Kazım'dan Beklenilmeyen Performans - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kazım'dan Beklenilmeyen Performans

Cevap: Kazım'dan Beklenilmeyen Performans

İstekli, arzulu olmak ayrı iyi oynamak ayrı. Fenerbahçe'de hep bir umursamaz tavrı vardı. Bizde öyle değil, topun peşinde yırtınıyor, baskı yapıyor, taraftarı ateşlemek için bağırıyor, mücadele ediyor, koşuyor, kısacası çok çalışıyor.

Eses macında KeweLL çıkarken alkısladı, çok hoşuma gitti. Digerlerine ibret olsun :ays:

Eses macında KeweLL çıkarken alkısladı, çok hoşuma gitti. Digerlerine ibret olsun :ays:

Saygi duyulacak adamlar var takimda tabi alkislarsin. Güzel bir hareket. Fener'de yoktuki alkislasin. Kazim sen böyle devam et Takim, Yönetim, Taraftar herkes alkislar seni.

Bazi TV programlarindaki purusmuslar alkislamasada olur..

Kazim bøyle oynamaya devam eder umarim. Yildiz olmayan hatta sønmus fener olan Volkan gibi futbolcular yildiz muamelesi gørdukce Kazim gibi futbolcularin iyi oyunlarina daha fazla seviniyorum.

Kazım devamlılığı saglamalı kesinlikle. Bknz. Fenerden Beşiktaş'tan gelip parlayan futbolcular çok oldu zamanında ama sonra söndüler.

Daha 24 yaşında önünde uzun bir zaman var.Yenetekleri zaten olan bir oyuncu.Bunu istikrara dökerse çok daha iyi yerlere gelir.

Ama Kazım bir forvet değildir.Onu forvet görenleri anlamıyorum.

Şimdi söyleyeceklerime bazıları tepki gösterebilir. O'nunla ilgili soru işaretleri var hala kafamda. Tecrübeyle sabit, eskiler can çıkar huy çıkmaz demişler; adamın sporculuğunda bir sorun yok. Fizik ve yetenek olarak fazlasıyla yeterli ama o karakter denen unsur yok mu, öyle 3 maçta değişir mi bilemiyorum açıkçası...Yerini sağlamlaştırmak için çaba gösteriyor, mavi boncuk dağıtıyor olabilir e tabii olmayabilir de... Dilerim b seçeneği çıkarda biz de uzun yıllar keyifle izleyeceğimiz bir oyuncu kazanmış oluruz hem de en büyük rakibimizden kapmak suretiyle... :)

Bu yıl Diayla Stochun 20 maçlık performansını toplayalım.Kazım'ın Eskişehir maçında oynadığı oyuna yaklaşabilirler mi acaba :)

:) İstatistik değilde oyun bakımından ben hatırlamıyorum.Stoch hangi maça damgayı vurdu genel anlamda.60-70 dakika iyi oynadığı maçı hatırlamıyorum Diayla Stochun :)

Dia ve Stochtan üstün bir adamdır Kazım.Tartışılmaz, Kazım bize imzayı attığı günde demiştim bunu.

İlk adı geçtiğinde çok ama çok karsıydım.Şu an için beni mahcup etti.Ama inş. sürekli böyle olur ..Devamlılığı olması çok onemli tabii.

dia ve stocha en güzel cevabı ilk yarıda pino verdi bu devre de kazım veriyor. ikisine de asosyal sorunlu vs dediler ikisi de takımı sırtladı resmen

böyle devam etsin hem milli takım içinde cok iyi olur.Amma velakin tek bir sorunu var.Biri ona offside da kalmamayı öğretmeli ...

Kazım bu performansla Galatasaray 'da elini kolunu sallayarak oynar, tabi şımarmazsa!

Üst Alt