Keita'yı Geri İstiyoruz... - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita'yı Geri İstiyoruz...

Cevap: Keita'yı Geri İstiyoruz...

Kaşınma Jose..

KEMAL1.gif

Reyes'ten cok daha iyi bir kanat. Reyes'e cok buyuk paralar harcanicagina Keita geri alinabilir.

Giden geri gelir mi? Bilemeyecegim... Lincoln'un bile geri gelmesini istemistik. Bir de; Ribery'i mi cagirsak yoksa Ruhsar'i mi acep?

:|

Reyes'ten cok daha iyi bir kanat. Reyes'e cok buyuk paralar harcanicagina Keita geri alinabilir.

Reyes'ten çok daha iyi ise neden Reyes daha pahalı ? (Cümlende çelişmişsin biraz sanki arkadaşım)Neden Reyes La Liga'da Keita Katar'da?

Reyes daha iyi....Kariyerine bile göz atmak yeterli...

Avrupa'da piyasası olan, La Liga'da top koşturan,Arsenal ve Real Madrid'lerde oynamış bir oyuncudan bahsediyoruz.Keita'yı sadece Galatasaray'daki kariyerine bakarak Reyes'ten çok daha iyi demek,haksızlık olur...

Çok isterdim olmasını ki eğer yardırsaydı burada motivasyonunu sağlayıp Keita falan aklınıza gelmezdi..

Çok saçma sattığımız bir oyuncuyu 2 yıl sonra neden geri alalım? Ayrıca Reyes>Keita

abı reyese bes basar bızı bu sene ucurur gdelım araplara ısteyelım popıtoyu ya

Reyes'i alamamakla kaybettiğimiz prestiji Keita gibi sattığımız bir adamı geri alarak daha da mı yerle bir edelim. Saçma.

[video=youtube;uxMq0hegdwA]https://www.youtube.com/watch?v=uxMq0hegdwA[/video]

Isi yoktur boyle tiplerin Galatasarayda.

Arkadaşlar Keita'yı unutun artık.Takımdayken bende beğenirdim ama Lyon'dan da ayrılış sebeplerinin başında disiplinsizliği para gözlülüğü geliyordu.Milli Takım aralarından izin almadan geç gelen parası ödenmediği zaman oynamayan adam en iyi oyuncumuz olsa ne olur?Lincoln en kralıydı.Lincoln'ü yönetim ilk senesinden sonra gönderseydi bu sefer de Lincoln'ü istiyoruz diyecektiniz.2 sezon da tam karakterini anladık.Keita bu sezon kalsaydı o zaman onuda görürdünüz.Siz Fatih Hocaya ve Yönetime inancınızı kaybetmeyin.En iyisi için uğraşıyorlar.Keita'dan daha faydalı en azından deplasmanlarda da istikrarını kaybetmeyen biri gelecektir.

Çok çok sevdiğim bir futbolcu..

Ama unutmalıyız mlesef gidişi normal olmadığı için gelişi pek mümkün gözükmüyor...

Futbol tarihinde kim olursa olsun giden futbolcu geri geldiğinde aynı ambiansı performansı gücü ve desteği bulamaz en ufak hatasında yuhalanır o yüzden gelmesin

Keita istiyoruz 3e 5e bakılmadan alınmalı reyes fılan umrumda deyil hatta Drogba ile gelsin mümkünse

lay lay lay lay laayyy abdul kader keitaa .... arena da bu sesi duymak istiyorum keita nında taklalarla karşılık vermesini ....

Üst Alt