Kazım Olimpiakos'a Kiralandı İddiası - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kazım Olimpiakos'a Kiralandı İddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kazım Olimpiakos'a Kiralandı İddiası

oha ya, haber dogru mu acaba

umarim dogrudur, böylece kesin transfer var anlamin ageliyor

ama diger yandan, epey riskli bir is, cocuk iyi yada kötü oyniyordu, yabanci seye de girmiyordu

Ben bu adamı en az 12 13 kere canlı izledim stadta.Takıma gerçekten katkısı sıfırdı.

Yalnız Kazım her zaman Fatih hocanın güvendiği bir isim olmuştur. Yerine kesin birisi gelecektir. Yoksa ortada gerçekten büyük bir sorun vardır. Kazım " Hadi ben gidiyorum. " demesiyle bu işler olmaz.

Kazım'ın gidişinin eğer ki giderse transferle felan alakası yok bence.Normal şartlar altında F.T bırakmazdı (tabi sağbek olayıyla ilgili dalgasını görmezden gelirsek).Yönetim de bunun üzerine kalkıp Kazım'ı kiralayacak hali yok.

Kazım yemiştir bi halt diye tahmin ediyorum.

yav neyine şok oldun.Kazım olsa ne olur olmasa ne olur

yok yahu kazimi ben olsam takimin basinda coktan yollamistim zaten de

hoca bu cocuga cok güvenirdi, hep oynatirdi, 15 dk önce bizden kim gider su kalan 2 günde diye sorsan, kazim asla demezdim mesela.

yoksa kazimin gitmesi iyi oldu, zaten isliklanacakti cok pis yakinda

yok yahu kazimi ben olsam takimin basinda coktan yollamistim zaten de

hoca bu cocuga cok güvenirdi, hep oynatirdi, 15 dk önce bizden kim gider su kalan 2 günde diye sorsan, kazim asla demezdim mesela.

yoksa kazimin gitmesi iyi oldu, zaten isliklanacakti cok pis yakinda

ıslıklanıyordu zaten sürekli ama pek duyulmuyormuş tv den öyle dediler.Yoksa arenada ıslıklanıyor oyundan çıkarken.

ıslıklanıyordu zaten sürekli ama pek duyulmuyormuş tv den öyle dediler.Yoksa arenada ıslıklanıyor oyundan çıkarken.

yok, ben son maclarda cok net duydum, isliklananlar, yuhalayanlar oldu ama iste abartili birsey yoktu.

yakinda ama artik yeter dedirticekti.

aynisi sabri icin gecerli, yakinda bu cocuk cok pis isliklanir bir önemli macta puan falan kaybedersek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt