Kenzül Havas l Cin Yönlendirme ve Kullanma Teknikleri - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kenzül Havas l Cin Yönlendirme ve Kullanma Teknikleri

Ödemiş ya da Torbalı'da bir hocaya gittik bundan 5-6 sene önce... Herif parayla gelecekten haberler verdi bize... Kısır olan bir tandıgımıza ikiz bebekleri olacagını söylemişti, bebekler şu an 3 yaşına giriyor...

Bir de 2.kocasıyla evli olan bir hanım için senden 2 çocugu olacak demişti bir abimize... ikinci cocukları geçtigimiz ay doğdu...

Birisi anlatsa deli saçması derim ama gelecekten nasıl haber verebildigine dair hiçbir fikrim yok

Ödemiş ya da Torbalı'da bir hocaya gittik bundan 5-6 sene önce... Herif parayla gelecekten haberler verdi bize... Kısır olan bir tandıgımıza ikiz bebekleri olacagını söylemişti, bebekler şu an 3 yaşına giriyor...

Bir de 2.kocasıyla evli olan bir hanım için senden 2 çocugu olacak demişti bir abimize... ikinci cocukları geçtigimiz ay doğdu...

Birisi anlatsa deli saçması derim ama gelecekten nasıl haber verebildigine dair hiçbir fikrim yok
adresini bulabilir miyiz rtas 3 5 tane mac skoru satın alayım

Koca koca adamlar oturmuş sayfalarca ne tartışmışsınız kafayı mı yediniz siz yaw şizofreni diye bir hastalık var bildiniz mi en yakın zamanda psikiyatri bölümünde randevu alması gereken arkadaşlar görüyorum burada

F3111 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İşte fikri hür bir arkadaş. Bunu bir türlü söyleyemedim. Bu cin peri ruh gibi inançların altında psikolojik rahatsızlıklar yatıyor.

Cinlerin levhi mahfuz okuduğunu söylerle ama inanmam ben ona

Üst Alt