# Kevin Prince Boateng - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kevin Prince Boateng

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Kevin Prince Boateng

Boateng bizim orta saha sorununu çözecek adam değil, bir kere adam sahada gayri-ciddi.İkincisi tam anlamıyla 3lü orta sahada oynayan oyuncudan ziyade kanat oyuncusu havası var.Kazım gibi rahat bir adam.Sorunlu olmasının yanı sıra çok da kaliteli bir oyuncu değil, bizim takımda iyice sorun yaratacak cinsten ki Rijkaard istemez böyle bir adamı bence.

Boateng bizim orta saha sorununu çözecek adam değil, bir kere adam sahada gayri-ciddi.İkincisi tam anlamıyla 3lü orta sahada oynayan oyuncudan ziyade kanat oyuncusu havası var.Kazım gibi rahat bir adam.Sorunlu olmasının yanı sıra çok da kaliteli bir oyuncu değil, bizim takımda iyice sorun yaratacak cinsten ki Rijkaard istemez böyle bir adamı bence.

Kanat oyuncusu havası var, derken neyi kast ettin?

Kanat oyuncusu havası var, derken neyi kast ettin?

Bazı kadrolar yazılmış forumda ve çoğunda da ortasahada düşünülmüş.Yani 3 lü ortasahanın ortasında.Bu adam orta sahada oynayacak kapasiteye sahip değil, kanat oyuncusu havası var derken, kanatta oynayacak yeteneklere sahip, çalım yeteneği iyi,topla dikine ilerleyebiliyor, yetenekli.

Bazı kadrolar yazılmış forumda ve çoğunda da ortasahada düşünülmüş.Yani 3 lü ortasahanın ortasında.Bu adam orta sahada oynayacak kapasiteye sahip değil, kanat oyuncusu havası var derken, kanatta oynayacak yeteneklere sahip, çalım yeteneği iyi,topla dikine ilerleyebiliyor, yetenekli.

Yanında Cana olacagı için serbest oynaması o kadar sorun cıkarmaz diye dusunuyorum. Tek - cakılı onliberolu oynasaydık dedigine katılıyorum, pozisyonunu kaybederdi. Topla oynaması bu acıdan avantaj hatta ama kesin olması gerek bir sey varsa, oyun-taktik disiplini. Cana Boateng'ten 4 yaş buyuk. Boateng'in Cana'nın otoritesini kabul etmesi gerekir. Burası Turkiye, yanındaki Arnavut. Avrupa degil bu anlamda. Takım içi ilişikiler burada farklı olabilir onu demek istiyorum.

bende çok isterim umarım doğrudur ama bca da onaylamış transferi:( umutsuzluğa düştüm yd de onaylarsa kilitleyin lütfen

Yerinde bir transfer olur ama zor,cana transferinden sonra boateng olursa yönetim büyük iş yapmış olacakdır.

Lazio, Portsmouth'un orta saha oyuncusu Kevin-Prince Boateng'in peşini bırakmıyor.

Tuttomercatoweb'e göre Roma ekibi, Genoa'nın da peşinde olduğu oyuncu için İngiliz ekibini bir an olsun boş bırakmıyor. 23 yaşındaki Ganalı yıldız, 2010 Dünya Kupası'nda ülkesiyle çeyrek final deneyimini yaşamıştı.

Lazio'yla Portsmouth'un anlaşmaya çok yakın olduğu haberleri gelirken Boateng'in kararının bu transferde etkili olacağı belirtiliyor.

Geçtiğimiz sezon Serie A'yı 46 puanla bitiren Lazio, Avrupa'nın dışında kalmıştı. Öte yandan Başkent temsilcisi tecrübeli oyuncusu Cristian Brocchi'nin sözleşmesini de uzattı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt