Kazım'dan Beklenilmeyen Performans - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kazım'dan Beklenilmeyen Performans

Cevap: Kazım'dan bir skandal daha..

İyi de oynasa kötü de oynasa, aydın'dan, serdar özkan'dan, volkan şen'den iyi futbolcu. Daha çok kişiyi utandıracaktır kazım güzel oyunuyla.

Henüz değerlendirme için erken,

G. Zan'da ilk geldiği zaman bir kaç hafta oynamış ve ' candan adam ' benzetmeleri çıkmıştı.

Sonra gördük candan mı ? camdan mı ?

Meziyetlerinin ve fiziğinin olduğu bir gerçek,

Umalım, bu olumlu özelliklerini kullanmaya devam edip bize yararlı olsun.

başlığı gördüm yeter artık şu haberleri yayınlamayın diye küfür etmeye geliyordum :asd:

Beklemek lazim, ki dün karsisinda Volkan Yaman olmasi düsündürücü.

İlk geldiğinde yazdığım mesaj aynen şöyleydi; "10 numara transfer". Kazım'ın katkı sağlayacağı belliydi, aile bir insanı her zaman düzene sokar. O da ailesini kurdu ve başarılı olacak.

Gelmesine karşı çıkanlardandım ama çok saygı duyduğum bir laf vardır:

Yiğidi öldür, hakkını yeme..

Kazım'ın kabiliyeti ve potansiyeli olduğunu zaten biliyorduk,bazı problemlerinden arınması gerekiyor.

Mesela sorumsuzluğu,devamlılık problemi bunları giderebilirse çok yararlı olacaktır.

kazım eğer maça iyi başlarsa çok iyi oynucağı bellidir o maç günü gününü tutmaz pek ama fenerdekinden daha istikrarlı gidiyor bizde şuan dün kazım değil keita gördüm sanki sahada...

Cevap: Kazim'dan bir skandal daha..

Bu durum bana şunu hatırlatıyor. Bir mercedes 'imiz (etkili bir forvet hattımız) var. Ama Mercedesimizde 4.nci 5nci vitese atamıyoruz. Hep 1-2-3 geziyoruz, motor bağırıyor ama nafile. 4'e 5'e attığımızda 200 basacak kadran ama sıkıntı 4 'e 5 'e atmakta.

Bu forveti ortasahadan besleyemedikçe, oyunu rakip yarı sahaya yıkamadıkça, Messi de bizde olsa hikaye.

Bizim arabayı bir bayan kullanıyor herhalde. :)

Cevap: Kazım'dan Beklenilmeyen Performans

Başlığı görünce Fanatik'in haberi sanıp yalan haber yazmaya girmiştim aslında :)

Üst Alt