Keita Transferinden Vazgeçildiği KAP'a Bildirildi ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita Transferinden Vazgeçildiği KAP'a Bildirildi !

Cevap: # Abdul Kader Keita | Resmi Siteye Öneri

İki gün sonra canı sıkılır yine bir disiplinsizlik yapar. Böyle adamlardan yeteri kadar çektik. Ben Keita'dan çok Lincoln'ün geri dönmesini isterdim. Ama bu tür oyuncular bu saatten sonra takımımıza zarardan başka bir şey getirmez.

Transfer nöbetine yazmıştım, buraya da taşıyayım :

Bu Keita hortlaması bir Hürriyet muhabirinin tweetçiği ile mi başladı?

Hani şu almayın, etmeyin, GS düşmanı, pis yalancı Hürriyet vs gibi sıfatları yakıştırdığımız Hürriyetten mi çıktı? Öyleyse niye inanıyoruz?

Dünyada başka oyuncu mu kalmadı.

Gerek yok.

Keita defteri iyi kötü kapandı.

O bölgede Türk kontenjanından Kazım var.

Bize acilen sol bek, orta saha, stoper lazımken Kazım gibi bir oyuncunun olduğu alana yabancı almak saçmalık.

sol bek bence de gerekli ama bu sene alınmayacagı belli bişey balta ve çaglar varken..fatıh terım de o ikisine güverniyor ayrıca ikiside süper ligi rahat kaldırır..eboue alınıcak zaten (işallah) alındıgında ujfa ortaya geçer ve bence ortada daha başarılı olucaktır.33 yaşındaki bir futbolcu tum sezon boyunca sağ kanatta aynı verimi vericegini hiç düsünmüyorum.Orta sahaya da oyuncu çok gerekli degil süper lig için yekta,gülselam,selçuk,melo,ayhan,culio,sabri vesaire.. yeterli..

avrupaya gidiyor olsak dediklerine katılırdım.

...............muslera................

eboue ujfa servet balta(caglar)

keita sabri melo selçuk arda

.................baros.................

Herşeyle dalga geçmek zorunda mısın? Ciddiyim ilk geldiği günlerde bunu okumuştum birkaç yerde

dalga geçmiyorum 2 yaş büyük yazdıramazsın yazdırsan yazdırsan geç yazdırırsın yani adam 2 yaşında mesela onu daha yeni doğmuş olarak gösterirsen ilerde 30 biyolojik yaşıdır.Nüfus yaşı ise 28 dir tamam bunu demek istedim

Ya bana istediğiniz kadar kızabilirsiniz ama bu adamı istemiyorum canı istediği zaman süper oynayıp canı istemediği zaman sahada gezinen bir adam ayrıca Reykard ve Adnan Polatın dediğine göre disiplinsiz bir adamdı ayrıca dünya kupasında yaptıkları falan hiç hoş değildi göndermesek doğru bir hamle olabilirdi ama kalkıpta geri almak ahmaklık olur.Gerek yok vizyonumuz genişledi artık bi oyuncuya takılıp kalmamakz lazım takım oyununa uyabilecek alınacak çok kaliteli adamlar var.

Transfer nöbetine yazmıştım, buraya da taşıyayım :

Bu Keita hortlaması bir Hürriyet muhabirinin tweetçiği ile mi başladı?

Hani şu almayın, etmeyin, GS düşmanı, pis yalancı Hürriyet vs gibi sıfatları yakıştırdığımız Hürriyetten mi çıktı? Öyleyse niye inanıyoruz?

Hürriyetten çıkmadı..Bir Hürriyet GAlatasaray Muhabirinden çıktı.

Ya bana istediğiniz kadar kızabilirsiniz ama bu adamı istemiyorum canı istediği zaman süper oynayıp canı istemediği zaman sahada gezinen bir adam ayrıca Reykard ve Adnan Polatın dediğine göre disiplinsiz bir adamdı ayrıca dünya kupasında yaptıkları falan hiç hoş değildi göndermesek doğru bir hamle olabilirdi ama kalkıpta geri almak ahmaklık olur.Gerek yok vizyonumuz genişledi artık bi oyuncuya takılıp kalmamakz lazım takım oyununa uyabilecek alınacak çok kaliteli adamlar var.

Takımda kazım var Allahını seversen yapmayın şunu ya

Takim oyuncusu nedir yahu?

Bir kanat oyuncusunun isi yardirmak degilmidir, delik desik edip gecmek degilmidir, asisst yapmak gol atmak degil midir?

Hani anlamiyorum, napsin adam orta sahada pas alis verisimi yapsin durmadan.

Kazim adam gecemiyor diye, takim oyuncusu oldu. Arada geciyor tabi hakkini yemiyelim. :eek:

Adam cok fantastik hareketler yapiyor diye takim oyuncusu degil.

dalga geçmiyorum 2 yaş büyük yazdıramazsın yazdırsan yazdırsan geç yazdırırsın yani adam 2 yaşında mesela onu daha yeni doğmuş olarak gösterirsen ilerde 30 biyolojik yaşıdır.Nüfus yaşı ise 28 dir tamam bunu demek istedim

Afrika da bu tarz futbolcular erken profesyonel olsun diye yaşları büyütülüyor genelde erken para kazanmaları veya kazandırmaları için.Ben adamın nüfus yaşına birşey demiyorum tamam 30 dur ama aslında 28 yaşında diyorum.

Kazım özel hayatınından memnun olduğum söylenemez ama iş ahlakı olarak çoğu oyuncudan çok daha iyi bir adam ayrıca çok balta bir adam gibi bahsediyonuz.

Balta demedim.Disiplin konusunda diyorum.O da f5 de neler yaptı gördük ama bizimkiler beleş diye aldı.Keita beleş olsa kaçırmazlar zaten

Afrika da bu tarz futbolcular erken profesyonel olsun diye yaşları büyütülüyor genelde erken para kazanmaları veya kazandırmaları için.Ben adamın nüfus yaşına birşey demiyorum tamam 30 dur ama aslında 28 yaşında diyorum.

Ben hiç böyle bi haber görmedim.Bana denk gelmedi heralde

Üst Alt