# Kemal Tokak - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kemal Tokak

Cevap: # Kemal Tokak

Ben iyi markaj yapan forvet istiyorum.Artık modern futbolda tüm oyuncular iyi markaj yapmalı.1960larda değiliz :D

Sen kendince sonuca varip herkese gecmis olsun demisin zaten. Adam sana ne anlatsin ki daha? Cahilligi yapan sensin Montenegrodash

Forumu çocuklara kapatmanin vakti geldi de geçiyor artik... Eline her klavye alan GSCimbom'a üye olursa, burada iki gün sonra kalite falan kalmaz..

Pfff... Arda Turan geldiginde direk A takima mi alindi, en az daha 5 yil altyapi egitimi aldi Galatasaray'da... O egitim sayesinde bugün Arda Turan oldu.. Yok hayir, ben Brezilya'da yetismedim de ne alaka ? Bank Asya'yi seyrediyorum, futbol adina hiç birsey yok... Bank Asya tam bir balon lig, oradan Galatasaray'in A takimina yapilacak her transfer balon olur... Biz yeni bir yapilanmadan bahsederken, Bank Asya'dan futbolcu alacaksak, kulübü kapatip gidelim daha iyi....

Sizin gibiler yüzünden, Gökhan Gönül'ü almadık biz. Aa yoksa oda mı yabancı ülke eğitimli?

Emre belözoğlu zeytinburnundanitopal dardanelden geldi.Oyuncu iyi olduktan sonra oynadığı ligin,takımın ne önemi var

Ian Wright 22 yasinda part time futbolcuydu. Allah vere Ahmet olsaydi o zamanlarda hala boya badana yapiyordu adam :)

Bu adam hakkında resmen gılgamış destanı uzunluğunda şeyler yazdım. Açın okuyun derim...

Nereye yazdın kardeşim linkini versen iyi olur
Fanzin'in son sayısında var misal ya da Sportif Cümleler: Ersan Gülüm'le Yatıp Kalkıyoruz Ama Kemal Tokak'ı da Es Geçmeyelim . Sportif Cümleler: Kemal Tokak'ın Gelişimi & Yükselişi .

Yukarıda arkadaşım çok güzel söylemiş, Gökhan Gönül misali arkasından ağlayacağımız bir futbolcu. Ersan Gülüm için 6-7 milyon avro'yu gözden çıkaracağımıza, 2 milyon'a bu futbolcuyu rahat bağlarız. Bu adamı alan büyük adım atar, özellikle de yerli stoper kıtlığı yaşanan ligimizde.

Şunu da ekleyeyim. Bu adam Samsunspor'la 1 sene Süper Lig'de boy gösterirse değeri Emenike misali artar. Emenike'yi direk Bank Asya'dan alamazdınız, yabancı futbolcu için o riske girilmez. Ya da Zenke aynı şekilde. Kemal Tokak olayı ise Gökhan Gönül misali bir durum ve bu yaz transferi gerçekleştiren büyük yol alır. Eğer 1 sezon Süper Lig'de boy gösterirse, almak isteyenler kuyruk olur ve değeri inanılmaz artar. Aslında Samsunspor için kazançlı bir durum olur ama söz konusu Galatasaray ise değil Samsun, ben bile önemli değilim.

Fanzin'in son sayısında var misal ya da Sportif Cümleler: Ersan Gülüm'le Yatıp Kalkıyoruz Ama Kemal Tokak'ı da Es Geçmeyelim . Sportif Cümleler: Kemal Tokak'ın Gelişimi & Yükselişi .

Yukarıda arkadaşım çok güzel söylemiş, Gökhan Gönül misali arkasından ağlayacağımız bir futbolcu. Ersan Gülüm için 6-7 milyon avro'yu gözden çıkaracağımıza, 2 milyon'a bu futbolcuyu rahat bağlarız. Bu adamı alan büyük adım atar, özellikle de yerli stoper kıtlığı yaşanan ligimizde.

Sağol link için

umarım aysal'ın ekibinden birileri bank asya'yı takip ediyordur. bu tip adamları denemek lazım. masraflı olmazlar. 3 tane alırsın 1'i tutsa yeter.

kendi belkiçaka alt yapısı almışya bizi ve futbolcularımızı beğenmiyor galiba mıçımın kenarı :eek:

Ceza yemis bir üyenin arkasindan hakaret etmen dogru degil... Fikir ayriligi olabilir, bunun için küfür edeceksen, her toplumda dislanirsin, çünkü herkes senin gibi düsünmek zorunda degil... Ben teknik futbolcu seviyorum, teknik futbolcunun takima faydali daha çok olur... Buna itiraz etme hakkina sahip degilsin... Küfür hiç edemezsin.. Ayrica bana ceza veren arkadaslar, bu mesaja niye sessiz kalmis çok merak ediyorum...

Üst Alt