Kenzül Havas l Cin Yönlendirme ve Kullanma Teknikleri - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kenzül Havas l Cin Yönlendirme ve Kullanma Teknikleri

Geyik Noel şarap. . . Bizi Noel’e hazırlıyorsunuz Mehmet Bey; fona da shchedryk ekledik mi hazırız demektir.
Batının en çok kıskandığım geleneklerinden biri vallahi. Kış sever bir insan olmamdan mütevellit ekstra ilgimi cezbediyor, hoşuma gidiyor yani noel tantanası bence gayet şık bir gelenek, bizde de benzer bir bayram/gelenek olsun isterdim.

İşin geyiği bir tarafa ben de çok severim, abd de geçirdiğim bir noeldr dışarıda lapa lapa kar yağarken içmiştim, müthiş keyifli bir olay, özellikle noel ambiyansıyla birlikte çok güzel oluyor.

Aynen aynen. Christmas market'ler de de güzel atmosfer oluyor, Amerika da yapiyorlar mi böyle seyler bilmiyorum ama kermes gibi birsey oluyor büyük bir alanda. Orasi da güzel oluyor. Her sene giderim ben kurduklarinda.

Bu arada cinlerle ilgili değil ama ona benzer olaylar varmis bizim köyde bi kadında.
Bu kadın yeni doğan bebeklere falan kafayi takarmis hep o evlere misafir diye gidermis. Bi gun böyle bi eve gitmis, bebek ayri bi odada uyuyormus o esnada bu kadinin eve girdigini görmemişler kapilar falan da kapali ama nasil girmiş bilmiyorlar. Odadan sesler geliyomus evdeki biri odaya bi girmis bu kadin bebegin basinda bi seyler yapiyormus, evdeki kişiyi görür görmez korkunc bi kahkaha atmaya baslamis sonra bagirarak evden kacmis, kaçarken yine kapilar falan kapali nasil olmus bilmiyorlar.
Bi keresinde de bunu cesmeden su içerken görmüş biri 3 saniye icinde ortadan kayboldu beni görür görmez diyo, yok olmuş gibi. Bu kadin hatta ölürken çok zor ölmüş, bagira bagira mos mor olmuş ölürken ayaklarini falan yatagin demirlerine vurmaktan parcalamis inleye inleye ölmüş. Olaylar gerçek arkadaslar
IMG_20190905_153508.jpg

Bu arada cinlerle ilgili değil ama ona benzer olaylar varmis bizim köyde bi kadında.
Bu kadın yeni doğan bebeklere falan kafayi takarmis hep o evlere misafir diye gidermis. Bi gun böyle bi eve gitmis, bebek ayri bi odada uyuyormus o esnada bu kadinin eve girdigini görmemişler kapilar falan da kapali ama nasil girmiş bilmiyorlar. Odadan sesler geliyomus evdeki biri odaya bi girmis bu kadin bebegin basinda bi seyler yapiyormus, evdeki kişiyi görür görmez korkunc bi kahkaha atmaya baslamis sonra bagirarak evden kacmis, kaçarken yine kapilar falan kapali nasil olmus bilmiyorlar.
Bi keresinde de bunu cesmeden su içerken görmüş biri 3 saniye icinde ortadan kayboldu beni görür görmez diyo, yok olmuş gibi. Bu kadin hatta ölürken çok zor ölmüş, bagira bagira mos mor olmuş ölürken ayaklarini falan yatagin demirlerine vurmaktan parcalamis inleye inleye ölmüş. Olaylar gerçek arkadaslar
Ekli dosyayı görüntüle 63995
Nazar ediyordur kaltak genelde her yerde var böyleler

Abi bu kadin hakkinda koydeki herkes buna benzer seyler biliyor, nazari gectim de bu ortadan kayboluslari falan nasil aciklanabilir ki? Bütün herkes yanlis görmüş veya öyle anlatmış olamaz
Cadı işte cadı dedikleri böyle kadınlar üstat. Cin rüzgarı diye bir şey derler. Bu tip kıskanç kadınlar bebeklerin başına gelip değdirme mesafesinde ellerini bebeğin yüzünü tokatlar gibi yapar çocuğa havale geçirtmeye çalışırlar korkutmak için de yüzlerini korkunç hale sokarlar millet de bunları gördüğünde cin büyü zanneder halk arasındakş adı bu. Ha neden böyle kahpe bu kadınlar kıskançlar işte...

Aynen aynen. Christmas market'ler de de güzel atmosfer oluyor, Amerika da yapiyorlar mi böyle seyler bilmiyorum ama kermes gibi birsey oluyor büyük bir alanda. Orasi da güzel oluyor. Her sene giderim ben kurduklarinda.

Eskisi gibi degil. Her sey tamamen ticarete donmus durumda. Eylul basinda Halloween, o biter bitmez Thanksgiving dolayisiyla Black Friday derken Christmas alisverisleri basliyor. Sonra Valentine's day'den sonra kisa bir ara ve anneler gunu sonra babalar gunu yaz tatili derken eylul ve ayni sey bastan tekrar.

Eskisi gibi degil. Her sey tamamen ticarete donmus durumda. Eylul basinda Halloween, o biter bitmez Thanksgiving dolayisiyla Black Friday derken Christmas alisverisleri basliyor. Sonra Valentine's day'den sonra kisa bir ara ve anneler gunu sonra babalar gunu yaz tatili derken eylul ve ayni sey bastan tekrar.
Saint Valentine pezevenkti zaten üstat... Para karşılığı muta nikahı kıyan iranlı mollalar gibi milleti evlendirmek için tenhada para alırmıi bu aziz valentin denen pezo... Millet de bunun kazığa oturtulduğu günde romantizm yaşıyor... Ulan katoliklikte ikinci evlilik yok ki bu evlileri bile evlendiriyormuş... CASH ON THE TABLE...

Bi arkadasim da bir zamaar define isine ilgi duyuyodu, arkadas merakli ama yemez öyle seyler yapmaya hatta cin gorunmuslugu falan da var ona. Neyse bu biriyle tanismis adamlar define falan ariyomus adamin dedigine gore bazi defineleri cinler koruyomus, yerlerini falan degisiyolarmis cok tehlikeli islermis

İki defa enteresan bir olay geçti başımdan açıklayamadığım.Ancak sosyal medya,forum vs gibi ortamlarda bunları paylaşmak insanı sadece alay konusu yapar.

Üst Alt