Keita'yı Geri İstiyoruz... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita'yı Geri İstiyoruz...

Cevap: Keita'yı Geri İstiyoruz...

Bence anlık tepkinin sonucu ve gereksiz bir konu olmuş.

Yine de renkdaşlarımızın bu isteğine kilit vurmayayım.

ibretlik topikler açılmaya başladı.elinden şeker alınmış bebeler gibisiniz yeminle.ne keitası ya?futbolcu kökü mü kesildi?

Aynen beyler başka futbolcu mu kalmadı, tamam çok büyük etki yaptı Keita ama dünyada da yığınla futbolcu var, biraz araştırsak daha iyilerini buluruz.

Futbolcu kalmadı mı rererörö yapıyorsunuz madem Keita özelliklerinde alabileceğimiz şartlara sahip olan bir winger söyleyin de öğrenelim biz de.

evet evet evet!

takima güc katacak, ruh katacak ve takimi atesleyecek bir isime ihtiyac var. bunu keita'dan baskasi ger-cek-les-ti-re-mez!

kanayan ve asla kapanmayacak yaramsin keita!!! :sad007:

Futbolcu kalmadı mı rererörö yapıyorsunuz madem Keita özelliklerinde alabileceğimiz şartlara sahip olan bir winger söyleyin de öğrenelim biz de.

Abi bana diyosun büyük ihtimalle, bende Keita'yı çok seviyodum ama adamı sattık,nerdeyse kovduk geri getiremeyiz.O yüzden dedim. :eek:

yakinda ben de

topicler acmaya baslicam

mustafa kocabeyi-mert korkmaz geri istiyour diye

Reyes'e 8 milyon euro vereceğine Keita'ya ver. Adnan malı bir hıyarlık yaptı diye Keita'yı istemiyorum diyemem kimse kusura bakmasın.. Yemişim maziyi.

Üst Alt