Keita ve Elano satılıyor - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita ve Elano satılıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Keita ve Elano satılıyor

Kendini yere atmak Fildişililerin kanında var.:DDrogba'da kendini çok atıyor.Ama hiçbir Chelsea taraftarı satalım demiyor.Başarı için biraz da çirkeflik gerekli.Hiç kimse sütten çıkmış ak kaşığı değil.Barca bile yapıyor arada.Rubin maçında oyuncuları sakatken Rubin Kazanlılar topu taca attı.Devamında topu onlara vermediler mesela.

abi elano tamam da bu keita nerden çıktı ya.eğer bu keita yı satarlarsa bu senede takımdan bişey beklemeyin.

Sen ahlaksız futbolcu görmemişsin.

Hacım Sen Tamamen Yanlıs Anlamıssın Benı Ben Olsam Carlosla Olan Olayda Onun Ağzını Burnunu Kırardım O Konuda Bişey Demiyormki Ben.

Benim Verdiğim Ornek Kendisinden 5 Metre Uzağa Dusen Şişeyle Sanki Şehit Düşmüş İmajı Vermesidir. Ve Buna Benze Bir Çok Örnek İşte.

Yoo tam da düşündüğüm gibi doğru anlamışım.Aga sen ahlaksız futbolcu görmemişsin.

Yerine daha iyisinin alınacağını bilsem, Keita'nın satılmasına birşey demem ama Adnan Sezgin'den cacık olmayacağını bildiğim için birşey diyemiyorum.

Dos Santos satin alinsa, Keita´nin satilmasini anlarim. Niye mi? Cünkü Rijkaard Keita´nin takim oyuncusu oldugunu düsünmüyor. Taraftarin sevgilisi olmamis olsaydi veya bastan etkileyici bir performans göstermemis olsaydi Keita´yi pek tutmazdi. Keita topu aldimi sonuna kadar ilerliyor, calim atiyor, cizgiye iniyor. Ama Keita bu kadronun acik ara en yetenekli futbolcusudur. Taraftari heycanlandiran tek futbolcudur. O da satilirsa kimi izleyecegiz bilemiyorum acikcasi.

Dos Santos satin alinsa, Keita´nin satilmasini anlarim. Niye mi? Cünkü Rijkaard Keita´nin takim oyuncusu oldugunu düsünmüyor. Taraftarin sevgilisi olmamis olsaydi veya bastan etkileyici bir performans göstermemis olsaydi Keita´yi pek tutmazdi. Keita topu aldimi sonuna kadar ilerliyor, calim atiyor, cizgiye iniyor. Ama Keita bu kadronun acik ara en yetenekli futbolcusudur. Taraftari heycanlandiran tek futbolcudur. O da satilirsa kimi izleyecegiz bilemiyorum acikcasi.

Rijkaard ve Neeskens kendileri çıkar oynar artık.

Erhan Beyazit arkadasima katiliyorum. Keita'nin oyle yapmasi beni cok rahatsiz ediyor. Ama, bu satilma sebebi olamaz. Ben yonetici ya da TD olsam bir dahaki buna benzer haraketinde ceza verirdim Keita'ya.

ya saçmalamışler Keita nereye satılıyo anlamadım neden satılıyo ne saçma ya Elano yu belki anlarım ama kesinlikle Elano nun satılmasından yana değilim Elano her zaman Elanodur

5 sene öncede tee Amerikadan size cevap vermişler bak adamlar.

32092_410715812995_356531307995_4259592_3265971_n.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt