Keita Transferinden Vazgeçildiği KAP'a Bildirildi ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita Transferinden Vazgeçildiği KAP'a Bildirildi !

Cevap: #Abdul Kader Keita | Resmi Siteye Öneri

Şahsen felipe melonun yarısı kadar sevinmem ama olsun gelsin...iyi olur... Ayrıca Fatih teriminn pek seveceği bir oyuncu tipi olduğunu sanmıyorum

taslağı falan boşverin herkes türkçe birşeyler yazabilir heralde

dökün içinizi resmi siteye :D

[video=youtube;F9X1kCjveGY]https://www.youtube.com/watch?v=F9X1kCjveGY[/video]

:cool:

İşi büyütmemiz için GSCimbom yönetiminin de destek vermesi lazım, yoksa bu iş olmaz. Güzel bir metin ve twitterdan organize olunup, sesimizi duyurabiliriz.

Yapacak birsey yok.

Aldigin oyuncu Serdar Özkan degil, gülen varsa acsinda seyine gülsün.

Valla Madem sağ kanat istiyoruz Keita'ya 6 M € vereceğimize Boudebouz'a 8-10 M € verelim en azından 21 yaşında ;)

bilmem artık orasını böyle bir haber vardı ilk geldiğinde ;)

Afrikada özellikle yoksul kesimlerinde imkan olmadığından dolayı çocuklar geç nüfusa kaydolurlar... Keza bizim ülkemizde de yaşlılarımız da bu sorun var köylerde imkan olmadığı için 2-3 yıl sonra yazdırılanlar olmuş ;)

Gelsin gene ilk sözü Selamun Aleykum olsun Reisin :(

Doyamadık sana Keita

b_f7130467d44b9b645ef8bbcf1a4d83251.jpg

Adamın takıma katkısı tartışılmaz bile.Yok güleceklermiş kim neye gülüyor milletin kendi halini düşünmekten gülecek hali mi kaldı.Herkes işine bakar Keita gelirse merak etmeyin karşı çıkanlar isteyenlerden çok daha az.

Karşı çıkanlarda Keita gelirse attığı gollere yaptığı asistlere de sevinmez olur biter ki Keita'nın yapmadığı şey değildi.İlk senesinde alınıp da kaç adam bu kadar verimli olmuş.

[video=youtube_share;BPZM_8eIXG0]https://youtu.be/BPZM_8eIXG0[/video]

özledik reiz üşüyoruz dön gayrı bu şarkıyla

Valla Madem sağ kanat istiyoruz Keita'ya 6 M € vereceğimize Boudebouz'a 8-10 M € verelim en azından 21 yaşında ;)

Afrikada özellikle yoksul kesimlerinde imkan olmadığından dolayı çocuklar geç nüfusa kaydolurlar... Keza bizim ülkemizde de yaşlılarımız da bu sorun var köylerde imkan olmadığı için 2-3 yıl sonra yazdırılanlar olmuş ;)

Tanimiyorum kendisini. Scout sensin, ben Keita derim sen Boudeboaz dersin, ben a derim sen b dersin.

Ilgilendigimiz oyuncular belli. Keita`yi hepsine tercih ederim.

Yıllardır yaptığımız şey zaten ; başarılı olan adamları erkenden yolla , başarısızları da uğraş ama bir türlü yollayama.

Sonuç : Kaç senedir başarısız bir takım.

Bu böyle olmadığında zaten başarı gelmişti.Mesela Uefa Kupası zamanı.

Üst Alt