Kazım Olimpiakos'a Kiralandı İddiası - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kazım Olimpiakos'a Kiralandı İddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Son Dakika | Kazım Olimpiakos'a Kiralandı İddiası

Eğer Kazım gidipte yerine oyuncu almassak rezillikten başka bişey değil.Kazıma yetersiz diyordum, Riera yı gördukten sonra Kazım ronaldo kalır yanında.

Saçmalık ya takımdaki arkadaşlık için olsa bile kalmalı sezon başı kiralasan anlarımda yarım sezon için üstelik yerli statüsünde olan bir oyuncu ahh ahh.

kazım gittiğine göre transfer var beyler yoksa ft kolay kolay göndermezdi

Cevap: Kazım Olimpiakos'a Kiralandı İddiası

beğenmediğimiz kazımın bir sezonu 1 milyon euro neredeyse :)

şaka bir yana şok oldum transfer yapılacak galiba(inş.)

Takımı olumsuzluk etkileyeceği kesin. Hem yerli, hem takım içinde sevilen, hem de beğenin veya beğenmeyin alternatifsiz bir oyuncuydu. Sen transfer yapma, sonra kalk bi de Kazım'ı kirala, olacak iş değil. Çok şaşırdım gerçekten.

şakiri konusunda bayer munıh veya zenit le anlaşamamış olabilirler son güne kadar alırlardı şakiri yi bize gelebilir şakiri

Kazım en lüzumsuz adamlardan biriydi tamam ama gitmesi hakkaten çok garip, Melo'yla arası iyi ,Fatih Hoca o gol atınca ayrı bi seviniyo, hem tek sağ açığımız şu an o var...Eğer doğruysa çok saçma bencede.

ULA KAZIM GITTIGINE GORE TRANSFER VAR DIYENLER TURK KANAT OYUNCUSU NASIL ALICAZ. aynstaynlasmayin.

Transfer yapılsa ne olacak.Bu seferde Baros elmander bozulmak zorunda kalacak oraya gelen yabancıyla.Kazım kilit oyuncuydu o bölgede.Zaten türk oyuncu sıkıntısı var birde kazımı yolla, akıl mantık yok bu işte.

Ne kadar berbat bir performans sergilese de takımdan ilk gitmesi gereken adam Kazım değildi.

Transfer gelse bile dogru bulurmuyum gidişini bilmiyorum ama transfer gelmezse kesinlike rezalet bir karardır bu.

Yine de erken konusmamak gerek, gitmis veya gitmemiste olsa yarın yapılacak acıklamaları beklemeliyiz.

---------------------

Ayrıca ulan madem birini kiralık vericeksin , göndersene Riera'yı geri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt