Keita ve Elano satılıyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita ve Elano satılıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Keita ve Elano satılıyor

Yanlış konuşuyorsun hocam. Keita'nın nasıl bir oyuncu olduğunu biliyoruz ve bu oyuncu satarlarsa taraftar herhalde tepki verecek. Keita'dan iyisini bulurlarsa satsınlar eğer bulamadan satmaya girişiyorlarsa bende aynı görüşteyim böyle bir strateji olamaz bırakıp gitsinler.

Yahu ben Keita'nın satılmasına pozitif bakmıyorum ki. Ama Keita 15-20 Milyon€'ya satılırsa da kimse ses çıkaramaz. Keita, Baros ve Neill. Bu üçlü takımın banko en az 1 sene daha kalacak üçlüsü.

Elano'ya 1 sene daha şans tanınmalı,Keita'nın satılacağına inanmıyorum.Lig tv bu aralar boşluğa düşmüş,onlarda yalan dolan habere sarıldılar.Bu sene Elano'nun yanına iki tane orta saha oyuncusu almalıyız,zehir gibi olmaları şart.

Elano'nun yanına bu sene Jenas ve Zapater'i alsın bu yönetim sonra başka transfere gerek yok. Koltuğa yaslanıp izleyecek ondan sonra herkes.

Hala basındaki kasti haberler.

Gelmeyin bu oyunlara. 9 sayfa konulması falan çok ilginç bu konuda.

arkadaşlar inanmayın böyle haberlere. hangi başkan çıkıp keitayı satmaya cesaret edebilir hemde 8 milyon euroya. orada doğru olabilecek haber elanonun satılması keşke oda yalan olsa ama maalesef bu yönetim transferleri sadece ticaret olarak görüyor ve elanoda büyük bir ihtimalle satılcak.

"Elano tamam da..." diye bir sey yok. Elano tamam filan degi, satilamaz. Ortasahaya daha iyisini alamayiz. Gecen sezon oynamadiysa kusuru baska yerlerde arayin. Keita ve Elano satilirsa 20 milyon euro gelirmis de yeni takim kurulurmus da, basa oynarmis. 62'den tavsan yapar gibi takim yapiyorsunuz masallah. 1.'si 20 milyona yeni takim kuramazsin, 2.'si sifirdan adam toplayip katiyen basarili olamazsin. Keita kalitesindeki adami Galatasaray'a getirebilmek icin 15 milyon euroya yakin para ve zehir gibi yönetici gerekir. Elano da bize lazim. Ikisi de satilamaz. Satilirsa yönetime düsman kesilirim. Bazi arkadaslar "bunlar medyanin gazi, gaza gelmeyin" diyor. Bursa'nin baskani bile satmak icin yanip tutusklari sercan icin "satilik oyuncumuz yok, ancak astronomik rakam verip alirlar" derken Adnan Polat'in 1 aydir cikan bu tür haberler karsisinda giki cikmiyor. Taraftar tabi ki huzursuz olur. Yönetim cikip catir catir yalanlasin, transfer politikasini da adam akilli aciklasin. 2 defansif ortasaha alicaz aciklamasi icin 1 ay bekledik, basinin cikarttigi haberlerle ilgiliyse citi cikmiyor yönetimin. Ne yaptigimiz belli degil, ne yapacagimiz belli degil!

Lig tv gene saliyo o transfer haberlerini yapan o iki adamida hic sevmiyorum hele hele o gözluklu ola tam bir sinir bozucu her zaman izliyorum birtane galatasaray haberi girmiyolara anca fenerin aldigi adami övüyo ve rengini belli ediyo

keita ısrarla ayrılmak istemiyorsa veya 30 mil. € gibi bi teklif gelmediyse satılamaz. söz konusu bile edilemez bence.

elanoya gelirsek elano bence 4-3-3 ün orta üçlüsünde sag-sol iç oynayabilecek ender futbolculardandır gecen sezon berbattı ama bu kumaştaki bi adama sabretmeyi bilmeliyiz.

Yönetim çıksın bir açıklama yapsın yaa, bilelim neyin ne olduğunu, sonra taraftar gaza geliyo.

zorla satacaklar ya..:mad:

keitayı satmak gibi bi düşünleceri yok.

elano dünya kupasından sonra...

Galatasaray'ın Dünya Kupası'nda gösterecekleri performansa göre fiyatlarının artmasını beklediği Keita ve Elano'yu elden çıkarmayı planladığı belirtildi. İki futbolcuya da teklifler geldiği, Elano için 9, Keita için de 8 milyon euro bonservis bedeli önerildiği ileri sürüldü. Sarı kırmızılıların teklifleri beklemeye aldığı ve Dünya Kupası sonrası değerlendirme yapmayı kararlaştırdığı ifade edildi. Güney Afrika'daki Dünya Kupası finallerinde Keita Fildişi Sahili, Elano da Brezilya milli takımının formasını giyiyor.

Yönetimin yabancı transferlerini bu iki futbolcudan gelecek parayla yapacağı bildirildi.

Galatasaray'ın Schalke ile yollarını ayıran Halil Altıntop ile görüşmelerinin sürdüğü, yıllık 2.5 milyon euro isteyen gurbetçi futbolcunun fiyat indirmesinin beklendiği bildirildi.

Lig TV

Lig Tv´nin en cok kullandigi kelimeler bunlar.. Ama hic bir zaman bu ifade edenler, bildirenler gündeme gelmez nedense..

Elano için 9 Milyon Euro iyi rakam.Ama Keita satılmaz merak etmeyin.8 Milyona hiç satılmaz.12-13 Milyon gibi bir teklif gelirse belki düşünürler ama 8'e olmaz.Zaten o fiyata aldık.

Ne Keita nede Elano satılır keita zaten malum ama ben bu sene elano dan patlama bekliyorum orta sahaya koşan pas alıp verebilen iki oyucu alınırsa eleno ön plana çıkacaktır buna eminim geçen seneki gibi mustafa sarp'la falan olmaz yanlış bu iş

Galatasaray Sidney Govou'u alacak galiba geçen Fransa-Uruguay macında Amerikan kanalında izliyorduk Spiker Govou buyuk ıhtımalle onumuzdeki sezon Galatasarayda oynıyacak dedi tabi ne kadar doğru bilemem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt