Keita'yı Geri İstiyoruz... - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita'yı Geri İstiyoruz...

Cevap: Keita'yı Geri İstiyoruz...

Adam kalmadı dünyada.

Bize takım oyununa daha yatkın bir futbolcu lazım.

[video=youtube;uxMq0hegdwA]https://www.youtube.com/watch?v=uxMq0hegdwA[/video]

Isi yoktur boyle tiplerin Galatasarayda.

HG Delnan abi

O zaman barda adam döven Gerrard'ın Liverpool'da işi yok,annesi hırsız babası kokain satıcısı olan Terry'nin Chelsea'de işi yok,hakeme zamanında maç ortasında lak diye kol çıkarmış Van Bommel'in Milan'da işi yok.

Hayır sanane adamın karakterinden anası mısın babası mısın?Çıkıp babalar gibi topunu oynuyor muydu bu adam?Evet,o yüzden gerisi seni alakadar etmez.

Yahu ne takım oyunu gördük takım oyunu oynayan aç oyuncularıda.Keita kendi başına 6-7 maç kazandırmıştır Galatasaraya.Ha gelir gelmez eski başarısını gösteremez orası ayrı,fakat ne karakterine ne de oyuna yaptığı katkıya laf söylemeyin.

keitayı izlemek büyük bir zevkti benim sevmediğim yönleri olmasına rağmen alınmasını isterim ama taraftarda bence çok abartıyor. hagi arkasından bu kadar ağlamadık geri dönsün diye

HG Delnan abi

O zaman barda adam döven Gerrard'ın Liverpool'da işi yok,annesi hırsız babası kokain satıcısı olan Terry'nin Chelsea'de işi yok,hakeme zamanında maç ortasında lak diye kol çıkarmış Van Bommel'in Milan'da işi yok.

Hayır sanane adamın karakterinden anası mısın babası mısın?Çıkıp babalar gibi topunu oynuyor muydu bu adam?Evet,o yüzden gerisi seni alakadar etmez.

bahsettiklerinden sadece tek bir tanesi binlerce milyonlarca kisi karsisinda mac esnasinda yapilmis bir sey .. Gutiye gay deniyor ,barosa da dendigi oldu . bunlar olabilir , ama saha icinde takimina mac esnasinda zarar verici hareketler yapmasi baska bir sey .. keita geldi gitti , arada hep garip garip seyler yapti , kotu oynadi demiyorum ama yumruk yemis gibi yalanlar , abuk sabuk ucmalar etmeler . Neyse zaten gelecegi filan yok , neden acildi ki bu baslik ,bosa nefes tuketiyor gelsin de gelmesin de diyen. Ayrica klup uyeleri arasinda keitanin sevilmedigini ve yakistirilmadigini biliyorum klubumuze ..

bahsettiklerinden sadece tek bir tanesi binlerce milyonlarca kisi karsisinda mac esnasinda yapilmis bir sey .. Gutiye gay deniyor ,barosa da dendigi oldu . bunlar olabilir , ama saha icinde takimina mac esnasinda zarar verici hareketler yapmasi baska bir sey .. keita geldi gitti , arada hep garip garip seyler yapti , kotu oynadi demiyorum ama yumruk yemis gibi yalanlar , abuk sabuk ucmalar etmeler . Neyse zaten gelecegi filan yok , neden acildi ki bu baslik ,bosa nefes tuketiyor gelsin de gelmesin de diyen. Ayrica klup uyeleri arasinda keitanin sevilmedigini ve yakistirilmadigini biliyorum klubumuze ..

Bunun taraftarın önünde gerçekleşip gerçekleşmemesiyle zerre alakası yok.Siz adama karaktersiz diyorsunuz ben de über karakterlere! sahip sembol futbolcuların yaptıklarını söylüyorum size.Keita'nın Kaka'ya yaptığı takımına zarar verici birşey değildi.Rakibin en iyi futbolcularından birisini attırmak ne zamandan beri zarar oldu?Bakınız futbol kazananların oyunudur,o yüzden gerektiğinde kazanmak için gereken hertürlü pisliği yapacaksın,Kaka'yı attırman lazımsa kazanman için seni ittirdiği dirseği kullanmaman için hiçbir neden yok.10 senedir pislik yapamadığımız için kadıköyden galibiyet çıkmıyor misal.İyilik timsalleri aramıyoruz biz,futbolcu arıyoruz.Klüp üyeleri kimdir nedir ne düşünürler umrumda değil otorite filan değiller çünkü.Bu kafa yüzünden müthiş bir kanat oyuncusundan olduk.Yerine Serdar Özkan alınırken neredeymiş o klüp üyeleri?Çay koysunlar çay.

HG Delnan abi

Elmayla Armutu karisitiriyorsun. Ben Keitanin sahadaki serefsizligini gosteriyorum, sen Gerrard'in bar kavgasindan bahsediyorsun. Bu senin yazdiklarin ozel yasamla ilgili seyler. Keitanin anasiyla babasiyla ilgili birsey mi dedik.

En kritik macin en kritik aninda rakibine yumruk atip atilmadi mi bu adam. bu mu babalar gibi oynamak.

Anasi babasi degilsem de Lugano, Keita, Bilica gibi adamlarin bu takimda yeri olmadigini biliyorum. Boyle adamlari sevenler icin var futbol klubu fenerbahce adinda.

Galatasaray mac kazanir ama adam gibi kazanir. Oyle numaraci adamlar, onlari seyretmek isteyenler buyursun kadikoye, her hafta var bir tiyatro orda.

Bunun taraftarın önünde gerçekleşip gerçekleşmemesiyle zerre alakası yok.Siz adama karaktersiz diyorsunuz ben de über karakterlere! sahip sembol futbolcuların yaptıklarını söylüyorum size.Keita'nın Kaka'ya yaptığı takımına zarar verici birşey değildi.Rakibin en iyi futbolcularından birisini attırmak ne zamandan beri zarar oldu?Bakınız futbol kazananların oyunudur,o yüzden gerektiğinde kazanmak için gereken hertürlü pisliği yapacaksın,Kaka'yı attırman lazımsa kazanman için seni ittirdiği dirseği kullanmaman için hiçbir neden yok.10 senedir pislik yapamadığımız için kadıköyden galibiyet çıkmıyor misal.İyilik timsalleri aramıyoruz biz,futbolcu arıyoruz.Klüp üyeleri kimdir nedir ne düşünürler umrumda değil otorite filan değiller çünkü.Bu kafa yüzünden müthiş bir kanat oyuncusundan olduk.Yerine Serdar Özkan alınırken neredeymiş o klüp üyeleri?Çay koysunlar çay.

Kazanmak icin her yol mubah anlayisina sahip isek fblileri elestirme hakkimizi kaybederiz. Boyle bir mantik yok , etik disi hareketler sergileyen bir oyuncunu belki kovmazsin ama satip tekrar o halini bile bile geri alirsan bu klube yakismaz. Uyeler dedigin kisiler bu klubu olusturan en onemli kurul. Butun hamleler ,yonetimlerin secimi bile o kuruldan geciyor. Otorite klup genel kuruludur.

Ben de 6 yıl önce vefat etmiş dedemi geri istiyorum. (Diğer bir alternatif: Olmayacak duaya amin dediler geldik)

Ben istemiyorum.Neden herkes kendi adına başlık açıyor?Geri gelip de iyi oynayan kim var dünyada?

Keitanin oynadigi sene maci kaybetmemezin onemli sebeplerinden birisi Keita'nin yumruk atip oyundan atilmasi. Super yanlis tespitlerin var.

Anlama problemi çekiyorsun sanırım.Keita'nın o yumruğu oturtmasının sebebi karakteri değil hırsıydı.Pisliği yapan ona koala gibi sarılan ve kışkırtan Carlos'tu yani.Keita'nın etkiye tepki niyetine attığı o yumruğa karaktersizlik diyen gitsin tiyatro,bale filan izlesin futbolla boşa zaman harcamasın.Ortada yanlış tespit filan yok ayrıca,okuduğunu anlayamama var.

Kazanmak icin her yol mubah anlayisina sahip isek fblileri elestirme hakkimizi kaybederiz. Boyle bir mantik yok , etik disi hareketler sergileyen bir oyuncunu belki kovmazsin ama satip tekrar o halini bile bile geri alirsan bu klube yakismaz. Uyeler dedigin kisiler bu klubu olusturan en onemli kurul. Butun hamleler ,yonetimlerin secimi bile o kuruldan geciyor. Otorite klup genel kuruludur.

Eleştirmiyorum bu konuda Fenerlileri ben kişisel olarak söyleyeyim.Zaten bunu senelerdir söylüyorum pislik yapmadan haklarından gelemeyiz diye.Biraz sert bu sezon oynadık beraberliği zor kurtardı adamlar.Nasıl etik dışı hareketler sergileyen,maçlarda yapmadığı pislik,dirsek,drity talk vs. kalmamasına rağmen Kevin Garnett büyük basketbolcuysa,Keita da yetenekleriyle büyük futbolcudur.Dediğim gibi ben otorite kabul etmiyorum genel kurul mudur ne karın ağrısıysa.Hele ki bütün hamleler onlardan geçiyorsa hiç kabul etmem,çünkü 3 senede neler döndüğü ortada.

Anlama problemi çekiyorsun sanırım.Keita'nın o yumruğu oturtmasının sebebi karakteri değil hırsıydı.Pisliği yapan ona koala gibi sarılan ve kışkırtan Carlos'tu yani.Keita'nın etkiye tepki niyetine attığı o yumruğa karaktersizlik diyen gitsin tiyatro,bale filan izlesin futbolla boşa zaman harcamasın.Ortada yanlış tespit filan yok ayrıca,okuduğunu anlayamama var.

Yaptigi cok amatorce bir haraketti, bunu bile savunman sacma.

Senin Galatasaraylilik durusundan, tarihinden falan haberin yok belli ki.

Biz pislik yapmadan, mac satin almadan ezeriz. O yuzden rakiplere cok koyar bizim basarilarimiz ve Turkiye'nin en basarili da takimi da o yuzden biziz.

Pislik yapip mac kazanalim demek Ali Sami Yen'e, Metin Oktay'a saygisizlik her seyden once.

Yaptigi cok amatorce bir haraketti, bunu bile savunman sacma.

Senin Galatasaraylilik durusundan, tarihinden falan haberin yok belli ki.

Biz pislik yapmadan, mac satin almadan ezeriz. O yuzden rakiplere cok koyar bizim basarilarimiz ve Turkiye'nin en basarili da takimi da o yuzden biziz.

Pislik yapip mac kazanalim demek Ali Sami Yen'e, Metin Oktay'a saygisizlik her seyden once.

Yahu ne kadar duygusal düşünüyorsunuz, şu an şampiyon olan takımın oyuncusu bilerek ve isteyerek yerdeki oyuncunun ayağına basıyor, hayvanlığın alasını yapıyor, yapıyor da yapıyor ama öyle ya da böyle şampiyonluğu getiriyor.

Varsayalım o sene şampiyon olsaydık sevinmeyecek miydiniz "Benim oyuncum böyle yapıyorsa şampiyonluğa sevinmem" diyerekten? Futbol biraz çirkeflik oyunudur, çirkeflikten kastım durduk yere adamın ayağına basmak değil, biri sizi dürtüyorsa sizin de ona karşılık vermenizdir.

Üst Alt