Kevin Großkreutz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
şimdi bizimkilere mal demek geliyor içimden ama koca real bile de gea'nın sözleşmeyi yetiştirememiş..Bu ne lan hocam 5 dk. daha diyen öğrenci gibi

şimdi bizimkilere mal demek geliyor içimden ama koca real bile de gea'nın sözleşmeyi yetiştirememiş..Bu ne lan hocam 5 dk. daha diyen öğrenci gibi
Real meselesi baya farklı. Onlarda herşey son gün oldu. Bizde Cenk Ergün müdür nedir bikaç gün öncesinden Dortmund'a gitti. Ayrıca Großkreutz'u da İstanbul'a getirdik.

Bence iyi transfer bu adamın asli mevkisi hucümün kanatları sağ bekte opsiyon oluşturur ancak net bir bek değil kanat olaraksa dinamik ve zorlayıcı bir isim tabi çok yetenekli falan bir isim değil ama işe yarar bence Burak-Sneijder-Podolski defansa ağır geliyor diye Umutu oynayacağına yıllarca Dortmundda banko oynamış Grosskreutz oynasın 1000 kat iyi bu transferle en azından Sabri ve Umutun süreleri kısalacak form tutarsa sağ kanadın bankosu olur zaten önündeki/arkasındaki adam değişir.

Sağ açıkta yüksek verim alabiliriz. Bu sayede Sabri'ye de katlanılabilir. En azından o kanadı iyi kapatır hem hücum hem de defans özelliğiyle.

Millet beğenmiyor ..

Dortmund'un altın yıllarında sürekli oynamış.. Şampiyonlar ligi finaline çıkarken görevini eksiksiz yerine getirmiş..

Alman Milli takımında görev yapmış bir futbolcudan bahsediyoruz..

Aydın'dan Yekta'dan Sabri'den değil biraz insaf yahu.. bi oynasın bakalım bi..

forumda grossla ilgili her konu silinmelidir
transfer hicbir zaman olmamistir gross diye bir oyuncu yoktur
bu rezillik ile ilgili en ufak detayi bile yok etmemiz gerekir yönetimle birlikte

dön kardeşim dön geri, hiç eşya filan toplama sen , beceriksizler halledemedi bir işi., ne desen haklısın umarım sağlam bir küfür etmişsindir yönetime.

Ne olursa geleceğim kendimi ispatlayacagim
Bana bu şansı veren klübe ihanet edemem
Helal olsun sevdim bu çocuğu
Ama bilmiyor burdaki capsizlari

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ulan forma için canıyla başıyla mücadele edecek bu adamı kepaze ettiniz geberin emi. Adam ağlıyorum diyo ulan evde oturdum ağlıyorum diyo yapacağınız işin geçmişini seviyim.

Tamamen Dursun denen o baskan bozuntusuna odaklandik bunu unuttuk ya.

Üzüldüm lan demin o resmini görünce. Yazik günah, bizi gectim bunun sucu neydi LAN dursun, neydi lan neydi? Allahin beceriksiz yalancisi.

Yarim senesini heba ettin serefsiz.

Üst Alt