Kendi taraftarlarının ağzından Dinamo Bucuresti analizi - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kendi taraftarlarının ağzından Dinamo Bucuresti analizi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kendi taraftarlarının ağzından Dinamo Bucuresti analizi

You said the same thing for our rivals, steaua Bucharest, last year and the defeated you.

Don't be so sure. Dinamo is a strong team.

In the qualifiers, we lost home by 3-0 and at Liberec we scored 3 goals and qualified at penalties.

I don't think that we are unlucky. We would be unlucky if our oponents would be Sporting Lisbon, AS Roma or another strong team.

Galata is a medium team, for me.

all right,u are pretty funny Einstein...

and now listen Einstein,when u began to watch that match GALATASARAY-dynamo bucharest,u have to get some oxygen tube in your hands..u ll need it ,but u dont have them so many time,just first 15 minutes,and than u may be turn off to tv,no need to watch Elano s bombs also Keita s amazingly moves....

tell all of your loser players,take care and we wanna watch them while they are making cook at home lol .. :ciftetelli: :evilsmile: :D

Bu arkadasi buraya getirdiginiz icin tesekkurler, cok guzel bir dusunce, keske online olabilseydim de birkac soru sorabilseydim ben de.

Adamla dalga gecip at eti yiyor musunuz gibi salakca yorumlar yapanlara da helal olsun diyorum. Yok illa biz daha buyuk takimiz diye kanitlamaya calisacaksiniz ne hiyar adamsiniz ya. Duzgun muhabbet etmeye calisan en fazla iki kisi gordum adamla. Herhalde adam buraya kendi takiminin daha buyuk oldugunu kanitlamak icin sidik yaristirmaya gelmedi. Tam salaksiniz kusura bakmayin.

Bu arkadasi buraya getirip analiz yapmak dusuncesi harika gercekten tekrar tebrik ediyorum umarim diger takimlarla da bunu yapabiliriz gelecekte, daha duzeyli bir sekilde..

dynamo bukres deyince aklima futbol takimi degil de lisedeki kimya dersi geliyor nedense :D

Yani "at eti yiyor musunuz?" diye soru sorana ceza gelecek mi yoneticilerden ben onu bekliyorum? hakaret serbest mi yani karsidaki insan Galatasaray taraftari olmayinca?

Size sorsunlar bakalim Turkiye'de "kopek eti yiyormusunuz dogru mu?" diye. Yazik.

Galatasaray'iz biz ya kanitlamamiz mi gerekiyor her kafasini cikarana daha buyuk takim oldugumuzu? Eger yenerlerse bizi biz yine daha buyuk takimiz, Platini'nin lafini agzinda sakiz yapan adamlar nasil buraya gelip de bir kisinin uzerine boyle cullanabiliyor suru mantigiyla. Utanin ne diyim. Bir tane adama hep beraber saldiriyorsunuz harika taraftarimiz var gercekten.

Yoneticiler de bir aciklama yapsin lutfen bu ceza kurallarina uymaz yabancilara istendigi gibi sallanip hakaret edilebilir desinler de anlayalim biz de burada ne nasil yapiliyor?

Edit: Iclerinden biri de mod zaten guzel cesaret vermisin digerlerine tebrikler. Inanilmaz.

Yani "at eti yiyor musunuz?" diye soru sorana ceza gelecek mi yoneticilerden ben onu bekliyorum? hakaret serbest mi yani karsidaki insan Galatasaray taraftari olmayinca?

Edit: Iclerinden biri de mod zaten guzel cesaret vermisin digerlerine tebrikler. Inanilmaz.

kardes,at eti yiyor musunuz ? sorusu asagilamak mi ???

Ooo dünyalara açılmışızda kardeşimm adam tamas bratu bizim en iyi oyuncularımız diyo biz hala daha tartışıyoruz :) neyse şöyle noktalıyım...

Romanian people , ı think you dont watch the Galatasaray-dnamo match your children...because We will be your nightmare in Sami yen Hell...ok:)

kardes,at eti yiyor musunuz ? sorusu asagilamak mi ???

Amac adama takimi hakkinda soru sormak basliktan anlasilacagi uzere, yok biz boyle buyuguz size boyle atariz diyebilmeniz icin getirmemisler adami buraya.

Yok at eti var mi, atin baska bir yerini yer bunlar.. off oku iste butun mesajlari sonra de biz arkadasa adam akilli sorular sorduk yerinde ben olsam "ben bu forum'a niye geldim ne bicim insanlar bunlar?" demezdim de. Diyebiliyorsan da tamam.

Edit: sonucta o anlamadi ama zaten diyenlere de "karsindaki insan seni anlamiyorsa ne desen yeridir" mi diye soruyorum. Gercekten yazik.

Bu arkadasi buraya getirdiginiz icin tesekkurler, cok guzel bir dusunce, keske online olabilseydim de birkac soru sorabilseydim ben de.

Adamla dalga gecip at eti yiyor musunuz gibi salakca yorumlar yapanlara da helal olsun diyorum. Yok illa biz daha buyuk takimiz diye kanitlamaya calisacaksiniz ne hiyar adamsiniz ya. Duzgun muhabbet etmeye calisan en fazla iki kisi gordum adamla. Herhalde adam buraya kendi takiminin daha buyuk oldugunu kanitlamak icin sidik yaristirmaya gelmedi. Tam salaksiniz kusura bakmayin.

Bu arkadasi buraya getirip analiz yapmak dusuncesi harika gercekten tekrar tebrik ediyorum umarim diger takimlarla da bunu yapabiliriz gelecekte, daha duzeyli bir sekilde..

Terbiyeni takın kimseye salak,hıyar demeye hakkın yok . .

Terbiyeni takın kimseye salak,hıyar demeye hakkın yok . .

Su adama yapilanlarin yaninda gereginden cok daha az kaliyor, sonucta cezasi varsa alirim mesaj degistirilir. Kimsenin kalkip ugrasip uye olan, bize bilgi vermeye calisan birine boyle davranmaya hakki yok aslinda. Ama kimin umrunda. Suraya 10 kusur sayfa yazi yazanlar tebriyesini takinsin once

Edit: Bir insanda durun dememis adam hala tek basina cevaplamaya calismis elinden geldigince, ben de adama gosterilen sayginin cok daha fazlasini gosteriyorum baskalarina demekki bu kadar uzun uzun yazi yaziyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt