# Kevin Prince Boateng - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kevin Prince Boateng

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Kevin Prince Boateng

Benim içim rahat gerçi. Adnan Sezgin gibi bir transfer gurusu, Boateng'i almaz. Siz burada yırtınsanız da gelmez bu adam. Haldun'la karıştırmayın Adnan Baba'yı.

Benim içim rahat gerçi. Adnan Sezgin gibi bir transfer gurusu, Boateng'i almaz. Siz burada yırtınsanız da gelmez bu adam. Haldun'la karıştırmayın Adnan Baba'yı.

Usta bazen düzgün yormlar yazıyorsunda cidden şu yorumunla sanki farklı olmak adına Adnan Sezgini destekliyor gibisin bilemem belkide gerçekten transfer politikasını beğeniyorsundur

Forza Adnan Sezgin de benim bildigim Adnan Ustad bu adami kapar getirir 4 milyon euroya.

Bu işlerden çakmadığın ne kadar belli Serhat :asd:

Sanki Adnan Sezgin, Haldun Üstünel kafasına göre adam alıyorlar :asd:

Önüne koyulan hedef neyse onunla gidip anlaşıyorlar.

Ama sen illa b.k atma derdinde olduğun için bunları idrak edemiyorsun :asd:

lorik cana transferi çok isabetli bi transfer ancak benm adnan sezgin e güvenim 0 hala:eek:,tutar 2 güne fino yu getirir görürsünüz,serhat sende rahat ol boateng i istesede alamaz adnan sezgin,ikna kabiliyeti denen bişi var:eek:

Usta bazen düzgün yormlar yazıyorsunda cidden şu yorumunla sanki farklı olmak adına Adnan Sezgini destekliyor gibisin bilemem belkide gerçekten transfer politikasını beğeniyorsundur

Transfer politikasını tabi ki beğeniyorum.

Keita'nın Satılması: Mükemmel bir iş yaptık bu adamı satarak. Sorunlu, istikrarsız, çirkef ve verimsiz. Çok top ezdi bu yıl. 1 pozisyon ürettiyse, 5 tanesini heba etti. Bazı resmi olmayan kaynaklarda 15 milyon € civarına sattığımız söyleniyordu. Adnan Polat da söyledikleriyle bunu doğruladı.

Cana Transferi: Son yıllarda yapılan en iyi transfer oldu. Aradığımız özelliklerde ve Haldun'un transferlerinin aksine kariyeri düşüşte olmayan bir adam. Bizim için çok önemli olduğunu gördüğümüz Mehmet Topal'ın 2-3 gömlek üstün hali.

Diğer Transferler: Serdar Özkan, Ali Turan, Mehmet Batdal bonservissiz olarak geldi. İyi alternatif olacaklar. Dünkü maçta da gördük. Musa Çağıran'dan ümitli değilim ama çok para vermedik. Ekonomik olarak bu kadar maliyetsiz bir transferde risk iyidir. Çağlar Birinci transferi ise şimdilik soru işareti. Ben de beğenmedim ama göreceğiz neler olacak. Herkesi yanıltır belki de.

Şimdilik çok iyi adımlar.

Rjkaard'ın istemediği hiçbir oyuncuyu almayız merak etmeyin.

Rjkaard isterse Pino alınır.

keita verimsiz he tamam sen kapat biz seni ararız hadi:asd:,15 milyonuda maşallah iyi uydurdun:asd:,keita nın 200 bin euro alacağını bıraktığını bile yazan resmi site kalan taksitleri el habibi bilmemneyin ödeyeceğini mi yazmayacak kendini kandırma,bide keita nın yerine bi kaç adam sölede bizde bilelim bari:eek:

Bu işlerden çakmadığın ne kadar belli Serhat :asd:

Sanki Adnan Sezgin, Haldun Üstünel kafasına göre adam alıyorlar :asd:

Önüne koyulan hedef neyse onunla gidip anlaşıyorlar.

Ama sen illa b.k atma derdinde olduğun için bunları idrak edemiyorsun :asd:

Geçen devre arasındaki hamleleri yaptıran adam Rijkaard'sa, derhal kovulmasını öneriyorum. Aklı başında hiç bir adamın yapmayacağı şeyleri yaptık devre arasında. UEFA'da oynayacak tek forvetimizi sattık. En zayıf bölge olan orta sahadan bir adam eksilttik. Yerlerine de 2 gereksiz adam aldık. UEFA'da oynayamayacak bir forvet ve kanat oyuncusu.

takımın T.D si rijkaard değilmi kim yaptıracak başka yönetim kafasına göre yapamaz ya,bence kewell ın sakatlığının uzaması bozdu planları:eek:

takmışınız haldun üstünel yapar bize herkesi getirir. adnan sezgin geldi carrusca gibi topçular gelir bize diye. allah için elinizi vicdanınıza koyunda objektif bakın. üstünelin getirdiği topçulardan kaçı iyi çıktı. elano mu hyr. keita mı(ztn keitayı almak kolaydı o sezon fransız liginin en kötü 2. oyuncusu seçildi bizde 8m verince aldık), leo mu hyr... sadece kewell ve baros var bunlarda bize gelirken kötüydüler bizde patlama yaptılar. yani üstünelin pek bi etkisi yok. ayrıca üstünel herhangi bir kulübe gidip kafasına göre oyuncu almıyordu. yönetim teknik heyet oturup oyuncu belirlerler. üstünelde gidip belirlenen fiyatlar çerçevesinde o oyuncuyu almaya çalışır. yani üstünel olmuş, sezgin olmuş, a kişisi olmuş farketmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt