Kazım'dan Beklenilmeyen Performans - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kazım'dan Beklenilmeyen Performans

Cevap: Kazım'dan Beklenilmeyen Performans

Kazım'a bende karşı çıkmıştım.Şuan gayet iyi oynuyor ama Hagi keşke onu tembihlese de Stancu gibi çok koşsa keşke.Neyse buldum da bunuyorum sanki :D Böyle de iyisin Kazım.

Kazım'a başından beri ben de çok inanıyorum ,bu transfer karşıyakada işler kötü gittiğinde Aykut Kocaman'ın önüne servis edilir.

kazımı sevmediğim halde karşı çıkmamıştm transferine...çünkü çok kaliteli bi oyuncu olduğunu herkes biliyor.böyle devam eder mi bilmiyorum ama ederse çok kişiyi utandırır...pino ve arda dönünce yedek kalır kalınca da sorunlar çıkmaya başlar diye tahmin ediyorum...gerçi pinonun kanat oyununa göre kazım daha etkili...ama kazımdan süper bi yedek olur...inanılmaz hızlı...oyuna sonradan girdğinde rakibi çok pis bunaltır.hem forvette hem de kanatta

Kazımın Fenerbahçe performanslarında istikrarsızlık dikkat çekerdi. Bizde gayet istekli başladı ve elinden geldiğince çabaladı. Mücadelesini az çok istatistiklerede yansıtması takım adına olumlu bir gelişme. Ama en önemli görevi istikrar. Bunu yakalarsa son yıllardaki en faydalı transferlerimizden olabilir.

Cevap: Kazim'dan bir skandal daha..

Bu işte ehil olmadığı kesin. :) Yada vites kolunun yanında fiziksel bir engel (BAM) var.

O'da (BAM) şanzıman oluyor heralde. Ya şanzımanı değiştireceğiz ya da şanzımanda takılan dişliyi değiştireceğiz. Yoksa her 4. vitese atmaya çalıştığımızda kayır kayır ses gelir maazallah dağıtırız şanzımanı freni :)

Ben ilk transferini duyduğumda iyi futbolcu ama adam değil demiştim.

Hala adam değil görüşünü savunuyorum.

Ama zaten futbolculcuğuluna benim itirazım yok fb ve milli takımda neler yapabileceğini çok kez görmüştük.

Önemli olan bizde oralardaki performansının daha üstüne çıkması.

Eskisehir macında biraz daha fazlasını yaptı.

Devam eder umarım.

İyide Kazım 2 golden fazla attı.

Beypazarı Şekespor maçında 1 gol

Gazi Antepspor maçında 1 gol

Eskişehirspor maçında 1 gol

yanlış mı?

istikrarlı biri olamaz her zaman söylüyorum. arda gelince kazım yedek olur bu takımda..

Üst Alt