Kevin Großkreutz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sakatlık sürecini geçirmesi için zaman alması şart bu süreçte kötü oynayabilir bir takım arkadaşlar çöp.diyecek şimdiden hazırlayın kendinizi hatta medya bunu mu aldı Galatasaray diyecek ama düzelirse çok çok iyi bir transfer, ya Meleke ya Demirkol sakatlanmadan önce M.City 35 milyon eur a almaya hazırdı son anda yatmıştı dedi.

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biz bu arkadaşı Sabri'nin yerine düşünüyoruz ama hocamız muhtemelen Umut'un yerine düşünüyor. Ulan şunu alırken Blaszczykowski'yi de alsaydınız ölür müydünüz be?

Kötüymüş o zaman be. Ama Fifa onay verir herhalde niye vermesin ki? Hele ki bir de De Gea olayı varken koca Real Madrid'i geri çevirmezler, dolayısıyla bizi de.

Benim anlamadığım şey Fifa onay vermezse sözleşme mi iptal ediliyor yoksa sadece Avrupa'da mı oynayamıyor? Çünkü Tff'ye bütün belgeler gitmiş, lisans alınmış.

TFF'ye ne bakıyorsun.. biz de her türlü katakulli, her türlü sahtecilik mevcut.. sabaha karşı 5'te yollasan belgeyi, oraya 23:55 yazarlar.. ne var yani :D

Türkiye'de güçlünün borusu öter..

Eğer makul bulunacak bir bahane varsa oynatırız, yoksa geçmiş olsun..

TFF'ye ne bakıyorsun.. biz de her türlü katakulli, her türlü sahtecilik mevcut.. sabaha karşı 5'te yollasan belgeyi, oraya 23:55 yazarlar.. ne var yani :D

Türkiye'de güçlünün borusu öter..

Eğer makul bulunacak bir bahane varsa oynatırız, yoksa geçmiş olsun..

Fifa da çok temiz bir kurum sayılmaz be abi. Daha geçen neler çıktı ortaya biliyorsun :DD

Fifa da çok temiz bir kurum sayılmaz be abi. Daha geçen neler çıktı ortaya biliyorsun :DD

Yabancılar ortaya bir şeyler dökülse bile toparlamak için bir çaba sarfeder.. sürekli bizimkiler gibi gözünün içine baka baka yapmaz..

Eğer hata Dortmund'un geç yollaması ise bence oynatırız.. sonuçta dortmund satmamak için son anda ibnelik yaptı bahanesi olabilir.. ama hata bizdeyse imkanı yok olmaz.. Real için de aynısı geçerli.. Manu geç yolladıysa belki olur, ama real geç yolladıysa olmaz o iş.. kuralı bir kere esnetirsen, bundan sonra her transfer döneminde böyle 50 tane olayla uğraşırsın.. ben fifa'nın yerinde olsam geç yollayan kulübe bu kıyağı yapmam.. "bana ne Galatasaray'ın kimi aldığından.. çok istiyorsan vaktinde yollasaydın" derdim..

Eğer bir usulsüzlük olduğu halde bu adamı oynatabilirsek, fener gerçekten korksun yani, fransız lobimizden.. zira bu durumda fener olsa hayatta izin vermezlerdi.. :)

Son düzenleme:
Önde pres için mükemmel olucak inş. umutu ve olcanı bu takımda görmek istemiyorum artık.. yasin ile gross hatta emre joker adamlarımız olucaktır..

inşallah fifa onay verirde iyice rezil olmayız aldığımız oyuncuyu bile oynatamaz duruma düşersek iyice paspas oluruz

CN31Yq4UwAEfJMc.jpg:large

Klopp gibi bir hocayla yıllarca çalıştıktan sonra hamza çapsızıyla çalışacağı için ağır bir şok geçirecek o yüzden birkaç hafta etkisiz olması mazur görülebilir :coffee:

Son düzenleme:
Mehmet Demirkol çok methetmiş. Umarım dediği gibi çıkar... Podolski, Sneijder ve Grosskreutz üçlüsünün Türkiyede olabilecek en iyi üçlü olduğunu söylüyor.

Üst Alt