Emre Belezoğlu yeniden Galatasaray'a transfer olsa onu da mı benimseyeceksin ?

İstediği zaman oynayan bir adamı transfer etmek mantıklı oluyor yani?

bonservis parası ödememişsin yerli statüsünde zaten ne kadar zararı olabilir denemekten bir şey olmaz. Ayrıca transfer işi hep böyle biraz deneme yanılma durumu var. Kimden ne çıkacağını bilemiyorsun elano geldiğinde methiyeler düzerken 1 buçuk senede bir şey yapmadan gitti mesela. Fener diayı aldı stochu aldı verim alamadı bide yönetimi eleştirdik neden almadılar stochu diye . Hiç yoktan Kazımın belli kalitesi var bence. Bakıp görmekte fayda var.

bonservis parası ödememişsin yerli statüsünde zaten ne kadar zararı olabilir denemekten bir şey olmaz. Ayrıca transfer işi hep böyle biraz deneme yanılma durumu var. Kimden ne çıkacağını bilemiyorsun elano geldiğinde methiyeler düzerken 1 buçuk senede bir şey yapmadan gitti mesela. Fener diayı aldı stochu aldı verim alamadı bide yönetimi eleştirdik neden almadılar stochu diye . Hiç yoktan Kazımın belli kalitesi var bence. Bakıp görmekte fayda var.

Mustafa Sarp, Gökhan Zan, Ali Turan ilk aklıma gelenler aynen bu şekilde nasıl olsa bedava ve yerli diye alınan. Geldiğimiz durum ortada. "Kazım Kalitesi" diye de bir laf dolaşıyor bir de. O kalite ne yapmış bugüne kadar takımına nasıl bir fayda sağlayabilmiş onu da göremedik yıllardır ne milli takımda ne de fenerde. Nasıl bir kaliteyse artık o.. Bu sebepten ötürü Kazım'ın yine aynı şekilde gelen Sarp, Zan ve Turan'dan hiç bir farkı yok. Boşu boşuna ya tutarsa diyip kendimizi kandırmayalım. Ya tutmazsa ne olacak bir de bunu düşünelim. Bu gidişle küme düşmeme heycanını tadarız.

Son 15 yılda üç büyüklerin kendi aralarında paslaştığı futbolcuların hangilerinden fayda geldi bi liste yapmak gerek tabi listeye isim bulabilirsek. Yazıklar olsun size ne hale getirdiniz benim Galatasarayımı... Bülent Timurlenkin ellerine sağlık duygularımıza tercüman olduğu içi.Artık benim tuttuğum,maç başlamadan önce heyecandan içimin kıpır kıpır olduğu Galatasarayımdan eser kalmadı. Servet, Kazım, Ayhan, Serdar, Barış, Gökhan Zan, Aykut Erçetin, Mustafa Sarp ve de Hakan Balta( ve sözde yönetici diye bu kulübün başında olan her kim varsa) bu takımdan ayrılmayıncaya kadar da eski Galatasarayım geri gelmiyecek buna eminim.

Sezonun ilk yarısı kötü geçti, bu seneyi sineye çektik ve gelecek sezonun takımı oluşturulsun dedik.

Kazım nedir, hangi akla hizmet bu adama sarı kırmızılı forma hak görülmüştür.

Nasıl iş hiç anlamadım.

Hayırlısı olsun diyelim. Kazım'ın motive olduğu maçlarda nasıl oynadığını biliyoruz. Genel bu maç sayısı yılda 3-5'i geçmiyor. Ama Euro 2008'i hatırlatayım, geçen sene Servet ve Balta'yı nasıl perişan ettiğini biliyoruz. Bu transfer FATİH TERİM transferidir bence. 6 ay daha bekleyin, göreceksiniz.

Daum'da sezonun ilk haftalarında Kazım'ı oynatıyordu sürekli , yoksa ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt