Keita ve Elano satılıyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita ve Elano satılıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Keita ve Elano satılıyor

Ya satmayin bu oyunculari. Satarsak, kadromuz hakikaten cok siradan olacak, sonra da basliyacagiz onlarin yerine oyuncu aramaga, derken sezon basladiktan sonra oyunculari alacagiz, ve onlarin da durumu Elano gibi olacak. Elano gibi bir oyuncu var elimizde ve biz memnun degiliz. Hayret ya. Birakin adam dogru durst hazirlik kampi gecirsin. Yanina iki tane adam gibi cift yonlu adam alalim, bu adami 20 milyona isterler be. Insallah, yonetimimiz bu iki oyuncumuzu satmak gibi bir hataya dusmez.

Zaten Haldun Üstünel Keita takımda kalacak dedi bosuna konusuyoruzda ihtimal üzerine yorum yapıyoruz.

Keita zaten gitmezde Elano'nunda gideceğini düşünmüyorum ben.Adnan Polatında dediği gibi iki tane orta saha alıcaz ve bence bunlar Elano'nun yanına alınacak.Yani Elano ve gelen iki transfer oynıcak ortasahada.Ayırca Kewell ve Gio'yuda gönderdiysek Arda sola geçicek ama alternatifi olmıycak o kötü işte.

Renkdaslar,

eger servet=5 elano=10 keita=15 mil € toplam 30mil€

gelse istemezmisiniz 3 oyucunun satilmasini??

Keita cok iyi takimin en iyi oyuncusu ama yasi 28-29

elanoda oyle , servet'de.

Yerlerine ayew, khedeira, de Zeeuw , dzudszak,defour, (hazard:D), dembele,

k.asamoah, lajlac, Inler, Pepe, (Marin:D),misimovic, N, Kolou, Balmont

vsvsvs gibi oyuncular alinsa fena mi olur

Benim istedigim tiote, de Zeeuw, enoh, khedeira,balmont,k.asamoah gibi 2 oyuncu alinsa

20 mil € 'ya, 5mil€ ekleyip sag kanata Dzudzsak(milli takimda sag kanat)

alsak veya ayew vsvs alsak kotumu olur ???

Renkdaslar,

eger servet=5 elano=10 keita=15 mil �toplam 30mil�

gelse istemezmisiniz 3 oyucunun satilmasini??

Keita cok iyi takimin en iyi oyuncusu ama yasi 28-29

elanoda oyle , servet'de.

Yerlerine ayew, khedeira, de Zeeuw , dzudszak,defour, (hazard:D), dembele,

k.asamoah, lajlac, Inler, Pepe, (Marin:D),misimovic, N, Kolou, Balmont

vsvsvs gibi oyuncular alinsa fena mi olur

Benim istedigim tiote, de Zeeuw, enoh, khedeira,balmont,k.asamoah gibi 2 oyuncu alinsa

20 mil �'ya, 5mil�ekleyip sag kanata Dzudzsak(milli takimda sag kanat)

alsak veya ayew vsvs alsak kotumu olur ???

Valla bu oyunculardan 30 milyon gelmesini bende isterim istemesine ama; önerdiğin adamlardan sadece Ayew,N'koulou,Tiote ve Enoh'u makul bir fiyata alabiliriz -o da belki-.Geriye kalan bütün oyuncular çiftin de çift üstünde haneli rakamlara sahip oyuncular.Kusura bakma ama bu söylediklerin pek mantıklı değil.

Bu arada LAJLAC kim?

Valla bu oyunculardan 30 milyon gelmesini bende isterim istemesine ama; önerdiğin adamlardan sadece Ayew,N'koulou,Tiote ve Enoh'u makul bir fiyata alabiliriz -o da belki-.Geriye kalan bütün oyuncular çiftin de çift üstünde haneli rakamlara sahip oyuncular.Kusura bakma ama bu söylediklerin pek mantıklı değil.

Bu arada LAJLAC kim?

Adem Lajlac. 19 yasinda olamsi lazim. Kanatlarda gorev yapiyor. Fiorentina Aldi ama 11'de oynadigini gormedim.

Partizanda oynuyordu.

8'e alınan Keita'yı 12-13'ten aşağı niye satasın ki? Hadi Elano oynayamadı onu anladık.

Halil Altıntop'a senelik bırak 2.5 M euro'yu 1 M euro bile verirlerse , kılübe bugüne kadar yaptıgım harcamalar haram olsun !

neden gazetelerde,internet sitelerinde çıkan böyle saçma haberlerin yayınlanma ihtiyacı duyuluyor anlamıyorum...

satılıyormuş...kim demiş... ne demiş...

belirtildi...öne sürüldü...bekleniyor vs....

arkadaşlar devir destek devri..

böyle saçma sapan haberlere inanıpta bide yorum yapıyorsunuz...

yapmayın lütfenn...

yönetim tarafından açıklanmadıkça şöyle haberleri paylaşılmaması gerekir bence...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt