Kazım Olimpiakos'a Kiralandı İddiası - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kazım Olimpiakos'a Kiralandı İddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kazım Olimpiakos'a Kiralandı İddiası

bu sezon aldigim en guzel haber :D

mutluluktan ucmak uzereyim..

kufur saydirarak mac izlemekten kurtuldum.. birkac kazma daha var.. onlardan da kurtulalim:) sirada sabri, servet, hakan balta var.. bunlarda gitti mi tadindan yenmez..

Durduk yerde Kazim neden yollansin? Terim'in favori adamlarindan biri, Türk, tek sag kanat oyuncumuz ve takimda herkesle dost.

Gitmesi iyi olmuş hocanın en çok ısrar ettiği oyuncuydu.. Şimdi daha adaletli dağıtır formayı o bölgede..

gitdine göre birileri geliyor yoksa baska bir aciklamasi olamaz, ha kazimda ayni arda gibi son gün ben gidiyorum diye emri vaki yaptdiysa bilmiyorum yani

Transfer falan olacağını sanmıyorum. yapmazlar. ya nakit sıkıntısı vardı yine. ya da arkadan gelenlere yol açtı F.T. Sabri-mertan-yekta-sercan hatta emre çolak bile son 2 hafta sağda oynadı. Eboue gelene kdr orayı bu oyuncularla idare edip, eboue geldikten sonra beke sabriyi sağ açığada eboue'i koyacak gibime geliyor. Bu süre içerisinde mertan F.T'nin gözüne girerse, eboue bekte. mertan sağ açıkta oynar. sabri kesilir. Yani transfer olmaz..

Ne diyorsunuz Allah aşkına.Kazım gitsinde 10 kişi oynayalım.Kaldıki Yiğit niye alındı?Yekta da sakatlığı geçmek üzere.Mertan da Mertan diyorduk işte şans,oynasın artık.Aydını saymıyorum bile(inşallah o da gider)Ama ne olur Kazım nasıl gider demeyin.Bizden uzak nereye yakın olursa olsun.Fenerin işe yaramaz diye kapıya koyduğu adamdan 900000 kazanmakda iyidir.Tabi bunları doğru haber diye söylüyorum İnşallah doğrudur bu haber.

Transferin sebebi Kazım'ın Avrupa Liginde oynamak isteyişi olabilir :eek:

Kazım takımdaşlık adına iyiydi ya. Yabancılarla makaraları sağlamdı. Ne oldu da gidiyor şimdi bu adam. Ayrıca ŞU ANDA alternatifi yok. Kimse beğenmiyor ama Kazım defansa da oldukça yardım eden bir adam. Valla ben üzülürüm açıkçası.

Kazım'ı pek sevmeyen biri olarak şu aşamada satılmasını son derece yanlış buluyorum. Beğensen de beğenmesende şu an sağ kanatın alternatifsiz tek ismi. O bölgeye takviye beklerken elimizdekini de kaybediyoruz. Şaşırdım doğrusu.

aman güle güle o her maç 10 kişi oynamaktan kurtulduk şükürler olsun sağ açık oynayıpta sıfıra inip bi orta atamadan sezon bitti orası boş kalsa 10 kişi oynasak tercih ederim by bye kazım

Gönderilmesini performansından mı olduğunu bilmiyorum ama çok dogru bir hamle. Oyuna katkısı sıfır. Diğer oyuncular ile iyi anlaşıyor diye (kusura bakmayın ama) senede 1,5 milyon euro ödemem. Artık en azından yedek kulübesinde oturmayacak ve takım kötü giderken umutla kazım'ın girip maçı kurtarmasını beklemicez.

İsviçre deki avrupa şampiyonasında isviçreye karşı 1-0 mağlupken ft oyna alsın diye 'kazım kazım' tezahüratları yapıyorduk. Hey gidi günler. Şimdi tabir-i caizse 'ölse ağlayanı olmayacak'.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt