# Keirrison de Souza Carneiro - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Keirrison de Souza Carneiro

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Keirrison de Souza Carneiro

su 4-3-3te forvet mantıksız olur lafına sinir oluyorum Baros yedek kalamazmı arkadaslar?. Bence kalabilir

su 4-3-3te forvet mantıksız olur lafına sinir oluyorum Baros yedek kalamazmı arkadaslar?. Bence kalabilir

Aldıgın adam kiralıksa sen gecen sezonun gol kralını kesip onu oynatırsan ve seneyede hem barosu kaybedip hemde onu kaybedersen adamı tefe koyarlar.

Yani bizim forvete takviye yapmamız lazım bencede ama bu yerli olabilir yedekligi pek dert etmicek biri bizim 1 forvetimiz barostur ama barosda insandır 40-50 mac paso oynayamaz +sarı kart hobisini saymıyorum bile barcada aldıgı adamı oynasın diye kiralıo yedek kalsın diye degil

ya biz bi porto ajax psv mi olmak istiyoruz yoksa bi barcelona man.u real madrid mi bence kiralıksa hiç almıyalım içimizde yara kalır ribery gibi

Nonda 1 sene daha yatacağına genç ilerde yıldız olacak bir oyuncu kiralanması süper olur. Bojan kiralansa daha da süper olur tabiki. :)

ya biz bi porto ajax psv mi olmak istiyoruz yoksa bi barcelona man.u real madrid mi bence kiralıksa hiç almıyalım içimizde yara kalır ribery gibi

Porto - Ajax - Psv olmadan Barcelona - ManU nasıl olunur,biri bana anlatsın ? Football Manager değil bu,gerçek hayat.Gelecek yıl Şampiyonlar Ligi'ni kazanmayacağız,Barcelona gibi önümüze geleni delik deşik edemeyeceğiz ama Porto gibi her yıl ŞL'de gruplardan çıkıp,gittiğimiz yere kadar gideceğiz,istikrarı yakalayacağız,Ajax - PSV gibi futbolcu yetiştirip satacağız,kulübün ekonomik durumunu kendi kendimize tamir edeceğiz,ondan sonra kadroyu yıldızlarla doldurup Barça ile ManU ile yarışacağız.

vs vs ..

Porto - Ajax - Psv olmadan Barcelona - ManU nasıl olunur,biri bana anlatsın ? Football Manager değil bu,gerçek hayat.Gelecek yıl Şampiyonlar Ligi'ni kazanmayacağız,Barcelona gibi önümüze geleni delik deşik edemeyeceğiz ama Porto gibi her yıl ŞL'de gruplardan çıkıp,gittiğimiz yere kadar gideceğiz,istikrarı yakalayacağız,Ajax - PSV gibi futbolcu yetiştirip satacağız,kulübün ekonomik durumunu kendi kendimize tamir edeceğiz,ondan sonra kadroyu yıldızlarla doldurup Barça ile ManU ile yarışacağız.

vs vs ..

ölme eşşeğim yaz gelsin çayır çimen bol olur yer yer şişersin :D

şaka bir yana kısa vadede iş beklemiyoruz.Uzun vadede birşeyler bekliyoruz ve bu söylediklerine aynen katılıyorum.:ka21:

vs vs ..

Biz görür müyüz bunu :D Torunlarımın çocuklarının bile görmesinden emin değilim.

Ne kadar kolay geliyor ya insanlara Manu Barça olmak. Burda birçok kişinin kıytırık takım gibi gördüğü Lyon, Ajax, Psv, Porto düzeyinde degiliz hala,kendimizi kandırmayalım.

Lyon'un son yıllarda sattığı futbolculardan kazandığı para 290 milyon euro oldu.

Ben Listeye 10 milyon eurodan aşağı olanları yazmadım.

Mickaël Essien Chelsea 38 milyon €

Mahamadou Diarra Real Madrid 26 milyon €

Tiago Juventus 15 milyon €

Éric Abidal Barcelona 15 milyon €

Florent Malouda Chelsea 21 milyon €

Hatem Ben Arfa Marsilya 12 milyon €

Karim Benzema Real Madrid 35 milyon €

İşte Porto'nun 2000 yılından itibaren büyük paralara sattığı yıldızların bazıları;

Jardel-Galatasaray-16 milyon €

Jorge Andrade-Deportivo-13 milyon €

Ricardo Carvalho-Chelsea-30 milyon €

Deco-Barcelona-21 milyon €

Paulo Ferreira-Chelsea-20 milyon €

Maniche-Dinamo Moskova-16 milyon €

Anderson-Man Utd-31.5 milyon €

Pepe-R.Madrid-30 milyon €

Quaresma-Inter-24.6 milyon €

Bosingwa-Chelsea-20.5 milyon €

Ajaxın sattığı futbolcular

Wesley Sneijder-Real Madrid 27 milyon €

Cristian Chivu-AS Roma 17 milyon €

Ryan Babel-Liverpool 17 milyon €

Zlatan Ibrahimovic-Juventus 16 milyon €

Huntelaar- Real Madrid 27 milyon €

Soruyorum küçük gördügünüz bu takımların futbolcu satışlarına bakın aynı zamanda Avrupadaki başarılarına bakın. Porto ve Ajaxın CL şampiyonlukları Lyon un ise istikralı bir biçimde Cl de yarı final ve çeyrek finalleri vardır.

Daha önce yazıldımı bu yazacaklarım bilmiyorum fakat;

Barça'nın onu kiralayacağı doğru. Fakat kiralık bir durum olduğunda ilk tercihleri İspanyol bir takım olur görüşündeyim. 1 sene İspanya'da oynatıp ligi tanımasına yardımcı olurlar. 1 sene Türkiyeye yollamak, Barça'nın hiçbir işine yaramaz. Rijkaard, Barça yakınlığı eyvallahta adamlar sadece bizi düşünerek hareket etmezler. :)

Ya dunya kulubu olmak sadece futbolla alakali degil, ayni zamanda Camia'daki kafa yapisi degismeli. Benim istedigim olsun devri bitmeli, HANGISI EN FAYDALI ise o olsun devri baslamali. TARAFTARlar kendine ceki duzen vermeli, hala cok vasat'iz vs vs. Bu konu icin ozel konu acmak gerek cunku cok uzunca tartisilabilir.

Neyse kisacasi: Ilk olarak merdivenleri tek tek cikmak gerek, bunu basardiktan sonra 2ser basamakla cikabilirsin. Kucuk cocuk 1er 1er cikar buyudugunde 2ser cikar (yani hani herkez degil ama kucuk bir ornekti bu) ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt