Keita Al Saad SC.’ye Transfer Oldu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita Al Saad SC.’ye Transfer Oldu

Cevap: Keita Al Saad SC.’ye Transfer Oldu

Yorumlarıma herkese günaydın demekle başlıyorum. Hoş bu haber pek aydın bir günün alameti gibi durmasa da...

Yönetim, isim yapmış oyuncuların yüksek maaşlar karşılığında oynayıp lig sonunda da ola ola 3. olmaları hasebiyle strateji değiştirmiş gibi görünüyor. Bu sabahki Keita transferi bunu kanıtlar nitelikte.

Bana göre Adnan Polat klubü uefa'nın 2012'deki denk bütçe kriterine uygun hale getirmeye çalışıyor.Aslında bunu farklı şekilde yapmak istemişti. Yıldız transferler sportif başarıyı getirecek bu da mali açıdan güçlenmemizi sağlayacaktı, kısacası bütçemiz büyürken aynı zamanda denkleştirme yoluna gidilecekti. Fakat bu öngörüler umulan ölçüde gerçekleşmeyince yanlış hesap Bağdat'tan döndü...

Vardığımız noktada yönetimimizin geri adım attığı ve maliyetleri kısma yoluna gittiği fikrine kapılıyoruz. Ancak Adnan Polat'ın zeki bir adam olduğuna inancım bu radikal kararların içeriğinde taraftarı da memnun edecek gelişmelere yer verildiğini düşünmemi sağlıyor. Dilerim yanılmam, hep birlikte güzel gelişmelerin kritiğini de bu sayfalarda yapma şansına erişiriz...

Ya bırakın Giovanni ne ya.Sağ kanadı 7-8 milyon verip bir çocuğa mı bırakacağız.Onun yerine Gyan,Ayew filan alınsa 10 kere daha faydalı.Giovanni 3 milyonluk topçu.

Keita'yı satan zihniyetten şüphe ederim ben!!!

Keita'yı satmak yerine,kardeşim paramız yok transfer yok bu sezon deselerdi daha iyiydi!!

Çok büyük hata yaptılar..

Keita'nın satılmasında yanlış olan birşey yok. Eyvallah, yaratıcı oyucu, spektaküler falan filan, ama takım oyuncusu değildi, saha içi taktik disiplin sıfırdı. Şu unutuluyor bence, yıldız oyuncu maç kazandırır, ama kupalar takım oyunuyla kazanılır. Bunun onlarca örneği var günümüzde. Takım olabilmek için gösterişsiz ama işini iyi yapan takım oyuncusuna ihtiyaç var. Böyle adamlar alabilmek için de elinizdeki yüksek maliyetli oyuncuları satmanız gerekir. Ben eminim Elano için de 8-10 milyon euro'luk teklif gelirse satacaklar. Aynı şey Arda için de geçerli. 15 milyon Euro'yu getiren Arda'yı alır bence.

Lan biz Henry'i gönderen Barcelona mıyız? Bize ne yaşından. Zaten 3 kuruş para yok kulüpte. Genç adamlara yönelme riskini alamayız. Ayrıca illa satacaksan Keita ve Neill dışında tüm yabancıları satabilirsin. Neden en iyi oynayanı?! Yönetim mentalitesini ilk Meira'yı göndermekle göstermişti. Şimdi de para eden satılıyor...

evetttt adnan sezgin icraatlarına başladı.şimdiden hepimize allah sabır versin

Keita'nın yerine Elano oynsa yine iyi gidipte serdar alın size demesinler de .

Herşeyi kabullenirim de bu adamın gidişi yok ya...

Herkes 2-3 tane kaliteli transfer beklerken elimizdekileri satmaya basladik.Sanki sag tarafta alternatif varmis gibi.Adnan Sezgin'e kizdigimiz vakit hemen elestiri geliyor ama bu adam gercekten ya ne yaptigini bilmiyor ya da canta hikayesinde oldugu gibi takimin aleyhine calisiyor.

Keita'nın gidişi elbette üzücü, ama vardır bir bildikleri diyelim..

Keita'nın yerine en az onun kadar kaliteli bir adam alınmazsa seneye kimse "Rijkaard hoca değil" demeyi aklından bile geçirmesin.

[video=youtube;1y1-oipQAT8]https://www.youtube.com/watch?v=1y1-oipQAT8[/video]

Buda benim yaptığım video.

Yazıklar olsun size.Tez elden istifa edin.Herşeyi elinize yüzünüze bulaştırdınız.Transfer yapılmasaydı Keita satılmasaydı daha iyiydi.Bunlar ajan kardeşim.Şüphe etmeye başladım.KEİTA NASIL SATILIR YAAAAAA.BUNUN Bİ İZAHI OLMALI

bu da elano kalacak anlamına gelior...

heralde sağda oynatırlar bu sene...

1-Teknik heyetin gönderilmesi yönünde görüş belirttiğini düşünmüyorum. Zira geçen sezon hücum hattının her mevkisinde azami derecede yararlanılan tek isimdİ Keita. Böyle bir adamın gönderilmesini neden istesinler ki?

2-Eğer bu karar sırf yönetimin aldığı bir karar ise fevkalade üzücü bir tablo ile karşı karşıyayız demektiir.

3-İhtiyaç olan bölgelere yapılacak transfere kaynak sağlamak maksadıyla satılmış ise bu sefer Keitanın boşluğu nasıl doldurulacak?

4-Keita'nın mevkiisine daha iyi birini alacaklarsa yeni alınacak futbolcu Keitadan daha çok para edecektir.

Nereden bakarsanız bakın bu transferin mantıklı bir tarafı görülmüyor gibi. Ancak Keita bu transferi kendisi istedi ise o istisna. O zaman doğru bir karar olarak yorumlanmalıdır.

Üst Alt