# Keirrison de Souza Carneiro - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Keirrison de Souza Carneiro

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Keirrison de Souza Carneiro

Brezilya ligini çok iyi takip ediyorum Coritiba'da muhteşem'di. Palmeiras'da bir kaç maç görebildim onlarda da oldukça iyiydi. Zaten gol ortalamaları ortada.

İyi oyuncu ramiresle birlikte begendigim oyunculardandı brezilya liginden bide gremioda var diego diye oda iyi topcu ama dunyanın en iyisi olacak demek mübalaga kacmıs biraz yani cok iddalı bi söz olmus

neden alalım bunu ? barça zaten kiralık göndermesinin amacı ne ? Adamı oynatabilen takıma göndermek kimin yerine oynucak 4-3-3 de baroşun yerinemi ? Yada baroşun yedeğimi olucak baroşun yedeği olucaksa nonda nolucak ? Yada baroşun ydeği olucaksa neden kiralasınlar bize ? Bunları neden düşünmüyorsunuz acaba

Keirrison'u bize veriyorlar da,istemeyenler var!Şu an diğer mevkilere olan ihtiyaç yüzünden para harcayıp adam almamız zor olan bir mevkiye çok kaliteli bir adam kiralayacağız belki ve bu bize kısa vadede büyük yarar sağlayacak.Gelecek sene de bu bölgeye gereken transfer yapılacak ve bu adam bizi bir sene taşımış,idare etmiş olacak.Ama hala kiralıksa istemeyiz diyenler var,ne iş anlamadım.

Ha haber yalan bence orası ayrı,Keirrison'u bize kiralık vermezler ve de böyle bir transfer çabası içinde olduğumuzu düşünmüyorum...

Daha önce yazıldımı bu yazacaklarım bilmiyorum fakat;

Barça'nın onu kiralayacağı doğru. Fakat kiralık bir durum olduğunda ilk tercihleri İspanyol bir takım olur görüşündeyim. 1 sene İspanya'da oynatıp ligi tanımasına yardımcı olurlar. 1 sene Türkiyeye yollamak, Barça'nın hiçbir işine yaramaz. Rijkaard, Barça yakınlığı eyvallahta adamlar sadece bizi düşünerek hareket etmezler. :)

La Liga'ya kiralamazlar Keirrison'u.Geçtiğimiz yıl Henrique'yi Leverkusen'e kiraladıkları gibi,kendilerine rakip olarak görmeyecekleri,Şampiyonlar Ligi'nde kendisiyle karşılaşmayacağı bir takıma verirler diye düşünüyorum.O takımda biziz ulan ! Keirrison'u getirin bizeee canımızı verelim size ! :asd:

Ayrıca şu " Keirrison gelse nerede oynayacak,Baros yedek mi kalacak " muhabbetini de aşın gençler.Keirrison gibi adamı havada kapıyor millet,bizim forvet hattının da o kadar sağlam olmadığı bir gerçek.Allah korusun Baros'a birşey olsa Nonda'ya kalacağız. :)

La Liga'ya kiralamazlar Keirrison'u.Geçtiğimiz yıl Henrique'yi Leverkusen'e kiraladıkları gibi,kendilerine rakip olarak görmeyecekleri,Şampiyonlar Ligi'nde kendisiyle karşılaşmayacağı bir takıma verirler diye düşünüyorum.O takımda biziz ulan ! Keirrison'u getirin bizeee canımızı verelim size ! :asd:

Ayrıca şu " Keirrison gelse nerede oynayacak,Baros yedek mi kalacak " muhabbetini de aşın gençler.Keirrison gibi adamı havada kapıyor millet,bizim forvet hattının da o kadar sağlam olmadığı bir gerçek.Allah korusun Baros'a birşey olsa Nonda'ya kalacağız. :)

Nerede oynayacak sorusunu ben de pek tutmadım ama düşünsene bir sene harikalar yaratıp tadı damağımızda bir şekilde ayrılınca ne koyar:D

Nonda gidici.

Bir takimin forvet oyuncusu Milan Baros ise Kaptani Arda ise Stoperi Gökhan Zan olmaz olamaz olmamali..Keirrison hikaye bize Stoper lazim Stoper.Bu takim Stoper diye bas bas bagiriyor.Gökhani oynatirsak bizi her macta Zan altinda birakir

Şu anda yedekten gelipte oyunu değiştiricek bir futbolcu bile yok. Nonda girdiği zaman gol atacak diye hiç umutlanmıyorum.

Nonda'nın yerine kiralık Keirrison çok faydalı olur. Bir de Türk forvet lazım. Yoksa çok sıkıntı çekeriz.

Şu anda yedekten gelipte oyunu değiştiricek bir futbolcu bile yok. Nonda girdiği zaman gol atacak diye hiç umutlanmıyorum.

Nonda'nın yerine kiralık Keirrison çok faydalı olur. Bir de Türk forvet lazım. Yoksa çok sıkıntı çekeriz.

Keirrison'u alalım. inşallah Nonda da bu sene ilk senesi gibi bir performans gösterir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt