# Keirrison de Souza Carneiro - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Keirrison de Souza Carneiro

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Keirrison de Souza Carneiro

----------------------------Leo Franco-----------------------------

----Ugur-------Servet-------------Neill----Hakan Balta----

-------------------------Mehmet Topal-----------------------------

-------------------Yabancı Ortasaha-----------------Arda---------------------

----------Keita----------------Keirrison-------------------Kewell--------

Milan Baros 6+2ye takıldı maalesef kusura bakmasın:D

Nondanın yerine süpe rbir yedek olur,satın alma opsiyonuda koyabiliriz sözleşmeye.

O zor işte,14 milyona aldılar zaten.:asd:

Keirrison bir seneliğine kiralanırsa çok iyi olur bana kalırsa.Hem forvet parası ödememiş oluruz bir seneliğine,hemde çok kaliteli bir yedeğe sahip oluruz,Baros'u bile yedek bırakabilir Keirrison.;)

Ama öncelik hala ortasahada bana kalırsa.

ya bu kadar satıcılık olmaz baros şu an bizim en ii 3 fubolcumuzdan biri yapmayın biraz vefa 1 yıllık sevdalara aldanmayın

O zor işte,14 milyona aldılar zaten.:asd:

Keirrison bir seneliğine kiralanırsa çok iyi olur bana kalırsa.Hem forvet parası ödememiş oluruz bir seneliğine,hemde çok kaliteli bir yedeğe sahip oluruz,Baros'u bile yedek bırakabilir Keirrison.;)

Ama öncelik hala ortasahada bana kalırsa.

Bana kalırsa sağ bek. :077:

ya bu kadar satıcılık olmaz baros şu an bizim en ii 3 fubolcumuzdan biri yapmayın biraz vefa 1 yıllık sevdalara aldanmayın

kürşat a katılıyorum bize iki yönlü oynayan bir ortasaha yeter keirinson u da kime verirlerse versinler baroş a haksızlık yapmamalıyız geçen sezon bütün kulvarlarda 30 a yakın gol attı şimdi Galatasaray'da 1 sezon tecrube kazanıp gidecek futbolcu için 2 dakikada sattınız baroş u helal valla:005:

ne alaka satıcılık? tamam Baros gol kralı oldu ama eski Baros degil Liverpooldaki formunda degil Tobol maçında kanser etti beni tamam bende seviyorum Barosu ama duygusallık yapmanın anlamı yok

Cevap: # Keirrison de Souza Carneiro

üff kerrioson mu barosu kesicek sizin o iki dkda harcadığınız adam olmasa çoğu maçı alamazdık.

Kimseyi harcadığımız yok ta bütün yıl Baros ile oynanmaz,kafalar alsın şu gerçeği.Baros biyonik adam değil,sakatlanabilir,formsuz dönemleri olabilir ki geçen sezon bol bol oldu,dinlenmeye ihtiyacı olabilir.

Keirrison şu an için çok çok iyi bir golcü her bulduğunu atar dediğimiz tarzı isim değil . Potansiyelli bir genç ve barca da kaçırmadı .

Ama uyum sorunu çekmeden takıma adapte olmuş ve geçen senenin gol kralı baros var elimizde . onu kesipte ne yapacağı alışıp alışamayacağı belli olmayan kafa yapısı karışık olan keirrisonu tercih edemeyiz değil mi ?

----------------------------Leo Franco-----------------------------

----Ugur-------Servet-------------Neill----Hakan Balta----

-------------------------Mehmet Topal-----------------------------

-------------------Kerlon-----------------Arda---------------------

----------Keita----------------Keirrison-------------------Kewell--------

İnter Kerlonu kiralıycakmıs alın size 2 tane genç yetenek;)

Kimseyi harcadığımız yok ta bütün yıl Baros ile oynanmaz,kafalar alsın şu gerçeği.Baros biyonik adam değil,sakatlanabilir,formsuz dönemleri olabilir ki geçen sezon bol bol oldu,dinlenmeye ihtiyacı olabilir.

renkdaş ben arkadaşa söledim kadroda barosun yerine bu isim vardı seninde dedğin gibi iyi bir yedek olur bütün yıl baros oynamaz:D

Siz bu Keirrison u alirsaniz Baros u eninde sonunda keser...

Bu yil kesik yemis bir Baros da Keirrison tipis tipis Barca ya dondukten sonrada bir daha Galatasaray da top oynamaz...

Bunu goze alicaksak,yani seneye ust seviye forvete para vermeyi goze alicaksak bu adami buyrun kiralayin.

Siz bu Keirrison u alirsaniz Baros u eninde sonunda keser...

Bu yil kesik yemis bir Baros da Keirrison tipis tipis Barca ya dondukten sonrada bir daha Galatasaray da top oynamaz...

Bunu goze alicaksak,yani seneye ust seviye forvete para vermeyi goze alicaksak bu adami buyrun kiralayin.

çalısan formayı kapar yok öyle birşey ben tam tersini düşünüyorum Keirisson gelirse rekabet artar ve rekabetin 1 takım için +larını söylememe gerek yok heralde;)

çalısan formayı kapar yok öyle birşey ben tam tersini düşünüyorum Keirisson gelirse rekabet artar ve rekabetin 1 takım için +larını söylememe gerek yok heralde;)

Real Madrid>Barcelona?? tabi tabi gördük gecen sene:005::005::005::005: alin bakalim bütün oyunculari ronaldo yu albiol u kaka yi benzema yi...hadi gelin de messi yi alin o müzenizdeki bütün kupalari satsaniz belki messinin corabini alirsiniz..iki yil sonra yine borc girtlaga dayanir yine mal varliginizi satarsiniz eni sonunda da bir antrenman sahaniz bile kalmaz Real Madrid=Fenevbache=ezik

Real Madrid>Barcelona?? tabi tabi gördük gecen sene:005::005::005::005: alin bakalim bütün oyunculari ronaldo yu albiol u kaka yi benzema yi...hadi gelin de messi yi alin o müzenizdeki bütün kupalari satsaniz belki messinin corabini alirsiniz..iki yil sonra yine borc girtlaga dayanir yine mal varliginizi satarsiniz eni sonunda da bir antrenman sahaniz bile kalmaz Real Madrid=Fenevbache=ezik

konuyla ne alakası var?evet Real Madrid dünyanın en büyük kulubudur kabul edin bunu ayrıca görücez Messinizi iyi bir Kaka Messiden çok daha iyidir ve Messi asla bir Maradona olamaz Maradona degil onun tırnagı bile olamaz Maradona baska bir adamdı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt