Keita Transferinden Vazgeçildiği KAP'a Bildirildi !


# Abdul Kader Keita | Resmi Siteye Önerifdd202.jpg
nkucukk ali naci küçük

Evet, Keita 1 ay önce açıkça G.Saray Yönetimine menajeri aracılığı ile de geri dönmek istediğini söyledi. Ancak kendisine dönüş yapılmadınkucukk ali naci küçük

Bugün G.Saray gelde ise Keita'ya, aynı akşam Florya'da soluğu alır Fildişili yıldız...Ne kadar doğru bilinmez ama ihtimali bile heyecanlandırmaya yetiyor beni ve diğer çoğu taraftarı resmi siteyi mail yağmuruna tutalım birşey kaybetmeyiz belki sesimizi duyururuz 
Cevap: #Abdul Kader Keita | Resmi Siteye ÖneriBeyler istedik Drogbayla konustular :D Hadi bir abimiz güzel bir metin hazirlasinda herkez örnek olarak atsin (rica)
 
Cevap: #Abdul Kader Keita | Resmi Siteye Öneriİlk tercih olmamalı bence,eğer doğru düzgün birini bulamazsak o zaman düşünelim,aşırı disiplinsiz çünkü,ne zaman yakacağı belli olmaz.Bir nevi Nouma,herkes çok sever ama ona bel bağlamaz.
 
Cevap: #Abdul Kader Keita | Resmi Siteye ÖneriKeita su an Türkiye`de ki bütün kanat oyunculari ile top diye oynar.

Fatih Terim yönetminin de cok üstün performanslar gösterecegine inaniyoruz.

Hocamiz zaten bir atak oyuncusu istiyor, hic maceraya gerek yok, eger Keita beni alin diyorsa alinmalidir. Taraftarin da sevgilisi olmus ama doyamadigimiz bir futbolcudur.Sayin baskanimiz stadin full cekmesini istiyorsa Keita gibi cok özel yetenekleri olan bir futbolcuyu takima kazandirmalidir.Adnan Polat dönemini hatirlamak istemiyoruz ama eski baskanin sacma sapan islerine kurbak gitmis birisi Keita.Kisacasi ne Arshavin ne de Reyes, tek istegimiz Keitaa.
 
Cevap: #Abdul Kader Keita | Resmi Siteye ÖneriKeita'ya çevirelim bunu :lol:

[video=youtube;vNpF8wnP_Kw]https://www.youtube.com/watch?v=vNpF8wnP_Kw[/video]
 
Cevap: #Abdul Kader Keita | Resmi Siteye ÖneriDiarra, Eboue falan filan hepsinden daha cok sevinirim eger gelirse.

Bi Renkdasimiz güzel bi yazi hazirlayabilir mi?
 
Cevap: #Abdul Kader Keita | Resmi Siteye ÖneriHarika olur Reisin dönüsü. Fatih hocanin elinde cok daha iyi oynar.
 
Cevap: #Abdul Kader Keita | Resmi Siteye Öneri1- 30 yaşındaki Keita'ya yuksek bonservis ödenmesine karşıyım.

2- Elde sınırlı sayıda kaliteli yerli varken, Kazım'a benzer özelliklere sahip Keita'yı alıp, Kazım'ı yedeğe atmak çok mantıklı değil. Mevlut gelse olur çunku adam Turk.

3- Kazım ve Arda'ya skorer değil diyoruz tum gol yuku Baros'a kalıyor diyoruz. Siz gidip Kazım yerine yine gol yuzdesi dusuk Keita'yı oneriyorsunuz, goıl sorununa yardımcı olacak adam değil Keita.

4- Topu taşımada pozisyon yaratmada savunmayı zorlamada çok faydalı olur Keita ama pas oyununda Keita pas düzenini bozabilir, tıpkı Pino gibi.

5- FRC alınacaksa en uygun aday, hem mali hem teknik hem de yabancı kontenjanı ve yaş kriterleri açısından, Keita değil Mevlüt'tür bence.
 
Cevap: #Abdul Kader Keita | Resmi Siteye ÖneriBöyle bir abimiz bir renkdaşımız güzel, düzenli bir yazı hazırlayabilir mi? Şimdi ben yazarım da ben yazana kadar başka birisi yazmış olur, çok düzenliyim de :asd:
 
Cevap: #Abdul Kader Keita | Resmi Siteye Öneridönsün tamamda katara satış fiyatımız ortada yine aynı bonservisi verip alırsak 1 yıl sonra dalga konusu oluruz niye sattın o zaman derler adama..
 
Üst Alt