Keita Transferinden Vazgeçildiği KAP'a Bildirildi ! - Sayfa 93 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita Transferinden Vazgeçildiği KAP'a Bildirildi !

Cevap: Keita Transferinden Vazgeçildiği KAP'a Bildirildi !

Burada podolski gelsin diye can atanlar, keita gelmedi diye göbek atıyor!

Size bir çift lafım var: siz harbiden futboldan anlamıyorsunuz! Birakın futbol ile ilgilenmeyi!

Selcuk'un gelmesine bile bu kadar sevinmemistim. Gec olmadan buyuk bi yanlistan donduler gerci mecbur kaldilar ama yinede taraftar baskisindan cekinmeden vazgectiler bravo valla...

Ha bu arada dikkatimi ceken bir sey oldu keyta'cilar "keyta gelmediyse biz de yokuz" veya " keyta gelene kadar aclik grevi yapiyoruz" ( bi de ramazan da) tarzi basliklar acip kulübe meyil atmamislar ilginc gercekten. Dur dur bir sey daha vardi yahu youtube dan videolar paylasilmamis.

Keita gelse de gelmese de Engin ve bir sol acık transferi daha yapılacaktı zaten. Kazım ilk 11 olarak oynasın da, Kazım'ın oynamadıgı zamanlarda veya oyuncu degisikliklerin'de, taktik degisiklikler'de, ceza'da yada olası bir sakatlık'ta kenarda Keita'nın olması kötü mü olurdu?

Hepiniz birer Ferguson sunuz, takdir edilmeli.

Öyle bir hava olustu ki sanki Keita'yı istemeyen biri, ya ondan nefret etmiş oluyor ya da oyunculuğuna laf söylemiş oluyor. Zaten Keita'nın oyunculuğuna laf söyleyecek adam bu forumda bile yazamaz arkadas. Mesela bende Keita'yı istemiyorum ama nedeni, kendisine ihtiyacımızın olmaması. Bence sol kanada ve forvete takviye yapılmalı. Hatta birde yabancı sınırlaması var ki, eğer zengin olan mevkiimize transfer yaparsak takımın ihtiyacları yeterince karşılanmamıs olur. Keita'yı istemeyenlerin istememe sebebide eminim ki benimkisiyle paraleldir. Artık duyusallığı bırakıp ''takımın ihtiyacları''nı beynimizin bir kösesine yazalım.

Ben bu Keitayi izledim , ve klubumuze boyle bir oyuncuyu yakistirmiyorum. Kimseden de icazet almama gerek yok bunun icin , herkes farkli bir birey, siz istiyorsunuz ben de istemiyorum ,siz begeniyorsunuz ben begenmiyorum ... Futbolun bu cirkinliklerini yapan ibrahim toramanlari , nobreleri , emreleri elestirirken bu adami savunmayin lutfen.

Artik resmi olarak da iliskimizin ve ilgimizin kesildigi aciklandigina gore paylasmakta bir sikinti yok.

Keita Ve Sahtekarlıkları.wmv - YouTube

Şu transfer dönemi kadar çok oyuncuyla uğraşıpta hüsranla döndüğümüz bir sezon daha hatırlamıyorum

Ben bu Keitayi izledim , ve klubumuze boyle bir oyuncuyu yakistirmiyorum. Kimseden de icazet almama gerek yok bunun icin , herkes farkli bir birey, siz istiyorsunuz ben de istemiyorum ,siz begeniyorsunuz ben begenmiyorum ... Futbolun bu cirkinliklerini yapan ibrahim toramanlari , nobreleri , emreleri elestirirken bu adami savunmayin lutfen.

Artik resmi olarak da iliskimizin ve ilgimizin kesildigi aciklandigina gore paylasmakta bir sikinti yok.

Keita Ve Sahtekarlıkları.wmv - YouTube

Ben Keita'yı severim,sol açık sorunumuz olmasaydı da gelmesini çok isterdim ama doğruya doğru,şu yaptığı hareketler yenilir yutulur cinsten değil.Bazıları diyor ki Lugano daha beterlerini yapıyor.Diyelim ki yapıyor,bu Keita'nın yaptıklarını haklı mı çıkarır?Bu hareketleri Galatasaray formasıyla yapmasını mı haklı çıkarır?Bunları da bir düşünmek gerek.O yüzden transferin yattığına fazla üzülmüyorum.Sadece Eboue'yle çok iyi bir ikili olabilirdi,görmek isterdim ona yanıyorum.

An itibariyle sol kanat sıkıntısının yanı sıra,sağ kanat sıkıntısıda çıktı ortaya.İnşallah Fatih Hoca Kazım'a güvenip oraya adam almamazlık yapmaz.

Yabancı sınırlaması (en azından sözleşme bazında) kalktığına göre, takımda kanat (hem sağ hem sol) sıkıntısı bu kadar ortada iken, önceliğimiz olmasa da Keita bu takıma alınmalıdır.

keita yı ttarenade izleyeceğim diye öyle mutluydumki.....ahhhhhhhhhhhhhh :(:(

Bence iyi oldu gelseydi ben gene aynı verimi alağımızdan şüpheliydim ayrıca daha iyisini alırız.

Kazım kesinlikle kafası esince oynuyor belli bir devamlılığı yok o gün iyiyse ondan iyisi yok ama o gün kötüyse çok pasif işte o günlerde elimizde bir keita olsaydı mükemmel olurdu umarım bu al sadd ı kandırmak için yapılan bir blöf tür yoksa yönetime bizi boşuna ümitlendirdiği için kızgın olucam..

Üst Alt